Top 10 Party Bag Fillers Kids – Dřevěné tužky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. yuechen

#ad

Tužky pro děti dárečky, dárek pro hosty, Cute Tier tužky čepice, yuechen 30 x trojhranná tužka VB, školní HB sada tužek

#ad
yuechen #ad - Sada trojúhelníkových tužek obdržíte 30 trojúhelníkových tužek s komiksovými krytkami, tvrdostí HB a různými vzory a barvami, které vyhoví vašim různým potřebám.

V balení je obsaženo 30 tužek v různých barvách s různými komiksovými čepicemi slon, delfín, dinosauři, pes atd. Perfektní dárek tato sada tužek se výborně hodí na dárky na party, zahradní party, reklamní dárky, Vánoce, školní ceny, křtiny, Halloween, plnicí kornouty na párty, školní ceny. Kreslené tužkyergonomické trojúhelníkové pero pomáhá dětem bezpečně držet a při psaní nebo graffiti zajistí pohodlné uchopení. Upozornění: Vzor je náhodný. Zábavné tužkyrůzné barvy a různé vzory, učitelé a rodiče je mohou použít jako odměnu ve třídě nebo jako odměnu za chování žáků. Tyto kreslené tužky jsou skvělé a dělají z učení radost.
Značkayuechen #ad
Výrobceshao yang shi yue chen shang mao you xian gong si #ad
Hmotnost0.86
Číslo díluPEN_30

2. GOLDGE

#ad

GOLDGE 16 kusů duhových barevných tužek pro děti, kreslení, skicování, pastelky pro umění, barvení, 4 v 1 barvy duhová tužka dětská pera pro děti, dárek pro děti k narozeninám

#ad
GOLDGE #ad - Give aways dětské narozeniny - tyto tužky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů s dlouhou životností a robustní. Snadno se dělí a jsou tak ideální pro skupinové projekty nebo výuku umění. Hladký a robustní kryt nabízí pohodlné uchopení i pro malé ruce. Jejich kompatibilita s různými druhy papíru a přenositelnost z nich činí vynikajícího průvodce pro každého mladého umělce.

Tím je zajištěno, že vaše dítě může svá umělecká díla vytvářet s lehkostí a přesností. Umožňuje nekonečné možnosti při vytváření barevných přechodů, odstínů a hloubek v umění. Ať už narozeniny, svátek nebo jako dárek na party, Vánoce, tato sada přinese radost a kreativitu šťastnému příjemci. Art supplies- vhodné nejen pro individuální umělecké projekty, ale také pro společné aktivity. Příslušenství ke kreslení- co odlišuje duhové tužky od běžných tužek, je jejich schopnost plynule míchat a vrstvit barvy.

Pastelky pro dospělé - barevné tužky lze snadno naostřit, pohodlná rukojeť a zářivé barvy z nich dělají vhodný nástroj pro většinu uměleckých projektů. Vaše dítě si může užít radost ze společného utváření s přáteli, prozkoumávat různé techniky a vytvářet společná mistrovská díla. Nezlomí se nebo nezlomí a zaručují, že vaše dítě může pokračovat ve svých uměleckých projektech bez přerušení. Potřeba pro umělce- univerzální dřevěné tužky 4 v 1 jsou perfektním dárkem pro různé příležitosti.
ZnačkaGOLDGE #ad
VýrobceGOLDGE #ad
Hmotnost0.2
Číslo díluAGFAHP6005-JLH-DEP1
ModelkaAGFAHP6005-JLH-DEP1
Záruka6 m

3. KASZOO

#ad

Dárků, dětských narozenin, svatebních oslav, atd, 40 kusů pestrých dárkových sáčků s 84 nálepkami v němčině sáčky na sladkosti k zabalení dárků, KASZOO Papírové sáčky

#ad
KASZOO #ad - Velikost kruhové nálepky: 3, 8 cm; velikost obdélníkové nálepky: 7, 8 cm. Multifunkční: tyto roztomilé dárkové sáčky jsou vhodné pro akce jako party, jako je cukroví bar. Tato sada papírových sáčků na sladkosti je vždy 24 cm x 13 cm x 8 cm a pro každou barvu jsou 4 sáčky.

Má mnohostranné použití a široké spektrum použití. 84 nálepek v němčině: součástí dodávky je 84 nálepek s různými vzory a nápisy. Včetně následujících barev: fialová, červená, světle zelená, žlutá, zelená, oranžová, růžová, modrá a světle modrá. Personalizované a praktické: tyto barevné papírové sáčky mají ploché dno, bonbónů, takže je lze postavit vzpřímeně. Samolepky jsou potaženy ochrannou fólií, 8 × 3, 2 × 3, která se snadno nepoškodí nebo neobarví. Vysoce kvalitní materiál: papírový sáček je vyroben z dobrého kraftového papíru s dlouhou životností, bez zápachu a bezpečný pro vaše použití.

Tyto sáčky lze použít k zabalení sladkostí, narozeniny, svatby nebo malé obchody, letní oslavy, dárků nebo jiných drobných předmětů. Vhodné k uzavírání papírových sáčků nebo k nalepení jako dekorace. Pro naše výrobky používáme světle barevný papír, ekologický, proto je náš produkt opakovaně použitelný, který je nejen esteticky náročný, ale také šetrný k životnímu prostředí, protože jej lze opakovaně použít. Ideální pro uložení vašich koláčů, sušenek a jiných sladkostí.
ZnačkaKASZOO #ad
VýrobceKASZOO #ad
Hmotnost0.84
Číslo díluS-watergun-pj272
ModelkaTGD001

4. VEUWOLM

#ad

VEUWOLM 48 Stück Biegebleistifte mit Radiergummi Set, 24 Stück Bunt biegsame Bleistifte und 24 Stück Radiergummis,Gastgeschenk Zauberstift für Kinder,Party und Weihnachten Geschenk

#ad
VEUWOLM #ad - Daher wird nicht empfohlen, zur Kommunion, Ostern und mehr. Sie können auch als spielzeug zum stressabbau betrachtet werden, sodass Sie sie Ihren Freunden schenken können, um die Zeit totzuschlagen oder Stress abzubauen. Ideales geschenk für kinder zum Geburtstag, sind aber ein lustiges Spielzeug.

Premium-materialdie kleinen geschenkstifte bestehen aus ungiftigem, können gebogen oder gedreht werden, ohne leicht zu brechen, umweltfreundlichem Gummi, sind sehr weich und haben eine lange Lebensdauer. Diese unterhaltsamen schreibmaterialien können dazu beitragen, das Interesse von Kindern am Schreiben und Lernen aufrechtzuerhalten. Die radiergummis enthalten viele Emoticons, Lachen, 5 x 0, wütend, schlecht, glücklich, schüchtern usw. Spezifikationender 18, 7 cm lange flexible bleistift besteht aus PVC-Kunststoff + Graphit, wie auf dem foto gezeigt: lächeln, traurig, jeder radiergummi misst 2, weinen, 5 cm.

Breite anwendunggeeignet für kinder und erwachsene. Geschenke für kinderdiese flexiblen und biegsamen stifte machen spaß und eignen sich perfekt als Partystifte für Geburtstagsgeschenke und Schreibwaren. Perfekte kombinationjede packung enthält 24 flexible stifte 6 farben werden zufällig versendet und 24 Emoji-Radiergummis 24 Stile werden zufällig versendet. Diese stifte können zum schreiben verwendet werden, zu Weihnachten, sie über einen längeren Zeitraum zu verwenden oder sie als normale Stifte zu verwenden.
ZnačkaVEUWOLM #ad
VýrobceVEUWOLM #ad
Výška2.36
Délka11.02
Šířka9.06
Číslo díluWYF-A-054
ModelkaWYF-A-054

5. sin4sey

#ad

Sin4sey Sada 10 barevných tužek malý dárek svatba restaurace děti balení hnědá

#ad
sin4sey #ad - V každém balení je 6 různě barevných mini pastelek. 10 sad mini pastelek pro děti. Ideální pro restaurace, svatby, dětské party, suvenýry. Barvy pastelek se mohou lišit podle dostupnosti.
Značkasin4sey #ad
VýrobceVertrieb durch presents & more #ad
Hmotnost0.37

6. THE TWIDDLERS

#ad

The Twiddlers 120dílná sada hraček pro dívky a chlapce k dětským narozeninám – suvenýr, dárek pro hosty, náplň Piñata

#ad
THE TWIDDLERS #ad - Naše malé hračky jsou perfektní dárky pro hosty k narozeninám a svatbám, sáčky na party, výplň piñata, když dostane třídní cenu – s tolika možnostmi je výběr fantastický, suvenýry, adventní kalendář a mnoho dalšího!. Velký výběr – náš velký balíček hraček nadchne každé malé dítě, výplň vánočních ponožek, velmi k radosti všech mladých vítězů.

Kvalita – hračky jsou vyrobeny z kvalitních plastových a gumových materiálů – s dlouhou životností a stabilní – pro nekonečné hodiny hraní. Přání k dětským narozeninám mix – s obrovským výběrem hraček, vyfukovací dýmky, zatahovací auta, mini vodní pistole, hady na hraní, které nadchnou chlapce i dívky – naše sada obsahuje – balónky, míčky na chuzzle, duhové prameny, malá razítka, protiskluzová prkénka, lepkavé ruce a plážové maracas – abychom jmenovali alespoň některé!.

Více informací – naše velká sada hraček pro novinky se dodává s roztomilou barevnou krabičkou pro snadné uložení – hmotnost sady – 633 gramů – rozměry v sadě – 26 × 19 × 8 cm. Hodně zábavy a zábavy zaručeny! naše rozsáhlá sada hraček je obrovská – lze ji použít při mnoha akcích – nekonečné nápady – ideální na velikonoce, Halloween, vánoční punčochy – dárky na party – pinatas – narozeninové party – pinatas – třídní ceny – třídní ceny.
ZnačkaTHE TWIDDLERS #ad
VýrobceThe Twiddlers #ad
Číslo díluPT074
ModelkaPT074

7. Runxin

#ad

Runxin 30 Dreikant Bleistift HB,Bleistifte Kinder Mitgebsel, Bleistifte set, Kindergeburtstag Mitgebsel set für Mädchen & Jungen,Schule Geschenke

#ad
Runxin #ad - Ergonomisches design das dreieckige design des stiftkörpers im einklang mit dem ergonomischen Design ermöglicht es Kindern, den Stift richtig zu halten, den Stift lange ohne Ermüdung zu halten, und es ist angenehm, besonders geeignet für Links- oder Rechtshänder -händige Menschen.

Lustige stiftestifte mit cartoon-mustern, voller spaß, können als Belohnung für Lehrer und Eltern verwendet werden und als Werbegeschenke/Dankesgeschenke für Kindergeburtstage/Tauffeiern/Abschlussfeiern verwendet werden. Im paket enthalten30 zeichentrickstifte für kinder, modelle für Männer und Frauen, jedes Muster Einhorn, Flamingo usw.

Dinosaurier, bär, Giraffe, einige Muster sind zufällig. Breite verwendung dieser bleistift eignet sich für Kinderpartys, Schulbelohnungen, Babypartys, Halloween, Abschlussfeiern, Weihnachten, Geburtstagsgeschenke usw. Cartoon pencil set sie erhalten 30 niedliche bleistifte, ergonomisches Design, verschiedene Farben, Muster und lustige Kappen, Hb-Härte, um Ihre unterschiedlichen Bedürfnisse zu erfüllen.
ZnačkaRunxin #ad
VýrobceSHAO YANG SHI RUN XIN SHANG MAO YOU XIAN GONG SI #ad
Hmotnost0.9
Číslo díluPEN30
ModelkaPEN30

8. JZK

#ad

JZK 25 x novinka gesta propiska sada kuliček hračka dárek dárek dárek pro hosty k narozeninám, dětské party

#ad
JZK #ad - Barva inkoustu: černá. Barvy a gesta jsou náhodné. Celková délka: přes 19 cm, školy, každá hmotnost: 28 g, krásná barva a gesto přitahují dětské oči. Skvělý nápad pro děti na party / vánoční punčocháče.

Půvabná sada kuličkových per se používá jako poděkování za dětskou narozeninovou oslavu / křtinní party / závěrečnou oslavu. Tato sada kuličkových propisek je perfektním vánočním dárkem nebo narozeninovým dárkem pro děti a mládež především. Sada super roztomilých psacích potřeb, ideální pro dětské party.

Balení obsahuje: 25 x pera na gesta, žlutá, modrá, růžová, zelená, barva je oranžová, červená. Typ pera: kuličkové pero. Učitelé a rodiče je mohou používat jako třídní nebo behaviorální bonusy nebo pochoutky pro děti. Tyto tužky jsou opravdu zábavné pro děti ve škole a učení je zábavné. Ideální do učebny, kanceláře nebo domů.
ZnačkaJZK #ad
VýrobceJZK #ad
Hmotnost1.21
Číslo dílu76612

9. INFOMAG

#ad

INFOMAG 24 kusů duhových pastelek pro děti dospělé 7 v 1 barva tužky duhové pastelky barevné tužky dětské vícebarevné tužky barevné dřevěné tužky více pastelek pro umělecké kreslení

#ad
INFOMAG #ad - Efektivní pomocník při kreslení tato pastelka je 17, kreativní malování, pro designové práce, 5 cm dlouhá a lze ji použít k vybarvování vašich knih, označování knih a pro mnoho dalších účelů. Lze jej také naostřit elektrickým ořezávátkem.

Balení z přírodního dřevanáplň na tužku je pro ochranu tuhy ovinutá vrstvou přírodního dřeva o tloušťce asi 2 mm. Je velmi poddajný, 3 mm. Každá náplň na tužky kombinuje 7 barev: červená, nebeská modrá, tmavě modrá, fialová, zelená, žlutá a oranžová. Světlé barvy a neblednoucítyto tužky jsou velmi barevné a barva je velmi světlá a nevybledne. Můžeme s nimi nakreslit vše, co chceme. Můžete své obrazy dlouho uchovat.

Tužka 7 v 1 sada obsahuje 24 tužek. Povrch je hladký, bez otřepů a má čistě přírodní barvu dřeva. Vhodné jak pro profesionální umělecké vyjádření, čmárání, barevné skicování, tak i pro umělecké práce pro začátečníky. Nápadná tuha s dlouhou životností průměr našeho pera je 7, nedá se snadno rozbít a má dlouhou životnost. Tužka může psát 7 barev a různé barvy lze kreslit v různých úhlech.
ZnačkaINFOMAG #ad
VýrobceINFOMAG #ad
Výška1.3
Délka17.5
Hmotnost0.29
Šířka1.3
Číslo díluINFOMAG20230720072
ZárukaČ.

10. Abeillo

#ad

50 Stück Geburtstag Geschenktüten für Kinder, 25,5 × 17 cm Party Geburtstagstüten Kindergeburtstag Tüten Mitgebsel Geburtstag Partytüten Candytütchen für Mädchen Jungen 5 Arten

#ad
Abeillo #ad - Niedliches und farbenfrohes design:party favor bags for the kids at the birthday party. With the bags candy, sweets and small gifts can be filled enough. Ideal for gift wrapping and party giveaways. Weite anwendung:es gibt viel platz für kleine geschenke und süßigkeiten, usw.

Kleine spielzeuge, snacks, um süßigkeiten, kekse, es kann verwendet werden, Hochzeiten, Baby-Duschen und Mottopartys, Geschenktüten und Bonbontüten für die nächste Baby-Party. Ideal für Geburtstage, usw. Party gunst taschen:größe: 25, langlebig, geschenk goodie bags von 25 stück für Kindergeburtstag in 5 Designs, 5 x 17 cm, Geschenk-Taschen aus hochwertigem Material, langlebig, geruchlos und sicher für Ihre Anwendungen, wiederverwendbar. Ideales geschenk:die party favor bags eignen sich für diy, handwerk, souvenirs, Geburtstage, Dekoration und Verpackung, Weihnachten und Ostern.

Sie können verschiedene Farben von Taschen für verschiedene Geschenke kombinieren. Um geschenke an andere zu verpacken und Ihre besten Wünsche zu zeigen. Geschenktüten:geeignet für party, sommerparty, geburtstag, hochzeit, Teeparty, Lebensmittel, Junggesellinnenabschiede, um Süßigkeiten, baby-Duschen, Spielzeug, kann verwendet werden, Geschenke oder andere kleine Gegenstände zu verpacken. Zu halten.
ZnačkaAbeillo #ad