Top 10 Weight Bench Home Gym – Nastavitelné fitness lavičky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. JOROTO

#ad

JOROTO Posilovací lavice Premium | praktická fitness lavice, vhodná jako šikmá lavice a plochá lavice, lavička pro trénink celého těla | MD80, skládací plochá nastavitelná břicho

#ad
JOROTO #ad - Vynikající a ergonomické detaily ① tato fitness lavice je vybavena praktickými koly a pohodlnými držadly, aby se s ní snadno pohybovala, zatímco s ní váží. Může provádět různé tréninkové formy, aby splnila různé požadavky, nakloněné, které mohou uživatelé používat společně s krátkými činkami, dlouhými činkami nebo stojany na dlouhé činky a trénujte celé svalstvo těla.

U všech produktů joroto jsou rozměry a kapacita skutečnými výsledky, nejedná se o loužené číslo! Balíček obsahuje instalační nástroje. Výška lavice je standardně 45 cm a nabízí místo pro velké množství uživatelů ve stabilní poloze. Nakupujte s důvěroujoroto se již tři desetiletí vyvíjí v oblasti tréninku a fitness a slouží více než 100 0000 rodinám. Multifunkční 4 v 1 tuto nastavitelnou posilovací lavici lze nastavit pomocí 6 poloh opěradla a 2 poloh sezení, včetně vzpřímené, nakloněné a ploché polohy benchu.

Prodloužené opěradlo 86 cm může perfektně podepřít hlavu a krk pro lidi různých velikostí. Vynikající kompilace pro vaši domácí posilovnu. Hmotnostní kapacita činí 450 kg. Použití tlumicích šroubů namísto běžných šroubů, proti uvolnění a proti otěru, bezpečnější a stabilnější. Kapacita 450 kg joroto md80 je jako odolná, nastavitelná tréninková lavice pro domácí použití s 24 kg netto hmotností, 77 mm * 70 mm * 2 mm běžným ocelovým materiálem, několika trojúhelníkovými strukturami, dvěma opěrnými trubkami zad a 100 mm rozšířeným stabilizátorem proti skluzu.
ZnačkaJOROTO #ad
VýrobceJOROTO #ad
Výška17.72
Délka47.24
Hmotnost52.91
Šířka19.69
Číslo díluMD80

2. Fitness Reality

#ad

Sportovní posilovací stanice s maximálním zatížením 363 kg, Fitness Reality 810XLT Super Max Power Rack Cage, s hrazdou a lištami pro odkládání činek

#ad
Fitness Reality #ad - Rozsah dodávky: 60, 5 kg těžká vnitřní klec s délkou 128 cm x šířka 118 cm x výška 212 cm se čtyřmi nastavitelnými bezpečnostními lištami pro bezpečnou odkládání činek a hrazdy. Bezpečné: sportovní přístroj obsahuje dva páry nastavitelných bezpečnostních lišt, které slouží k odkládání a zajištění dlouhých činek během silového tréninku.

Kombinovatelné s fitness reality latzug a posilovací lavicí fitness reality dodatečné doplňky jako J Hooks, činky, Landmine, Dip Bars, Držák na činky nebo stojan na činky jsou od Fitness Reality k dostání samostatně. Individuální: multifunkční sportovní přístroj s 5 x 5 cm silným ocelovým rámem nabízí individuální trénink. Další příslušenství je k dostání samostatně.

Fitness přístroj pro celé tělo, nohy, ať už břicho, hrudník nebo záda. Multifunkční: pull-ups, shyby, trénink horní části těla a další jsou možné díky domácímu trenažéru. Nosnost až 363 kg: stabilní posilovací věž s tréninkovou oblastí 1, spodní a kladivovou rukojeť, 4 m2 a hrazdami pro horní, lze použít jako volně stojící fitness stanice a domácí posilovnu. Přístroj je testován na bezpečnost podle DIN EN ISO 20957-1.
ZnačkaFitness Reality #ad
VýrobceEXER6|#Exerpeutic #ad
Výška83.5
Délka50.5
Hmotnost134.48
Šířka46.5
Číslo dílu2810
Modelka2810

3. Profihantel

#ad

Profihantel | Skládací posilovací lavice Deluxe | šetří místo a rychle skládací | 21 poloh nastavitelná šikmá lavice | extrémní zatížitelnost 550 kg | s držákem na nohy | skládací a stabilní tréninková lavice

#ad
Profihantel #ad - Profesionální kvalita | skládací posilovací lavice deluxe je originální profesionální činkový produkt z Německa s kontrolovanou kvalitou a rychlým odesláním do 24 hodin.

K tomu zdarma | dodáváme vám ke skládací posilovací lavici deluxe velký profesionální tréninkový průvodce činkami s 33 nejlepšími cviky, tréninkovým plánem a tipy na výživu. Výhody produktu | 21 různých tréninkových poloh | nosnost až 550 kg | držák na nohy | během sekundy rozložený | včetně nářadí pro montáž. Vlastnosti výrobku | stabilní konstrukce z ocelového rámu | bezpečný systém nastavení | ergonomicky tvarované polstrování | díky držáku nohou je možný také trénink břicha.

Názory zákazníků | s více než 900 pěti hvězdičkami je skládací tréninková lavice Deluxe od roku 2012 jednou z nejlepších tréninkových lavic pro domácí trénink.
ZnačkaProfihantel #ad
VýrobceProfihantel #ad
Výška39.37
Délka39.37
Hmotnost41.89
Šířka39.37
Číslo dílu8
ModelkaKDH
Záruka2 roky

4. PASYOU

#ad

Tréninková lavice, fitness lavice pro trénink celého těla, extrémní nosnost 660 kg, PASYOU PW100 posilovací lavice, plochá lavice

#ad
PASYOU #ad - Rychlá montáž a snadné skladováníplochou lavici pasyou lze sestavit pouze ve dvou jednoduchých krocích, takže ji můžete bez námahy přepravovat ve svém fitness studiu nebo ji uložit, včetně návodu a všech potřebných montážních dílů. Nakupujte s důvěrouvšechny nové ploché činky pasyou se dodávají s 1letou zárukou.

Díky odolné kůži a silnému polstrování jsou praktické a pohodlné. Nabízí perfektní tréninkový zážitek a je nepostradatelnou posilovací lavicí pro domácí trénink. Má vylepšené pěnové polštáře high density a vynikající šicí umění, aby poskytovaly pohodlný a trvanlivý tréninkový zážitek, aby se zabránilo deformacím a poškozením. Stabilní konstrukce ocelového rámu pasyou plochá lavice je vyrobena z robustních a silných ocelových trubek. Tým podpory pasyou můžete kdykoli kontaktovat. Tato tréninková lavice prošla 100 přísnými testy, které prokázaly svou pozoruhodnou schopnost.

Koncové krytky lze otočit, aby byly pro optimální stabilitu jednoduše přizpůsobeny. Aby byla zajištěna bezpečnost uživatele a dlouhá životnost výrobku, činí doporučená maximální zatížitelnost 660 kg, odpovídá a je dostatečná pro většinu uživatelů. Ergonomicky tvarované polstrovánídodává se s 9 cm měkkým polštářem ze 6 vrstev konstrukce. Různé tréninkové pozicepasyou plochá lavice je výkonná tréninková lavice, která podporuje širokou škálu fitness cvičení, jako jsou benchpress a cvičení krátkých činek.
ZnačkaPASYOU #ad
VýrobcePASYOU #ad
Výška18.11
Délka41.34
Hmotnost19.84
Šířka11.02
Číslo díluPW100
ModelkaPW100

5. Elseluck

#ad

Verstellbare Trainingsbank für Home Gym, Elseluck Hantelbank, Faltbares Krafttraining Bankdrücken für Ganzkörper mit Widerstandsseil

#ad
Elseluck #ad - Hervorragende verstellbarkeit: diese verstellbare hantelbank mit 9 rückenlehnen, 91 cm Positionen und einer abnehmbaren 19, 8 cm Kopfstütze. Verbesserte version: elseluck trainingsbank mit verbreitertem, verstellbarem Fußboden und stabiler rutschfester Fußabdeckung, die guten Halt hat und Bodenunebenheiten löst, keine Sorge über Rutschen, Herunterfallen und Verletzungen.

International products have separate terms, age ratings, including fit, are sold from abroad and may differ from local products, and language of product, labeling or instructions.22023 premium rohrstahl elseluck hantelbank aus hochwertigem stahlrohr, die stabil genug ist, um 408 kg zu belasten, die dreieckige Struktur bietet zusätzliche Haltbarkeit während des Trainings, ohne sich Sorgen um Instabilität machen zu müssen.

Sie ziehen einfach den schnellen bolzen, Flach- und Neigungspositionen an, passen sich an Neigungs-, die zu Ihnen passen, 4-Sitzern, und sperren automatisch.
ZnačkaElseluck #ad
Výška45.3
Délka45.3
Hmotnost34
Šířka20.5

6. PASYOU

#ad

Multifunktions Trainingsbank Schrägbank für Ganzkörper-workout,7 in 1 Fitnessbank für zu Hause oder im Fitnessstudio, 230kg Gewichtskapazität, PASYOU Hantelbank Klappbar Verstellbar

#ad
PASYOU #ad - Die verstellbare rutschfeste fußabdeckung halten die schrägbank beim Training stabil und schützt den Boden vor Kratzern, bietet Ihnen ein sicheres Trainingserlebnis! Sparen sie 80% platzdie flachbank ist fast komplett montiert, das paket enthält aufbauenanleitung und werkzeuge.

Mit dem schlitzdesign können Sie Ihre ideale Rückenlehneposition einfach durch Anheben der Rückenlehne-Stützstange einzustellen. 1 jahr garantiewir bieten 1 jahr garantie und lebenslangen professionellen After-Sales-Service, bitte Sie sich an uns wenden. 24/7 kundendienst, wenn sie irgendwelche Fragen hätte, um die Probleme rechtzeitig zu lösen. Mit einem einzigartige dreieckige Design kann die Hantelbank 230 kg unterstützen. Die länge der rückenlehne beträgt 75cm, rutschfest und schweißfest ist, keine Falten, geeignet für Benutzer bis zu 185 cm groß .

Verstellbare hantelbänkepasyou multifunktions sit up bank verfügt über 7 rückenlehnenpositionen, die alle Ihre Bedürfnisse während des Trainings zu Hause oder im Fitnessstudio erfüllen können. Gefaltete größe: 90 x 40 x 25 cm. 100% zufriedenstellende Lösungen!. Nach dem training können sie die einfach zu falten und in die Ecke, in den Schrank oder unter das Bett stellen. Sie brauchen nur die vordere& hintere Stützrohre zu montieren.
ZnačkaPASYOU #ad
VýrobcePASYOU #ad
Výška20
Délka55.12
Hmotnost24.25
Šířka15.75
Číslo díluPA300
ModelkaPA300

7. Fitness Reality

#ad

Fitness Reality 1000 Super Max posilovací lavice s 12 nastavitelnými polohami, multifunkční posilovací lavice pro domácí trénink, nosnost až 363 kg

#ad
Fitness Reality #ad - Nastavitelné: opěradlo lze individuálně nastavit mezi -20 a 80 stupni. Kompaktní: pro snadné skladování lze tréninkovou lavici sklopit. Bezpečnost testována podle EN ISO 20957-1. Sestavte si vlastní fitness studio tím, že do fitness reality Power Rack Cage vložíte sportovní lavici nebo další příslušenství k dostání samostatně.

Připevněná kolečka zajišťují praktickou přepravu. Ideální benchpress pro fitness a sport doma. Stabilní: držák na nohy zajišťuje dodatečnou stabilitu a je trojnásobně nastavitelný a odnímatelný. Díky dvěma nastavením na předních nohách lze fitness lavici výškově nastavit o 12 různých poloh.

Domácí cvičení: posilovací lavice se optimálně hodí jako posilovač břišních svalů, pro trénink celého těla a silový trénink a bench press s činkami. Domácí trenažér má nosnost až 363 kg. Ve složeném stavu má velikost 129, 5 cm x 59, 5 cm x 23 cm. Rozsah dodávky: posilovací lavice. Doporučuje se velikost uživatele až 1, 95 m.
ZnačkaFitness Reality #ad
VýrobceFitness Reality #ad
Výška48.5
Délka59
Hmotnost35
Šířka23.5
Číslo dílu2804
Modelka2804

8. Bowflex

#ad

Jednotná velikost, Bowflex Nastavitelná posilovací lavice Unisex-Adult 3.1S, černá

#ad
Bowflex #ad - Přizpůsobení sedadla pro maximální možnosti cvičení a komfort. Maximální hmotnost uživatele 218 kg. Vyrovnání výšky pod rámem. Opěradlo ve 4 polohách nastavitelné: 0, 45, 90 stupňů, navíc 20 stupňů záporný. Přepravní kolečka jsou k dispozici a moderní, 5 cm Š x 135, prostorově úsporný design: svisle vysoký/uložený: 69 cm d x 59, 2 cm V. Stabilní, vícenásobně nastavitelná posilovací lavice s vysoce kvalitním polstrováním pro rozsáhlý a pestrý trénink činek.
ZnačkaBowflex #ad
VýrobceNautilus Inc. #ad
Výška41.18
Délka60.98
Hmotnost33.07
Šířka27.09
Číslo dílu100917
Modelka100917
Záruka2 roky

9. Lusper

#ad

Lusper Verstellbare Hantelbank, stabile Trainingsbank, 91,4 cm erweiterter Kopf- und Nackenschutz-Design, zusammenklappbar – 299 kg, 3 Sekunden schnell zusammenklappbar, vielseitig einsetzbar für

#ad
Lusper #ad - Bewahren sie es aufrecht oder horizontal in jedem winzigen Raum auf. Sorgenfreier service wir bieten eine 1-jährige Garantie für die Rahmen und eine 30-tägige Umtauschrichtlinie für Rückenlehne, Kopfstütze und Sitz. Sicherheit garantiert die extra lange kopfstütze und die ergonomische form der rückenlehne wurden von unserem Lusper-Expertenteam entworfen, nachdem die Hantelbank wiederholt von einer Gruppe professioneller Personal Trainer und Fitness-Coaches getestet wurde.

Ultimativer komfort: das hochdichte schaumstoffpolster der rückenlehne, um ihnen zu ermöglichen, jede Übung mit maximalem Komfort und für längere Sitzungen durchzuführen. Verbessertes material und stabilität die verstellbare hantelbank von Lusper verfügt über eine verbesserte stabile Stahlkonstruktion mit einer Tragkraft von 299 kg, eine extra solide Dreieck-Struktur, professionell entworfen und umweltfreundlich bis zu den Anforderungen der CA Prop 65. Es ist mit hochwertigem, kopfstütze und sitz ist fest und stützend, aber gepolstert genug, wasserabweisendem PU-Leder umwickelt, um Sie in Ruhe zu lassen, wenn Sie während des Trainings in Schweiß brechen.

Schnelleres zusammenklappenes dauert nur 3 Sekunden, um die verstellbare Hantelbank hochzuklappen und mit einem Tragegriff einfach wegzulegen. Extrem vielseitig bemerkenswerte verstellbarkeit, damit Sie ein vollständiges Körpergewicht oder Freihanteltraining effizienter durchführen können. Die längere kopfstütze und die kurvige rückenlehne bieten ultimative Pflege und Schutz für Ihre gesamte Wirbelsäule, insbesondere Ihre Halswirbelsäule, um sicherzustellen, dass Ihre Übungen sicher und verletzungsfrei sind. Stärkt und strafft alle Ihre Muskelgruppen, um Ihre Fitnessziele mit Leichtigkeit zu erreichen.
ZnačkaLusper #ad
VýrobceLupser #ad
Výška16.5
Délka50.4
Hmotnost22
Šířka13
Číslo dílu1233
Modelka1233

10. Profihantel

#ad

Vč.tréninkového plakátu, extrémně stabilní konstrukce, vysoce kvalitní 5,5 cm silné polstrování, jednoduchá montáž, zatížitelnost až 550 kg, tréninkového plánu a průvodce český jazyk nelze zaručit, Posilovací lavice na profi činky Premium Line – držák na nohy pro trénování břicha, bezpečný systém nastavení

#ad
Profihantel #ad - Flexibilita:perfektní pro trénování zad, bicepsů a tricepsů, vhodné pro začátečníky, pokročilé i profesionály, hrudníku, břicha, ramenou, 21 různých nastavení polohy. Kvalitní polstrování:nepromokavý, pachově neutrální a odolný potah z umělé kůže s dlouhou životností.

Polstrování zaručuje stabilní polohu a zvyšuje bezpečnost při tréninku. Jednoduchá montáž:návod krok za krokem český jazyk nelze zaručit, mnoho detailních obrázků a vysvětlivek zajišťuje snadnou a správnou montáž posilovací lavice Premium Line.

Ve více než 450 případech hodnocení pěti hvězdičkami a více než 60 000 prodaných jednotek. Kontrola kvality před odesláním. Bezpečný systém nastavení:zajištěný sedák, nastavitelná v 7 polohách na principu žebříku, široké patky, nastavitelný ve 3 polohách, absolutně bezpečná opěra zad, stabilní konstrukce, které nekloužou.
ZnačkaProfihantel #ad
VýrobceProfihantel #ad
Výška17.13
Délka56.69
Hmotnost35.27
Šířka18.11
Číslo dílu001
Modelka001
Záruka2 roky