Top 10 LED TV Hintergrundbeleuchtung 65 Zoll – Interiérové LED pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Govee

#ad

DIY tvarování, Govee Neonový LED pásek 3 m, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, synchronizace hudby, RGBIC neonový LED pásek s ovládáním aplikací, neonový světelný pásek pro

#ad
Govee #ad - Trávíte s nimi fantastický čas. Na ohebném neonovém LED pásku lze zobrazit více barev najednou. Efekty rgbic: dejte své fantazii volný průběh s technologií rgbic od govee. Užijte si v aplikaci govee home app více barev a funkcí, jako jsou DIY a hudební režimy, které vám pomohou vytvořit požadovanou atmosféru.

Pomocí dodaných 10 klipů a 10 šroubů lze neonový LED pásek jednoduše připevnit na stěnu. Vizualizujte svou hudbu: zvyšte svou party, do něhož je zabudován mikrofon pro rozpoznání hudby a herního zvuku a porovnávání s efekty, dobu hraní pomocí led pásku, které reagují v reálném čase. Nekonečné možnosti: přidejte k dekoraci herny, obývacího pokoje, ložnice a svátků výrazný a přizpůsobitelný neonový LED pásek a zajistěte si vzrušující zážitek z DIY osvětlení.

Inteligentní ovládání: ovládejte neonový led pásek přes alexu, google assistant. Iroké použití: govee home app vám nabízí vzrušující zážitek z osvětlení, 11 hudebních režimů, 16 milionů diy úprav, 64 scénických režimů, skupinové ovládání s jiným chytrým osvětlením Govee a sdílení komunity. Kromě toho existují předdefinované, plynulé a živé světelné efekty.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.03
Číslo díluH61A03D1DE
ModelkaH61A03D1DE

2. ETRLNXY

#ad

RGBIC LED pásek 2,5 m Dreamcolor LED podsvícení TV pro 32 až 55 palců televizorů Smart LED podsvícení, synchronizace s hudbou, USB LED zabudované IC osvětlení pro TV, aplikace a dálkové ovládání

#ad
ETRLNXY #ad - Powerbankou, usb nabíječkou a lze jej použít pro všechny příležitosti, počítačem, psací stůl, skříň atd. Flexibilní usb led pásek 2, široce rozšířená, domácí kino, jako je ložnice, 5 metru lze volně ohýbat bez dalších LED přípojek; 3M silné lepidlo zajišťuje, že LED pásek bude lépe připevněn k vašemu televizoru nebo počítači. Bezpečná a dlouhá životnost dvouvrstvá měď tv podsvícení provoz s napětím 5 v, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; usb led pásek přes světlé 5050 led, ochranu proti zkratu, vytváří velmi málo tepla, velmi bezpečné; usb led pásek přes světlé 5050 led, nepoškozuje váš televizor; a má funkci ukládání barev, ochranu proti přebití, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; USB LED pásek přes světlé 5Dososososososlepší sytost barev a jas světla a delší životnost.

Loveeecký efekt je Anter. Synchronizace hudby v kombinaci se zabudovaným mikrofonem v ovládacím boxu nebo mikrofonu mobilního telefonu se televizní led pásek synchronizuje se zvukem; zapněte svůj oblíbený film a podsvícení LED mění barvy a rychlosti v rytmu, takže filmy a videa jsou ještě zábavnější; funkce časovače v aplikaci může 5V LED pásek zapnout a vypnout, užívejte si jej jednoduše inteligentním způsobem.

Trojité ovládání stáhněte si aplikaci bluetooth tím, běžet podle rychlosti efektu, že v apple store nebo google play vyhledáte "duoco stripx", synchronizace hudby a nastavení časovače, jasu, můžete použít 213 režimů sledování Dreamcolor, abyste pomocí aplikace odstranili LED Bluetooth LED tlačítka; Ovládací políčka se 3 tlačítky; IR dálkové ovládání s 24 tlačítky. Rgbic led podsvícení tv 2, 5 m dreamcolor led pásek s led sw2812 pro televizi o velikosti 32 – 55 palců; dvouvrstvá měď se používá k tomu, aby směs barev dreamcolour byla rovnoměrnější a jasnější; pokrývá 4 nebo více stran pro televizory menší než 43 palců; RGB LED pásek pokrývá 3 strany pro televizory větší než 43 palců; Dreamcolor. Usb napájení, jednoduchá instalace led podsvícení tv je napájeno usb konektorem např.
ZnačkaETRLNXY #ad
VýrobceETRLNXY #ad
Hmotnost0.33

3. Philips Hue

#ad

Google Assistant a Apple HomeKit, LED pásek Philips Hue Lightstrip Plus v4 2 m White and Colour Ambiance Smart LED sada s Bluetooth, funguje s hlasovými asistenty Alexa

#ad
Philips Hue #ad - Inteligentní bluetooth osvětlení philips Hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3. Propojení se staršími verzemi zboží není kompatibilní. Generace, echo Plus a Echo Show 2. Osobní nastavení osvětlení: vyberte si z 16 milionů barev nebo nejrůznějších tónů bílé, od chladného až po teplé světlo, abyste svému pokoji dodali požadovanou barvu.

Pro ovládání v celém domě: rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge k dostání samostatně užijte si chytrý domov s mnoha funkcemi naplno. U tohoto výrobku se jedná o samostatný předřadný přístroj. Jednoduché nastavení přes bluetooth: led pásek hue lightstrip plus umístěte na libovolné místo, stáhněte si aplikaci Hue Bluetooth a už můžete světlo v místnosti ovládat nebo nastavit světelné scény.

Prodloužení lightstrips v4 je možné pouze s rozšířeními generace V4. Led pásek hue lightstrip v4 lze prodloužit až na 10 m. Samostatným předřadným přístrojem jsou svítidla, která lze rozložit, aby bylo možné samostatně zkontrolovat obsažené zdroje světla. Generace.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Výška0.22
Délka78.74
Hmotnost0.97
Šířka0.57
Číslo dílu8718699703424
Modelka929002269101

4. Govee

#ad

Ovládání segmentů, změna barvy, synchronizace hudby, 64 režimů scény, jako kuchyňská dekorace, ovládání přes aplikaci, na televizi, LED pásek Govee, RGBIC LED pásek 5 m, na party, 5 m, do ložnice, na doma

#ad
Govee #ad - Režim hudby: barva se automaticky mění podle zvuku. Vlastní režim: různé barvy led pásku govee 5m lze současně individuálně vytvořit z barevného kruhu a můžete tak nechat volný průběh své kreativitě a kombinovat nejrůznější efekty a barevné přechody.

Segmenty pásku lze barvit. Funkce časovače: zapínání a vypínání led světla govee lze automaticky nastavit podle vašeho přednastaveného času, aby byl váš život pohodlnější. V aplikaci je velký výběr hudebních režimů, citlivost, které lze nastavit, barvu automaticky a barevný kruh.6

64 režimů scény a stmívatelné: lze vybrat z více než 16 milionů barev a více než 64 scén a jas je nastavitelný od 0 do 100 % a je tak možné nastavit mnoho různých barevných kombinací pro každý různý vkus. Rgbic a ovládání segmentů: díky ic umí led světelný pásek govee RGBIC zobrazit několik barev na LED pásku.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.68
Číslo díluH61253D2DE
ModelkaH61253D2DE

5. Govee

#ad

Smart LED pásek funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, světelný pásek s povrchovou úpravou synchronizovaný s hudbou, LED pásek Govee RGBIC Pro 5 m, střídání barev, ovládání aplikací, vhodný do domácnosti ložnice pro hraní her

#ad
Govee #ad - Aplikace má mnoho funkcí: propojte led pásek s aplikací govee home a objevte vysoce užitečné funkce. Ivé scénické efekty: 64+ přednastavených scénických režimů založených na přírodě, emocích, obývacího pokoje, dovolené a životu. Patří k nim 16 milionů barev, živé scénické režimy, diy, časové plánování a skupinové ovládání či skvělé komunitní funkce.

Vícebarevný rgbic: na rozdíl od rgb můžete díky našim ic čipům zobrazit několik barev současně na jednom LED pásku. Nastavte živé, uživatelem definované barvy na světelném pásku s lesklou povrchovou úpravou. Uvolněte si ruce díky hlasovému ovládání přes hlasové asistenty Alexa a Google Assistant český jazyk nelze zaručit. Rozšířená synchronizace s hudbou: nechte svá světla reagovat v reálném čase na audio signál zachycený přes mikrofon v ovládacím boxu nebo ve vašem mobilu.

Změňte okamžitě atmosféru své ložnice, kanceláře nebo jakékoli jiné místnosti prostým poklepáním. Pak je k dispozici ovládání aplikací český jazyk nelze zaručit. Ovládání aplikací a hlasem český jazyk nelze zaručit: díky wi-fi i bluetooth navážete rychlé a stabilní spojení s aplikací govee Home český jazyk nelze zaručit. Vyberte si z 11 různých efektů s funkcemi přizpůsobení pro vzhled a atmosféru přesně podle vašich představ.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost1.04
ModelkaH619A

6. Govee

#ad

Ovládání RGB aplikací, neonový štít kompatibilní s Razer Chroma, herní a vánoční, Govee RGBIC herní neonový LED pásek 3M pro herní psací stůl, nastavitelný LED pásek, 11 hudebních her, 64+ scén

#ad
Govee #ad - Led pásky lze zastřihnout na 12 bodů a zajišťují perfektní tvar pro většinu psacích stolů. Použitelná délka je mezi 214, 29 cm – 300 cm. 84 led korálků/m s hustšími rgb světelnými perlami zajišťuje živější a přirozenější vánoční osvětlení. Ai dreamview sync: synchronizujte barvy s govee rgbic ai gaming sync box a razer chroma.

Vyberte si z 16 milionů diy barev, 64+ scénických režimů, 11 hudebních režimů a více jednoduchým klepnutím na aplikaci Govee Home český jazyk nelze zaručit. Inteligentní aktivace: spravujte své herní led pásky pomocí jednoduchých hlasových příkazů přes alexa a Google Assistant. Upozornění: ai gaming Box je k dostání samostatně. Neoslňující difúze: inovativní invertní technologie osvětlení neonových led pásků govee eliminuje světelné skvrny a mezery běžných LED proužků, chrání vaše oči před oslněním a zajišťuje rovnoměrné a nepřerušované osvětlení.

Vytvořte si pohlcující bitevní stanici, abyste realizovali spojení světla a hraní. Segmentované rgbic osvětlení: govee gaming led pásek obsahuje 42 regulovatelných segmentů pro přizpůsobitelné světelné efekty RGBIC a zobrazuje více barev. Měkčí neonový silikonový materiál: neonový materiál činí herní led pásky měkčí a odolnější než běžné neonové silikonové světelné hadice, takže se perfektně hodí k ovinutí hran stolu, Govee led pásek. Upozornění: Světlo nelze splétat.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.09
Číslo díluH61C33D1DE
ModelkaH61C33D1DE

7. Govee

#ad

WiFi TV podsvícení pro 45-70 palců s dvojitými světelnými perlami, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, 3 možnosti umístění, Govee RGBIC LED Lightbar, stmívatelná bílá pro TV a PC

#ad
Govee #ad - Světla lze postavit horizontálně i bez montážních úhelníků. Více než 8 dynamických hudebních režimů: proměňte svou led lampu s hudebním režimem v aplikaci Govee Home App na taneční party. Inteligentní hlasové ovládání: použijte své hlasové asistenty k zapnutí a vypnutí světel pomocí funkce Smart Voice Control pro změnu scénických režimů a mnoho dalšího.

Synchronizace s TV obrazovkou pomocí funkce Dreamview. Vyberte si z 8 různých hudebních režimů a vytvořte si pro ni živou party scénu. Efekt rgbic: světelná lišta govee rgbic reprodukuje dech beroucí segmentované barvy. Jednoduché nastavení: světlo tv lze třemi způsoby přizpůsobit vašim požadavkům na osvětlení. Použijte jej s aplikací govee home app pro dálkové ovládání světelných lišt nebo rozjasnění stěn přednastavenými scénami a hudebními režimy.

Inteligentní lišta podporuje 16 milionů barev a 31 scénických režimů pro vytvoření veselého světla pro obývací pokoj, ložnici a dekorace. Použijte montážní držáky k montáži za televizor nebo je umístěte vedle televizoru. Propojte svůj tv lightbar s alexou a Google Assistantem a užívejte si hlasové ovládání hands-free. Vytvořeno pro váš televizor: probuďte k životu vaši zábavu, filmy, sport a hry s led diodami govee rgbiC TV.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.45
Číslo díluH6046301DE
ModelkaH6046301DE

8. Govee

#ad

Synchronizace s hudbou, pro TV, USB provoz, party, 2 m Bluetooth LED pásky regulovatelné pomocí aplikace, PC, dekorace, Govee RGBIC LED pásek, LED podsvícení TV

#ad
Govee #ad - Snadná instalace: světelný pásek se snadno instaluje na zadní stranu televizoru a je dodáván se silným lepidlem a upevňovacími svorkami, díky kterým se snadno nespadne. Flexibilní ovládání: všechna nastavení, např.

Toto podsvícení led TV se může synchronizovat s hudbou. Pomocí kontrolního boxu můžete LED pásek jednoduše zapnout/vypnout. S režimem diy si můžete vybrat a aplikovat barvy z oblíbených fotografií. Dobrý vánoční dárek pro interiér a party. Přizpůsobení jasu, změna barvy, nastavení časovače, lze provést pomocí aplikace Govee Home. Praktická aplikace govee home app: několik scénických režimů na výběr v aplikaci, blikání, např.

Ideální pro vánoční dekorace uvnitř. Na jednom světelném pásku lze zobrazit několik barev současně. Režim hudby: spektrum se světlem a barvami se díky integrovanému mikrofonu automaticky přizpůsobí okolnímu hluku. Ráno, romantické, západ slunce, film, chodit s někým, světlo svíček atd. Světelné efekty rgbic: díky přidaným ic klipům lze led pásek ovládat segmentovaně.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.42
Číslo díluH61020A1DE
ModelkaH6102

9. Philips Hue

#ad

929002994901, Philips Hue Gradient Ambiance LED Lightstrip 2 m základna, bílá

#ad
Philips Hue #ad - Generace, echo Plus a Echo Show 2. S barevnými přechody a flexibilním designem nabízí světelný pásek Philips Hue Ambiance Gradient výkonnou směs barevného světla pro každou místnost ve vašem domě.

Generace. Hue bridge je nutný. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Gradient lightstrip září ve více barvách současně. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G. Inteligentní bluetooth osvětlení od philips Hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3. Integrované ovládání leD Bluetooth přes aplikaci pomocí aplikace nebo jazyka. Včetně 1 x 2m lightstrip, 1 síťového zdroje, 1 x síťového kabelu, 1 x připojovací krabice. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška0.3
Délka0.59
Hmotnost0.93
Šířka78.74
Číslo dílu929002994901
Modelka929002994901
Záruka2 roky výrobce.

10. Nexlux

#ad

Schnelle Installation, einfache App-Steuerung für große TV-/Monitor-Hintergrundbeleuchtung, 4,5 m, TV-LED für Gaming-Lichter, DIY-Farben, LED-Leuchten für Fernseher

#ad
Nexlux #ad - Sicher zu bedienen: 4, um jede seite ihres fernsehers zu beleuchten. Usb-betriebene lichtleiste kann einfach hinter dem Fernseher installiert werden. Vielseitig einsetzbar: nexlux usb-led-lichtstreifen können auch an jedem ort verwendet werden. Der mini-empfänger kann gut hinter Ihrem Fernseher versteckt werden. Usb-betrieben: nexlux tv-hintergrundbeleuchtung ohne eckkabel ist geeignet für 152, 5 cm große Fernseher, 4–190, die Ermüdung der Augen reduzieren und Ihnen ein lebendiges und immersives Fernsehen ermöglichen.

Tanz zu musik: mit einem hochempfindlichen mikrofon synchronisiert sich die lichtleiste mit Musik und Ton. Timer-funktion auf der app "LotusLanternX" spart Ihre Zeit, die Lichtleiste ein- und auszuschalten. Bringt ihnen ein extrem dynamisches und immersives Fernsehen / Spielerlebnis. Problemlose app: nach dem herunterladen der app schalten sie bluetooth ein und die App wird automatisch mit Ihrem Handy verbinden, dann werden Sie die TV-Hintergrundbeleuchtung von überall ohne Entfernungsbegrenzung steuern.

Schnallen-clips sorgen dafür, 7 m lange tv-hintergrundbeleuchtung ist lang genug, dass der LED-Streifen besser an Ihrem TV-Streifen befestigt werden kann und besser an Ihrem Fernseher befestigt wird. Ein tolles geschenk für Ihre Familie und Freunde. Bunte lichter ändern die farben und blinkende Geschwindigkeit mit Rhythmus und Melodie, so dass es ideal für Partys, romantische Heimkino, Halloween, Weihnachtsfeiertagsdekoration ist. Kann von allen geräten mit 5-v-usb-anschluss betrieben werden, wie Ihrem Computer, Laptop, Desktop, Auto-Ladegerät oder iPhone/Android-Wandladegerät.
ZnačkaNexlux #ad
VýrobceNexlux #ad
Hmotnost0.02
Číslo díluYPL0089