Top 10 Santoku Messer Set – Nože Santoku

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SHAN ZU

#ad

18 cm, německý uhlík, dárková krabička, SHAN ZU Šéfkuchařský nůž, Santoku, ergonomická rukojeť, ostrá čepel, šéfkuchařský nůž, ušlechtilá ocel

#ad
SHAN ZU #ad - Nůž na vaření se vyznačuje vysokou tvrdostí, odolností proti opotřebení, trvanlivostí, odolností proti korozi a korozi a také proti znečištění a zajišťuje zdravý život v kuchyni. Epel z německé ušlechtilé oceli bohaté na uhlík: kuchyňský nůž santoku je vyroben z německé nerezové oceli s vysokým obsahem uhlíku a je vybaven 54–57 HRC zkoušečka tvrdosti Rockwell, která je nejtrvanlivějším nástrojem v této kategorii.

Ergonomická rukojeť: ergonomická rukojeť vám nabízí ideální rukojeť pro zajištění rovnováhy s kuchařským nožem. Kuchařský nůž – profesionální kuchyňský nůž využívá více funkcí: s 18 cm hlavou nože lze bez námahy zvládnout každodenní úkoly kuchyně pro krájení, krájení, sekání, krájení a krájení ovoce, zeleniny a masa. Extra široká čepel zajišťuje dodatečnou zručnost. Precizně kovaný, skvrnám, která odolává korozi, kompletní designový kuchařský nůž: Kuchyňský nůž byl navržen v celoplošném designu.

Tento nůž je dárek pro maminku, narozeniny nebo jiné svátky. Nikdy nepřerušujte, bez skvrn kuchyňský příbor z nerezové oceli s čepelí nože, je tedy mimořádně robustní a má dlouhou životnost. Udělejte naše kuchyňské nože profesionály a snižte únavu nebo necitlivost rukou po delším řezání. Nemusíte se starat o oddělení čepele a rukojeti, zabarvení a opotřebení a trvalou odolnost proti korozi a oxidaci.
ZnačkaSHAN ZU #ad
VýrobceSHAN ZU #ad
Výška0.08
Délka12.48
Hmotnost0.5
Šířka1.77
Číslo díluSZES-2017-002
ModelkaSZCS-2017-003N

2. HUIKAILI

#ad

HUIKAILI Sada nožů, profesionální sada kuchyňských nožů z ušlechtilé oceli, 2 nože Santoku a nožem na boty černý, mražená rukojeť, s kuchařským nožem, nožem na nože, protiskluzová, ostrá

#ad
HUIKAILI #ad - Vynikající poměr ceny a výkonu, rukojeti nožů jsou elegantní a elegantní a s krásnou dárkovou krabičkou je to nejlepší dárek pro rodiče, který se vyplatí. Udržuje perfektní rovnováhu mezi ultratenkými plátky a maximální odolností, která podporuje sekání potravin. Svatba, narozeniny. Pokud máte problém se sadou nožů z ušlechtilé oceli, můžete se na nás obrátit, jsme tu vždy pro vás.

Sada nožů all-in-one naše 5dílná sada nožů obsahuje 8palcový kuchařský nůž, 8palcový nůž na chléb, 7palcový nůž santoku, 5palcový univerzální nůž, 3, 5palcový loupací nůž a dřevěnou dárkovou krabičku pro uložení všeho. Vyvážené rozložení hmotnosti a ergonomické rukojeti, které minimalizují únavu a maximalizují přesnost řezu pro člověka. Jedinečný nepravidelný kladívkový vzor na čepeli může účinně zabránit ulpívání potravin. 100% záruka spokojenostikaždá sada nožů je podpořena vynikající zárukou kvality pro bezpečný nákup.

Neváhejte. Vysoce kvalitní sada kuchyňských nožůvšechny čepele nožů jsou kované z vysoce kvalitní uhlíkové ušlechtilé oceli s vynikající odolností proti korozi a oxidaci. Ultra ostrý a jedinečný vzor Čepele našich dřevěných nožů jsou kované ručně leštěnými hranami a přesnou startovací technologií, každá kónicky broušená hrana je ručně leštěna na 14 – 16 ° na každé straně pro dlouhotrvající ostrost a snadné honování. Vysoký výběr dárkůnaše sada nožů má jedinečnou a velmi krásnou přirozenou litou strukturu, milence, přátele a Vánoce.
ZnačkaHUIKAILI #ad
VýrobceHUIKAILI #ad
Výška0.01
Délka8
Hmotnost0.47
Šířka0.01
ModelkaZA233-5P

3. Wolfblood

#ad

30 cm, Wolfblood Sada 4 ks damaškových nožů 32 cm, 24 cm a 20 cm profesionální damaškové nože sada z 67 vrstev damaškové oceli z šéfovského nože a nože Santoku s ochranou čepele a dárkovou krabičkou

#ad
Wolfblood #ad - Design naší sady kuchařských nožů je chráněn. Asijská sada nožů je velmi vhodná pro muže i ženy. Detaily nože: sada nožů obsahuje nůž chef nůž: 32, 00 cm/čepel: 9, čepel: 13, 00 cm/čepel: 20, 00 cm/čepel: 20, 00 cm, 00 cm a kancelářský nůž nůž: 20, 00 cm/čepel: 18, velký nůž Santoku nůž: 30, 00 cm, 00 cm, malý nůž santoku nůž: 24, 00 cm.

Super dárek – nápad: sada damaškových nožů wolfblood je perfektním nápadem na dárek k narozeninám nebo k Vánocům. Dekorativní dárková krabička: díky ušlechtilému balení lze tuto profesionální sadu kuchyňských nožů darovat přímo a je ideálním dárkem pro každého ambiciózního kuchaře nebo fanouška grilování. Díky tomu zůstává damascenská profesionální sada nožů velmi dlouho ostrá.

Sada damaškových kuchařských nožů se hodí zejména pro přípravu masa, ovoce, ryb, zeleniny a sushi v kuchyni. Ergonomická rukojeť: rukojeti naší profesionální sady kuchyňských nožů jsou vyrobeny z dřeva Pakka a ručně broušeny. Vlastnosti: naše damaškové kuchyňské nože jsou vyrobeny z pravé 67 vrstev damaškové oceli VG 10 a dosahují stupně tvrdosti čepele 60 ±2 HCR.
ZnačkaWolfblood #ad
VýrobceWolfblood #ad
Hmotnost0.44
ModelkaWolfblood 4er Set

4. Tefal

#ad

16,5 cm | vysoký řezný výkon | nezaměnitelný design | odolné čepele s dlouhou životností | ušlechtilá ocel/černá, Nůž Santoku Jamie Oliver by Tefal K26715

#ad
Tefal #ad - Nůž, pokud potřebujete lehkou čepel pro filigránskou práci, na který se můžete spolehnout: ideální kuchyňský nůž, např. Jedinečný nůž na santoky od jamie oliver a tefal: jamie oliver a tefal. Díky teplotnímu šoku, při kterém se teplota sníží ze 1000 °C na -120 °C, získají odolnost a dlouhou životnost.

Inteligentní volba pro vaše pohodové pokrmy. Výborně se hodí také na krájení a krájení zeleniny na kari, polévky a dušené pokrmy. Společně vyrábějí již téměř dvě desetiletí vysoce kvalitní a osvědčené produkty, které dělají z přípravy vlastnoručně uvařených pokrmů opravdovou radost. Pro jemné carpaccio nakrájené lososa na tenké plátky.

Rozsah dodávky: jamie oliver by Tefal Nůž Santoku 16, 5 cm. Ledem vytvrzeno pro vynikající výkon: vysoce kvalitní čepele z německé ušlechtilé oceli jsou ledově tvrzené. Jamie Oliver. Jamie přináší vášeň a dovednost; tefal zajišťuje technologii a výkon. Krásné, vážené kuchyňské nože: pro pohodlné a bezpečné uchopení při přípravě vašich čerstvých ingrediencí.
ZnačkaTefal #ad
VýrobceTefal #ad
Výška0.94
Délka14.88
Hmotnost0.66
Šířka3.27
Číslo díluK2671555
ModelkaK2671555

5. Wakoli

#ad

Edib., VG-10, Souprava 3 damaškových nožů v dřevěném pouzdru Wakoli

#ad
Wakoli #ad - Damaškové nože: 1. S dřevěným pouzdrem. Nůž, 2. Nůž, 5/8, 5/17 cm, délka 30, délka 19, 5 cm. Materiál rukojeti: ušlechtilé dřevo. Stupeň tvrdosti čepele: 60±2HRC; 67 poloh kalení. Nůž, délka 23, 5/12 cm, 3.
ZnačkaWakoli #ad
VýrobceOleio #ad
Výška0.01
Délka12.6
Hmotnost1.1
Šířka0.01
Číslo dílu3DM-HOL-EDB
Modelka3DM-HOL-EDB

6. ECHTWERK

#ad

Nůž na zeleninu, damašková ocel, ECHTWERK 2dílná sada damascenských nožů, kuchyňský nůž, nůž Santoku cca 13 cm/loupací nůž cca 8 cm, vč. úložného boxu, japonský nůž, rukojeti nožů ze dřeva Pakka

#ad
ECHTWERK #ad - Malá damascenská sada nožů sestávající z santoku cca 13 cm a loupací nůž cca 8 cm. Mimořádně odolná proti korozi a extrémně tvrdá.

Extrémně robustní a velmi ostré nože hrc 56‐58° Rockwell tvrzené umožňují vynikající řezný výkon. Nože jsou vhodné jak pro leváky, tak i pro praváky. Damašková ocel vyrobená v 67 vrstvách. Ergonomická rukojeť ze dřeva pakka umožňuje snadné krájení vašich přísad. Návod k údržbě: damaškový nůž čistěte vždy ručně. Náročně zhotovené kuchyňské nože s typickým vzorem. Následně vezměte měkkou utěrku po ruce a nůž pečlivě osušte. Opláchněte pod tekoucí a vlažnou vodou.
ZnačkaECHTWERK #ad
VýrobceEchtwerk #ad
Hmotnost0.84
Číslo díluEW-DM-0399
ModelkaEW-DM-0399

7. KEEMAKE

#ad

Nožem na ovoce, 3dílná sada kuchařských nožů z vysoce kvalitní uhlíkové ušlechtilé oceli, šéfkuchařským nožem,, ultra ostrá sada nožů se Santoku nožem, KEEMAKE Sada kuchyňských nožů Santoku

#ad
KEEMAKE #ad - Doživotní zárukaužijte si nákup bez rizika u keemake. Tato sada nožů obsahuje 7palcový nůž Santoku, 5 palce. Ušlechtilá ocel s vysokým obsahem uhlíkutato sada kuchyňských nožů je vyrobena z vysoce kvalitní německé ušlechtilé oceli, 5palcový nůž Santoku a loupací nůž 3, která si zachovává svou funkčnost po dlouhou dobu.

Nůž santoku je extrémně ostrý na maso, ryby a chléb atd. Loupací nůž je perfektní na zeleninu a ovoce. A zároveň ideální balení, rodinu a zvláštní příležitosti, které tento kuchyňský nůž stane ideálním dárkem pro přátele, svatby, jako jsou narozeniny, výročí atd. Kuchyňský nůž má ergonomickou rukojeť z Pakka dřeva. Kuchařský nůž je ergonomicky vážený a dobře vyvážený, takže se snadno řeže. Klasický kuchyňský nůžprofesionální kuchyňský nůž keemake santoku sada nožů je pracovní kůň, na kterého nejčastěji sáhnete.

Jedinečný drážkový design a ergonomická rukojeť naše čepel 18cm sady kuchařských nožů má jedinečný drážkový design, který zabraňuje ulpívání potravin na čepeli. Každý řez je jednoduchý a přesný. Pokud máte dotazy k vašemu kuchyňskému noži nebo potřebujete pomoc, kontaktujte nás kdykoli a společně najdeme vhodné řešení pro vaše přání. Perfektní dárek tato sada kuchyňských nožů je nutností pro každého domácího kuchaře a profesionály.
ZnačkaKEEMAKE #ad
VýrobceKEEMAKE #ad
Výška0.01
Délka12.28
Hmotnost0.84
Šířka0.01
ModelkaZ1270003K

8. Wolfblood

#ad

Wolfblood Sada 2 ks damaškových nožů 24 cm profesionální damaškové kuchyňské nože z 67 vrstev damaškové oceli I, se šéfkuchařským nožem Santoku nožem dřevěnou rukojetí, dárková krabička a ochrana

#ad
Wolfblood #ad - Detaily nože: sada nožů obsahuje nůž santoku nůž: 24, 00 cm/čepel: 13, 00 cm/čepel: 13, 00 cm a malý kancelářský nůž nůž: 24, 00 cm. Super dárek – nápad: sada damaškových nožů wolfblood je perfektním nápadem na dárek k narozeninám nebo k Vánocům.

Asijská sada nožů je velmi vhodná pro muže i ženy. Dekorativní dárková krabička: díky ušlechtilému balení lze tuto profesionální sadu kuchyňských nožů darovat přímo a je ideálním dárkem pro každého ambiciózního kuchaře nebo fanouška grilování. Díky tomu zůstává damascenská profesionální sada nožů velmi dlouho ostrá. Vlastnosti: naše damaškové kuchyňské nože jsou vyrobeny z pravé 67 vrstev damaškové oceli VG 10 a dosahují stupně tvrdosti čepele 60 ±2 HCR.

Design naší sady kuchařských nožů je chráněn. Sada damaškových kuchařských nožů se hodí zejména pro přípravu masa, ryb, ovoce, zeleniny a sushi v kuchyni. Ergonomická rukojeť: rukojeť našeho profesionálního kuchyňského nože je vyrobena z dřeva Pakka a ručně broušena.
ZnačkaWolfblood #ad
VýrobceWolfblood #ad
Výška0.01
Délka9.45
Hmotnost0.79
Šířka0.01

9. Wakoli

#ad

Vyrobeno z 67 vrstev pravé damaškové oceli s rukojetí z masivního dřeva Pakka, prémiová sada kuchyňských nožů a profesionální, Wakoli EDIB Santoku 2dílná sada damaškových nožů se 17 a 12 cm čepelemi

#ad
Wakoli #ad - Nože v této sadě kuchyňských nožů jsou ideálním základním vybavením pro malé i velké úkoly v kuchyni. Díky speciálnímu tepelnému ošetření čepelí s vyšším než 800 °c a ošetření za studena dusíkem při -150 °C je dosaženo optimální hodnoty z vysoce kvalitní čepelové oceli.

Sada profesionálních kuchařských nožů je mimořádným dárkem pro muže, ženy a milovníky nožů. Epele těchto nožů jsou ručně broušeny a leštěny, aby bylo dosaženo optimálního řezného výkonu. Ostrý nůž na holení – díky řeznému jádru vg10 tohoto damaškového nože je dosaženo stupně tvrdosti čepele 60 ± 2 hrc. Díky krásné dárkové krabičce lze damascenskou sadu nožů darovat přímo a je velkou radostí pro každého ambiciózního kuchaře. Vlastnosti nože – profesionální sada nožů z damaškové oceli obsahuje nůž santoku nůž: 30 cm/čepel: 17 cm a malý nůž Santoku nůž: 23 cm/ čepel: 12 cm.

Ergonomická rukojeť z dřeva pakka a rovnováha zajišťují práci v kuchyni bez únavy. Díky našim zkušenostem jsme vyvinuli znalosti a dovednosti pro výrobu kuchyňských nožů, které splňují požadavky profesionálních kuchařů a amatérských kuchařů. Díky atraktivnímu designu nožů jsou nejen funkční, ale také upoutají pozornost v kuchyni. Pečlivé zpracování a důraz na detaily přispívají k tomu, že nože jsou přesné a funkční.
ZnačkaWakoli #ad
VýrobceOleio #ad
Hmotnost1.46
Modelka2DM-SET-EDB

10. JOHOOBO

#ad

Nůž na zeleninu, loupací nůž, JOHOOBO Sada 4 kusů kuchařských nožů, nůž na maso, profesionální damaškový nůž, Santoku, ostrý německý kuchyňský nůž z ušlechtilé oceli s ergonomickými rukojeťmi

#ad
JOHOOBO #ad - Ultra ostré čepele: naše nože byly kované různými procesy a tvrdost rockwell může dosáhnout 55 a tloušťka čepele je 1, 5 mm, což je tvrdší než běžné nože. Exkluzivní vzor: vlnité vzory na obou stranách těla nože jsou nejen krásné a velkorysé, ale také zabraňují ulpívání jídel na nůž, voděodolných skvrn a chrání povrch nože před poškrábáním.

Profesionální kuchařský nůž: elegantní kuchyňský nůž pro profesionály a amatérské kuchaře je klasifikován jako profesionální multifunkční kuchyňský nůž pro každodenní kuchyňské úkoly na sekání, krájení, zeleniny, krájení a krájení masa, ovoce a chleba všeho druhu.

Vysoce kvalitní materiály: nože jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli 7cr17mov, odolností proti opotřebení a trvanlivostí, odolností proti korozi, která se vyznačuje vysokou tvrdostí, takže si můžete užívat pohodlí kvalitních kuchyňských nožů. Příjemný pocit v ruce: používá se ergonomická dřevěná rukojeť Pakka, příjemné na omak a nebudete unaveni dlouhou prací v kuchyni.
ZnačkaJOHOOBO #ad
VýrobceJOHOOBO #ad
Hmotnost1.98
ModelkaKochmesser