Top 10 Tactical X Abs – Elektrické stimulátory pro fitness

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. JoyGeek

#ad

Stimulátor svalů na břiše, nabíjecí přes USB, s 28 kusy náhradních gelových polštářků, elektrický přístroj na posilování břišních svalů, JoyGeek EMS tréninkový přístroj, ABS, 6 režimů a 19 intenzit

#ad
JoyGeek #ad - Při nepřetržitém používání tohoto produktu po dobu 8–10 týdnů, břicho, jako jsou paže, 2–3 krát denně, záda, vždy po 15 minutách. Zesílený power abs stimulátor 2023náš tréninkový přístroj na břicho má 6 režimů a 19 stupňů intenzity, podle potřeby můžete nastavit různé programy a stupně pro dosažení požadovaného tréninkového efektu.

Pociťte kouzlo jednoduchého tvarování celého těla. Automatické vypnutí během 20 sekund, režim a intenzitu na jeden pohled. Ať už jste fitness nadšenec nebo jste začátečník, naše výrobky jsou vhodné pro každou úroveň kondice. Pokud máte pocit, poskytli jsme pro vás 28 gelových polštářků jako náhradu. Snadné použití tréninkový přístroj ems používá lcd obrazovku, pohodlnější a efektivnější. Použijte jej k udržení svých fitness cílů, čtete a děláte domácí práce, že se gelová podložka při otevření nelepí, sledujete televizi, zatímco pracujete, což z něj dělá pohodlnou a snadnou možnost trénovat doma.

Tvarování celého tělaelektrický přístroj na posilování břicha vhodný pro většinu částí těla, stehna a bérce, je perfektním doplňkem pro fitness trénink a hubnutí. Jako normální trénink vám pomůže posílit svaly. Ovladač ems je odnímatelný, 3 v 1 usb nabíjecí, pokud nedochází ke kontaktu s pokožkou. Oslovte tělo, o které jste usilovali, aniž byste obětovali čas a energii.
ZnačkaJoyGeek #ad
VýrobceJoyGeek #ad
Číslo díluFS67Q-01
ModelkaFS67Q-01

2. SEVEKO

#ad

Bezpečný a efektivní, unisex zelená, 10 kusů náhradních hydrogelů, SEVEKO Tréninkový přístroj na posilování břišních svalů EMS, 8 režimů a 15 intenzit, rychlý EMS svalový trenažér

#ad
SEVEKO #ad - Ať už jste v práci, můžete jej použít k dosažení svých fitness cílů a optimálně využít svůj čas. Pokročilá technologie ems – náš posilovač břicha používá pokrokovou technologii ems, aby stimuloval vaše svaly a umožnil vám efektivní trénink. Ať už jste fitness nadšenec nebo právě začínáte, náš posilovač břicha se perfektně hodí pro lidi všech úrovní fitness.

Díky tomu je perfektním fitness řešením pro každého, kdo chce zůstat ve formě, na cestách nebo na cestách, aniž by obětoval čas nebo energii. Trénink celého těla – náš tréninkový přístroj ems lze použít na různé skupiny svalů, břicha, stehen, včetně paží, hýždí a zad. S jediným produktem můžete oslovit více oblastí vašeho těla a během krátké doby absolvovat trénink celého těla. Udržitelný a domácí trénink – náš posilovač břišních svalů ems se velmi snadno používá a používá, je odtrhnout obal a produkt nalepit na kůži.

Vše, takže můžete trénovat doma, co musíte udělat, což z něj dělá perfektní volbu pro línou fitness rutinu. S touto vědecky osvědčenou a bezpečnou technologií můžete bez problémů dosáhnout požadovaných výsledků. Přizpůsobitelné – náš tréninkový přístroj ems má 8 režimů a 15 stupňů intenzity, které jsou přizpůsobeny potřebám osob s různou výdrží. Tak můžete svůj trénink přizpůsobit svým specifickým potřebám a preferencím.
ZnačkaSEVEKO #ad
VýrobceSEVEKO #ad
Číslo díluJH-N1
ModelkaJH-N1
Záruka1 rok

3. GROSBEAK

#ad

Elektrický stimulátor svalů, 10 náhradních gelových, 8 režimů a 15 intenzit, USB nabíjecí fitness trénink pro břicho/paže/nohy, tréninkový přístroj, EMS stimulátor svalů na posilování břišních svalů

#ad
GROSBEAK #ad - Vysoce kvalitní, prodyšné a měkké polštářky perfektně sedí a jsou štíhlé a přenosné. Ať už začátečník nebo zkušený atlet, je vaším ideálním fitness partnerem. Iroké využití: náš stimulátor ems se hodí pro různé oblasti těla jako břicho, paže, nohy a další a splňuje různé tréninkové požadavky.

Efektivní spalování tuků a trénink: vyberte si z 8 režimů a 15 stupňů intenzity, abyste si mohli individuálně přizpůsobit trénink budování svalů. Dné starosti s dobou používání – po 15 minutách doporučeného tréninku se automaticky vypne. Tělo snů bez námahy: s mikro proudovými signály formuje náš nejnovější EMS svalový trenažér efektivně tělo a spaluje tuk.

Už žádné namáhavé hubnutí kolem břicha. Dosáhněte výsledků rychleji než při běžném tréninku – 15 minut s ems odpovídá běhu 2000 metrů nebo 60 minutám sedání! Ergonomické a prodyšné: zajišťuje pohodlnou přilnavost k břišním svalům. Přijměte své vysněné tělo bez námahy! Pohodlné usb nabíjení: dobíjení přes usb za pouhou hodinu, náš svalový toner vydrží až dva týdny.
ZnačkaGROSBEAK #ad
VýrobceGROSBEAK #ad
Číslo díluJRT-flame
ModelkaNF-31-N

4. COODAY

#ad

COODAY EMS Trainingsgerät, Bauchtrainer Trainings Gang, Herren Damen,Tragbarer Muskelstimulator, LCD Display, USB Wiederaufladbar, Bauchmuskeltrainer, 6 Modi & 9 Intensitäten

#ad
COODAY #ad - Als effektiver Helfer für Ihre tägliche Bewegung. Usb-kabel und eingebauter lithium-ionen-akku im Lieferumfang enthalten, und Sie können diesen Muskelstimulator jederzeit und überall mit Ihrem Laptop oder Telefon aufladen. Lcd-display und 6 simulationsmodi, 9 verschiedene stufen und usb-aufladung dieser beckengurt mit lcd-display kann die 6 Modi und 9 Stufen deutlich anzeigen.

Grosse ausstattungems für bauchtraining, körper für teilübungen oder massage. Bringen sie das fitnessgerät an der Stelle an, tragbar und bequem zu tragen. 20 minuten am tag, um die muskelgesundheit zu fördern, nach 2 Monaten sind Sie in besserer Form. Ein schlüsselsatz, einfach zu bedienen. Entworfen mit ergonomie, an der Sie die Muskulatur stärken möchten. Verwenden sie vom aufwärmen bis hin zu hochintensiven Übungen und Entspannung unterschiedliche Intensitätsstufen: Entspannung und Übung.

Es funktioniert noch besser, wenn es mit einer gesunden Ernährung und Bewegung kombiniert wird. Ausgezeichneter service wir hoffen, dass Sie mit diesem Produkt zufrieden sind. Wenn dieses produkt bei Ihnen nicht funktioniert, bieten wir eine 30-tägige Garantie. 2024 verbesserter bauchtrainer muskelstimulator mit lcd-display, verwendet ems-technologie, um muskeln zu stimulieren und zu pulsieren, Fett zu verbrennen und Muskelermüdung nach dem Training zu lindern. Einfach zu bedienen es ist superleicht, ultradünn, die auf die bauchmuskeln ausgerichtet ist.
ZnačkaCOODAY #ad
VýrobceQiankun shop #ad
Záruka6mes

5. HONGXIAN

#ad

Stimulátor svalů břicha, HONGXIAN LCD displej, EMS elektrická stimulace svalů, 8 režimů a 19 intenzitami, EMS trenažér břišních svalů, nabíjecí přes USB

#ad
HONGXIAN #ad - Tento stimulátor svalů může pomoci zahřát a posílit vaše svaly. Led displej a usb nabíjení vylepšený nový přístroj ems má přes led obrazovku. Vynikající servis aileda vždy poté svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní produkty a služby.

Pomůže vám posílit tělesné svalstvo a vycvičit postavu snů. Vypracování krásné postavy elektrický stimulátor je perfektním doplňkem pro fitness trénink a redukci hmotnosti, ideální pro budování svalů břicha, paží, nohou a zadku a bi- a tricepsu. Dáme vám uspokojivou odpověď a uspokojivé řešení. Tak získáte lepší tvar po cca 2 měsíce. Pohodlnější obsluha. Každý program má 18 stupňů intenzity, aby vyhovoval každé potřebě při budování svalové hmoty.

Stojí za zmínku, že nabízíme 24hodinový servis a záruku na výrobek v délce 12 měsíců. Pokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit. 2–4 krát denně, 20 minut pokaždé. Výkonný a přenosnýnásledné používání tohoto produktu po dobu 8–10 týdnů působí zjevně. Můžete zcela jednoduše zvolit režim a intenzitu tím, že jednoduše stisknete tlačítka na hlavním přístroji. Jednoduše připojte datový kabel Android, kdykoli jej nabijte.
ZnačkaHONGXIAN #ad
Výrobcedzco.store #ad

6. Queath

#ad

Queath EMS stimulátor svalů tréninkový přístroj, bezdrátový přenosný břišní pás pro budování svalů ABS/břicho/paže/nohy, chytrý fitness přístroj na posilování břišních svalů

#ad
Queath #ad - Snadné použití je extrémně lehký, přenosný a pohodlný na nošení. Technologie ems pro tuto techniku je důležité, aby byly svaly v tréninkovém stavu. Pro vypnutí stiskněte tlačítko "-" po dobu 3 sekund. Pokud tento produkt není pro vás vhodný, dostanete do 30 dnů záruku 3 měsíce a žádné riziko.

Fitness kdekoli a kdykoli chcete. 100% záruka vrácení peněz doufáme, že budete se svými zkušenostmi s produktem spokojeni. Pro zapnutí stiskněte tlačítko "+" po dobu 3 sekund. Ideální pro paže, nohy, hýždě, stehna, lýtka a pas. Použití vyberte si režimy a vhodnou sílu, záda, hruď, horní a spodní břicho, přizpůsobte polštářky vašemu tělu a nechte své svaly trénovat. Už to není signál přenášený mozkem. Zvyšuje prokrvení a krevní oběh, což je výhodné pro hubnutí, abyste aktuální signál přenášeli přímo do svalů, zejména pokud se přidává ke zdravé výživě a rutině.

Ergonomie pro trénink břišních svalů. Tento svalový toner může pomoci napnout, 20 minut na sezení, napnout a posílit vaše tělesné svaly na břiše, nohách atd. Nabíjení přes usb li integrovaný li-ion akumulátor a usb kabel jsou součástí dodávky intenzita tréninku stroje stoupá o 50 % oproti bateriovým výrobkům. Upevněte fitness přístroj na místo, ultra tenký, kde chcete posílit svaly.
ZnačkaQueath #ad
VýrobceXiFANG #ad

7. Love begans

#ad

10 režimů a 20 intenzit, celotělový přístroj, stimulátor svalů, EMS, nabíjecí přes USB, přístroj na posilování břišních svalů, Love begans EMS přístroj na posilování břišních svalů

#ad
Love begans #ad - Advanced ab ems břišní svaly ainerní perfektní řešení pro ty, kteří chtějí břišní svaly bez zatěžování horní části zad nebo šíje. Usb nabíjení 3 v 1: nabízí stabilnější a dlouhou zátěžovou energii, zabudovanou lithiovou iontovou baterii a usb kabel 3 v 1 pro nabíjení současně pohodlně, zbavte se nekonečné výměny baterií.

Pokud stimulátor nefunguje nebo některé části nefungují, nedělejte si starosti, dokud nebudete spokojeni. Každý ems stroj lze individuálně nastavit. Oslovte tělo, aniž byste obětovali čas a energii. Servis po nákupu: uděláme maximum pro to, kontaktujte nás prosím a my vám nabídneme řešení do 24 hodin, abychom nabízeli nejlepší produkt a nejlepší zákaznický servis. Přenosný a efektivní: s aktualizovanou technologií ems může stimulátor břišních svalů elektricky urychlit spalování tuků a podpořit látkovou výměnu, nebo časté pracovní cesty, ale není čas na trénink, ať už trénujete ve fitness studiu nebo jednoduše trénujete doma, přenosný přístroj na břišní trénink efektivně posílí.

Jako normální trénink vám pomůže posílit svaly. Ems svalový trénink: náš posilovač břicha ems využívá pokrokovou technologii ems, o které jste usilovali, slouží díky aktuální stimulaci přímo k signálu svalům a podporuje pohyb svalů. Flexibilní abs stimulátor: tento ems stimulátor břicha nabízí 10 cvičebních režimů na výběr, má 20 stupňů intenzity od zahřátí až po vysoce intenzivní cvičení a konečně k uvolnění.
ZnačkaLove begans #ad
VýrobceLove begans #ad

8. GROSBEAK

#ad

EMS Bauchtrainer Trainingsgerät, Arm, HIPS, Männer & Frauen mintgrün, Bein, EMS Elektrische Muskelstimulation, USB Wiederaufladbar Bauchmuskeln Stimulationsgerät 8 Modi & 19 Intensitäten für Bauch

#ad
GROSBEAK #ad - Bitte beachten sie, um vollständig aufzuladen, dass es nach Erreichen der empfohlenen Nutzungszeit von 15 Minuten automatisch heruntergefahren wird. Das hochwertige, dünn und praktisch, ist klein, atmungsaktive und weiche Pad haftet besser an den Körperlinien, mit langlebigen Energiesparfunktionen. Professioneller ems-muskelstimulator: der ems-muskeltrainer überträgt mikrostromsignale an den körper, arme, rücken, fett zu verbrennen und den Körper zu formen.

Eine 20-minütige trainingseinheit mit dem ems-gerät entspricht einem 2000-meter-Lauf, Fitness und Formung: Die Muskel-Fitness-Stimulatoren bieten 8 Modi und 19 Intensitätsstufen, 60 Minuten Schwimmen oder einer 2-wöchigen Diät. Dieses gerät liefert Ergebnisse in kürzerer Zeit als herkömmliche Fitness-Workouts. Durch konsequente Anwendung des Muskelstimulators für ca. Ergonomisches designdie innovative 8-elektroden-form des muskelstimulators bietet eine ergonomische und äußerst komfortable Haftung an den Muskeln des Bauchgurtes.

Effiziente fettverbrennung, 60 minuten sit-ups, wählen sie den gewünschten modus und intensitätsstufe, um den gewünschten muskeltraining-effekt zu erzielen. Dieses gerät ist für die meisten körperteile geeignet, einschließlich Bauch, Schultern, Taille, Oberschenkel, stimuliert die Muskelkontraktion und erreicht dadurch den Zweck, Waden und Gesäß.2 monate kann eine bessere Figur erreicht werden. Usb-aufladung und tragbarkeit: unser muskeltoner ist per usb wiederaufladbar und benötigt nur eine Stunde, hält bis zu zwei Wochen mit einer einzigen Ladung.
ZnačkaGROSBEAK #ad
VýrobceGROSBEAK #ad
Číslo díluJRT-A02-1
ModelkaGE-6-D-GR
Záruka6 Monate

9. iLoxin

#ad

Jednotná velikost EU, modrá, iLoxin Unisex – miminka DUK-r3 DUK R3

#ad
iLoxin #ad - Dosáhněte svého snůtku: hledáte způsob, jak se přirozeně a bez námahy zbavit pár kilo navíc a odolných centimetrů kolem břicha? Nedovoluje vám váš nabitý kalendář chodit do fitness studia tak často, jak byste chtěli? Stimulátor břišních svalů iLoxin je vynikající volbou pro dosažení vašeho vysněného těla.

Přizpůsobitelný trénink: tento tréninkový pás má 6 tréninkových režimů a plně nastavitelné intenzity a nabízí personalizovaný trénink, který odpovídá vašim individuálním potřebám a tvaru vašeho těla. Není třeba podložku již vyměňovat. Maximalizace výsledků: gymnastický opasek iloxin je vynikající tréninkovou alternativou pro muže a ženy, kteří se cítí sebevědomě a chtějí mít doma dobře tvarované břicho. Asný vylepšený design. Uživatelsky přívětivá silikonová podložka – není nutné ji vyměňovat: naše vybavení pro trénink břišních svalů s vylepšeným designem – silikonová podložka, stačí nastříkat trochu vody na silikonovou podložku, aby se zvýšila vodivost a začala pracovat.

Nejnovější technologie ems : tento přístroj na posilování břišních svalů je založen na nejmodernější technologii EMS, která využívá mikrokontrakce, které pronikají hluboko do svalových vláken a spojují vysoký výkon s komfortem po tréninku a bezpečnou uživatelskou zkušeností.
ZnačkaiLoxin #ad
VýrobceShenzhen Shifang Digital Technology Co., Ltd. #ad
Číslo díluSchwarz
ModelkaDUK-R3
Záruka90 dní

10. YTTQ

#ad

EMS posilovač břišních svalů, EMS posilovač břišních svalů – nevyměnitelné – 6 tréninkových režimů, přístroj na, elektrický posilovač břicha, EMS tréninkový přístroj, stimulátor svalů pro muže a ženy

#ad
YTTQ #ad - Za pouhých 20 až 30 minut každý den získáte tvar, který si tolik přejete. Vylepšená verze : náš tonikum pro břišní svaly je nová a vylepšená verze. Tím se svaly trénují, aniž byste museli dělat něco jiného než nosit pásek a strávit svůj den. Posílené břišní svaly s malým úsilím: s naším pásem abs získáte bez velké námahy napnuté břišní svaly a nádherný střed těla.

Technologie elektrického podráždění svalů, na které je založen náš tonikum břišních svalů, zajišťuje s minimálním úsilím požadovaný tvar. Nabízí větší pokrytí než průměrné tréninkové pásy pro břišní svaly, které dnes najdete na trhu. Pokrývá více oblastí břišní oblasti, stimuluje více svalů a vede k lepšímu a rychlejšímu výsledku. Není nutná žádná výměna polštářů: naše vylepšená verze opasku má další praktickou funkci: nemusíte polštářky měnit pokaždé, když používáte břišní pás.

Ems technologie: náš přístroj na posilování břišních svalů je založen na technologii ems, která stimuluje svaly mikrokontrakcemi, které jsou spouštěny elektrickými impulzy. Rychle a efektivně: snadno ovladatelný pásek se musí pouze připnout kolem pasu a zapnout. Během svého pracovního dne vykonává svou práci v tichosti. Je vybaven speciálními silikonovými podložkami, které je třeba pouze nastříkat vodou, aby se zlepšila vodivost a poskytla maximální stimulaci.
ZnačkaYTTQ #ad
VýrobceYTTQ #ad
Číslo díluEK-W6
ModelkaEK-W6
Záruka3 měsíce