Top 10 Unicable SAT Receiver HD – Satelitní přijímače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ZGEMMA

#ad

ZGEMMA H11S DVB-S2X 4K UHD Enigma 2 Linux satelitní přijímač

#ad
ZGEMMA #ad - 16 gb emmc flash / 1 gb ddr3 paměť. Externí napájení 12 V, 2 A. Free to Air. Hi3798mv200h hlavní sada čipů. Vestavěný tuner dvb-s2x, enigma2 Linux OS, 4K UHD.
ZnačkaZGEMMA #ad
VýrobceZGEMMA #ad
Výška1.77
Délka6.06
Hmotnost0.66
Šířka5.04
Číslo díluH11S
ModelkaH11S
Záruka12 měsíců

2. VU+

#ad

černý, VU+ Zero 4K DVB-S2X Linux satelitní přijímač

#ad
VU+ #ad - Dvb common-interface zásuvka, čtečka čipových karet Xcrypt, USB 2. 0 zadní strana. 1 500 mhz arm dual core procesor, 4096 mb flash emmc, 2048 MB DDR3 DRAM.

Vhodné pro všechny volně přijímané uhd a hd tv a rozhlasové stanice, prohlížeč WebKit, velmi rychlé přepínání, HbbTV. Neomezený seznam kanálů pro tv a rádio, epg electronic Program Guide, OSD v mnoha jazycích, lze rozšířit o mnoho bezplatných pluginů. Rozsah dodávky: přijímač, síťový zdroj, 2x aaa baterie, hdmi kabel, externí IR přijímač, dálkové ovládání, stručný návod český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaVU+ #ad
VýrobceVU+ #ad
Výška1.97
Délka4.53
Hmotnost1.1
Šířka5.51
Číslo dílu13121
Modelka13121
Záruka2 roky

3. Premium X

#ad

Premium X Deluxe Quad LNB – signální převodník pro 4 účastníky s digitálním SAT příjmem v HD, UHD a 4K. Podpora DVB-S2 & PLL referenční oscilátor pro nejvyšší frekvenční stabilitu a výkon

#ad
Premium X #ad - Robustní design: plně zapouzdřený, žáruvzdorný kryt s vytahovací ochranou proti povětrnostním vlivům a vodotěsnými, pozlacenými F-přípojkami. Prvotřídní kvalita příjmu: universal deluxe čtyřnásobná lnb v kombinaci se satelitní anténou umožňuje příjem HD, HD+, FullHD, UltraHD UHD 4K a 8K.

Nejvyšší kvalita signálu: pll referenční oscilátor zaručuje přesnost, stabilitu frekvence a vynikající výkon při nízkých šířkách pásma a slabých signálů. Mnohostranný sat příjem: kompatibilní s astra, Eutelsat, hotbird, Türksat a dalšími satelity – včetně držáku multifeedu.4-účastník satelitní systém: digitální přijímací hlava pro připojení čtyř televizních přijímačů – perfektní pro rodiny a společenství bydlení.
ZnačkaPremium X #ad
VýrobcePremiumX #ad
Číslo díluAZXCF038
ModelkaAZXCF038

4. HB-DIGITAL

#ad

HB-Digital Sada: Quattro LNB bílá v testu: velmi dobrý + multispínač pmse 5/8 1x satelit a až 8x účastníků/přijímač pro Full HDTV 3D 4K UHD se síťovým zdrojem + 24 pozlacených F-konektorů

#ad
HB-DIGITAL #ad - Pozlacené přípojky – praktické uspořádání přípojek – kompaktní konstrukce. Pozemní dvb-t vstup + uzemňovací zdířka. Rozložení satelitních signálů dvb-s/s2 až 4K Ultra HD UHD 3D nebo FullHD kvalita. 1x výkonný quattro lnb 0, 1db je součástí dodávky + 24 pozlacených F-konektorů zdarma. Multispínač pro připojení 1 x satelit k 8 účastníkům/přijímači nezávislý.
ZnačkaHB-DIGITAL #ad
VýrobceHB-DIGITAL #ad
Číslo díluhb_uhd_lnb_w-uhd_ms_5x8
Modelkahb_uhd_lnb_w-uhd_ms_5x8

5. TechniSat

#ad

HDTV, USB 2.0, funkce nahrávání PVR, CI+, HDMI, TechniSat Technistar S2 HD satelitní přijímač DVB-S2, Scart černý

#ad
TechniSat #ad - Hd+, sky atd. Jednoduché uvedení satelitního přijímače do provozu díky AutoInstall a stále aktuálnímu seznamu programů díky správci seznamu programů ISIPRO.

Přes rozhraní ci+ je hd přijímač vhodný také pro pay tv např. Pevný disk. Je zapotřebí smart karta a odpovídající modul CI+. Siehferninfo elektronický programový časopis, funkce řezu pro nahrávání, TechniMatic automatické aktualizace softwaru, vhodné pro přijímací zařízení s jedním kabelem Unicable SCR EN50494. Rozsah dodávky: technistar s2, dálkové ovládání, externí síťový zdroj, návod k obsluze. Satelitní přijímač vám umožňuje zaznamenávat nešifrované digitální televizní a rozhlasové programy po připojení USB paměťového média např.
ZnačkaTechniSat #ad
VýrobceTechniSat Digital GmbH #ad
Výška5.31
Délka11.02
Hmotnost1.32
Šířka1.46
Číslo dílu4019588047396
Modelka0000/4739

6. LEYF

#ad

LEYF & Sagaf SUD-0507 Mini satelitní přijímač DVB-S2 Full HD 1080p digitální přijímač HDTV, Scart, USB

#ad
LEYF #ad - Uživatelsky přívětivý je vám k dispozici s mnoha funkcemi, titulky, epg, jako např. Důvěryhodný indikátor hladiny signálu pro snadnou instalaci antény, pokročilé zamykací systémy: systémové zámky, pojistka paměti při výpadku proudu, regulační zámky zařízení, rodičů a kanálů vytvářejí bezpečné a pohodlné prostředí pro vaši rodinu.

Ukládání 4000 kanálů, teletext, vícejazyčná podpora, rozšířené nastavení PID. Stylový design sagaf sud-0507 byl vyvinut, aby vám poskytl ten nejlepší zážitek. Ve srovnání s jinými zařízeními zabírá méně místa a díky elegantnímu designu je přístroj velmi výhodnější.

Vysoká kvalita s osvědčenou kvalitou; umí číst různé poměry stran 4:3 a 16:9 a obrazové jpeg, které jsou uloženy v USB paměti, hudební mp3 a video mkv soubory, aby vám nabídl ten nejlepší zážitek. Přístroj vyrobený s high-tech stroji zaujme designem a výkonem. Rozšířené zařízení tento přístroj se silnými signály a jednoduchým rozhraním má 2 USB porty a 1 HDMI vstup.
ZnačkaLEYF #ad
VýrobceLEYF #ad
Záruka2 roky

7. GigaBlue

#ad

GigaBlue UHD UE 4K Receiver 2X DVB-S2 FBC bez HDD

#ad
GigaBlue #ad - Předkonfigurovaný software se seznamem kanálů, YouTube, HBBTV Mediathek-HBBTV atd. Dvb-s2, dvb-c/c2, dvb-t/t2 a iptv nabízejí všestranné použití. 1 x ci, 1 x hdmi, gigabit lan připojení, 2 x čtečka karet, barevný LCD displej, a 3 x USB rozhraní charakterizují novou sérii jako předchůdce. Německý prodejce a německá podpora výrobcem. Gigablue ue uhd 4k 2x dvb-s2 fbc sat Tuner E2 Linux Receiver. Twin linux hd tv přijímač s hybridními vlastnostmi.
ZnačkaGigaBlue #ad
VýrobceGigaBlue #ad
Výška1.97
Délka11.02
Hmotnost4.85
Šířka9.06
Číslo díluUE 4K
ModelkaUE 4K
Záruka24

8. Premium X

#ad

12V externí napájecí zdroj, PremiumX satelitní přijímač HD 521 FTA Digital SAT TV Receiver DVB-S2 FullHD HDMI SCART 2X USB multimediální přehrávač

#ad
Premium X #ad - Satreceiver > nešifrovaná satelitní tv v full hd a sd. Digitální satelitní televize s vysokým rozlišením > 4000 programových paměťových míst, teletext, EPG, ochrana mládeže dětská pojistka, doba přepínání pod 1 sec, vícejazyčné menu, nízká spotřeba energie.

Rozsah dodávky > digitální satelitní reciver, 12 v externí síťový zdroj, návod k obsluze v němčině, dálkové ovládání s bateriemi, hdmi kabel, seznam softwaru a stanic, aktualizace přes USB port. Usb mediacenter > s multimediálními funkcemi pouze přehrávání přes paměťovou jednotku, externí pevný disk nebo jiné flash disky, přehrávání běžného audia, obrazu a video souborů na velké obrazovce.

Obrazové signály přes hdmi v brilantním rozlišení 1080p 1080i nebo přípojka scaRT - satelitní přijímač lze připojit k téměř všem televizorům - Unicable / kompatibilní s kabelovým systémem. Snadná instalace > snadná navigace v menu, přesouvání, zamykání, mazání, vytváření seznamů oblíbených, vyhledávání kanálů, technická podpora při dotazech k produktu.
ZnačkaPremium X #ad
VýrobcePremiumX #ad
Číslo díluA08

9. goobay

#ad

Goobay 51445 SAT rozdělovač 2násobný 1 LNB na 2 SAT Receiver vhodný pro UHD 4K SAT Splitter 2násobný spínač pro satelitní anténu a koaxiální kabel

#ad
goobay #ad - Stav vyp resp. Sat přijímač připojený k výstupu slave slave out určuje lnb výstup / přepínání programů pouze tehdy, když je SAT přijímač vypnutý na Master Out nebo v pohotovostním režimu.

Sat switch je vhodný pro velmi vysokou sílu signálu jako ultra hd 4k / full hd / UHD / sd / HD / 3D; rozděluje satelitní TV signál LNB mezi dva satelitní přijímače pro kabelovou televizi. Sat přijímač připojený k hlavnímu výstupu master Out určuje výstup LNB resp. Přepínání programů. Režim stand-by přijímače je stanoven při 0v dc; spínací signály 13 v / 18 v; 22 khz on/off; DiSEqC od přijímače 1/2; frekvenční rozsah 950 MHz ~ 2400 MHz; oddělené diody. Satelitní rozdělovač pro připojení 2x satelitních přijímačů k 1x koaxiálnímu vedení; SAT kabelový rozdělovač má přesně padnoucí hlavní zdířku a přípojku Slave.
Značkagoobay #ad
VýrobceWentronic #ad
Výška0.59
Délka1.97
Hmotnost0.07
Šířka1.97
Číslo dílu51445-GB
Modelka51445-GB
Záruka0

10. hd-line

#ad

DVB-S/S2, Full HD 1080p předprogramovaný pro Astra Hotbird Türksat energetická třída A+++, 2X USB 2.0, SCART, HDMI, hd-line Digitální satelitní satelitní satelitní přijímač Bamof 2305 – HDTV

#ad
hd-line #ad - Osvědčená vysoká kvalita – náš satelitní přijímač má vysokou míru rozlišení a současně má několik funkcí. Stejným způsobem můžete usb připojení ovládat dálkovým ovládáním. Můžete sledovat vysílání ze satelitního přijímače jako Astra, Hotbird a Türksat v kvalitě Full HD 1080P.

S velmi snadnou obsluhou menu můžete bez problémů vyhledávat, co potřebujete, je v krabici, mazat a přesouvat vysílače a kanály.100% záruka vrácení při nespokojenosti – pokud máte problémy s připojením, doporučujeme vám odpojit konektor z přijímače a po 5 minutách opět připojit. Bezpečnost a efektivnost – s tímto digitálním satelitním přijímačem si užijete vysokou kvalitu zvuku, obrazu a šumu.

Hlavní vlastnosti našeho satelitního přijímače jsou hd, full HD 1080p, HDTV, DVB-S / DVB-S2, 2x USB 2.0, hdmi, av, digitální audio výstup. Snadná instalace – vše, nové nastavení zde není nutné. Efektivní dálkové ovládání – ovládací funkce dálkového ovládání je velmi dobrá, satelitní přijímač můžete zvolit na velkou vzdálenost a vy můžete snadno provést požadované ovládání. Nabízí svým uživatelům příjemné okamžiky s více funkcemi.
Značkahd-line #ad
Výrobcehd-line #ad
Číslo dílu2305
ModelkaBAMOF 2305
Záruka2 roky