Top 10 LED Alexa Kompatibel – Interiérové LED pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Govee

#ad

RGBIC LED pásek 5 m, na party, 5 m, 64 režimů scény, na televizi, LED pásek Govee, do ložnice, na doma, jako kuchyňská dekorace, ovládání segmentů, změna barvy, ovládání přes aplikaci, synchronizace hudby

#ad
Govee #ad - Funkce časovače: zapínání a vypínání led světla govee lze automaticky nastavit podle vašeho přednastaveného času, aby byl váš život pohodlnější. Rgbic a ovládání segmentů: díky ic umí led světelný pásek govee RGBIC zobrazit několik barev na LED pásku.

Segmenty pásku lze barvit. 64 režimů scény a stmívatelné: lze vybrat z více než 16 milionů barev a více než 64 scén a jas je nastavitelný od 0 do 100 % a je tak možné nastavit mnoho různých barevných kombinací pro každý různý vkus. Režim hudby: barva se automaticky mění podle zvuku.

V aplikaci je velký výběr hudebních režimů, které lze nastavit, citlivost, barvu automaticky a barevný kruh. Vlastní režim: různé barvy led pásku govee 5m lze současně individuálně vytvořit z barevného kruhu a můžete tak nechat volný průběh své kreativitě a kombinovat nejrůznější efekty a barevné přechody.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.68
Číslo díluH61253D2DE
ModelkaH61253D2DE

2. Govee

#ad

Ovládání aplikací, Smart LED pásek funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, střídání barev, světelný pásek s povrchovou úpravou synchronizovaný s hudbou, vhodný do domácnosti ložnice pro hraní her, LED pásek Govee RGBIC Pro 5 m

#ad
Govee #ad - Změňte okamžitě atmosféru své ložnice, obývacího pokoje, kanceláře nebo jakékoli jiné místnosti prostým poklepáním. Aplikace má mnoho funkcí: propojte led pásek s aplikací govee home a objevte vysoce užitečné funkce. Uvolněte si ruce díky hlasovému ovládání přes hlasové asistenty Alexa a Google Assistant český jazyk nelze zaručit.

Vícebarevný rgbic: na rozdíl od rgb můžete díky našim ic čipům zobrazit několik barev současně na jednom LED pásku. Pak je k dispozici ovládání aplikací český jazyk nelze zaručit. Nastavte živé, uživatelem definované barvy na světelném pásku s lesklou povrchovou úpravou. Vyberte si z 11 různých efektů s funkcemi přizpůsobení pro vzhled a atmosféru přesně podle vašich představ. Ivé scénické efekty: 64+ přednastavených scénických režimů založených na přírodě, emocích, dovolené a životu.

Patří k nim 16 milionů barev, živé scénické režimy, diy, časové plánování a skupinové ovládání či skvělé komunitní funkce. Rozšířená synchronizace s hudbou: nechte svá světla reagovat v reálném čase na audio signál zachycený přes mikrofon v ovládacím boxu nebo ve vašem mobilu. Ovládání aplikací a hlasem český jazyk nelze zaručit: díky wi-fi i bluetooth navážete rychlé a stabilní spojení s aplikací govee Home český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost1.04
ModelkaH619A

3. BTF-LIGHTING

#ad

černé PCB DC 5V pro domácí dekorace, WS2812 ECO 5M 300 LED RGB BTF-LIGHTING Individuálně adresovatelný WS2812 slitina drát 60pixelů/m 5050 SMD, flexibilní světelné proužky, IP30 není vodotěsné

#ad
BTF-LIGHTING #ad - Můžete jej libovolně zkrátit, když chcete. Chytrý wifi ovladač Alexa. Individuálně adresovatelné. Adresovatelný ic je integrován do 5050smd. Sen barevný programovatelný led barevný proužek, ic ws2812b vestavěný 5050smd. 256 stupňů jasu a 24bitové barevné zobrazení.

Podporuje sp110e sp105e sp108e sp110e SP601E atd. Hospodárný a praktický. Převodník hudby, t1000S, K1000C atd. Ovladač aplikace, Raspberry Pi, SP501E atd. Více výběru pro zákazníky. Kompatibilní s programovatelnými řízeními arduino, teensy, csy07 csy08 x2 sp106e sp107e atd. Výroba led displeje diy, reklamní tabule, štítky na venkovní použití, má lepidlo na zadní straně, festivalové vánoční nebo svatební oslavy, použití na hotely, bary, takže jej můžete pohodlně nalepit na stěnu nebo jiné předměty, jak chcete.

Cenově efektivní. Ovladač match use lze zobrazit ve veselých barvách / Flash / dešťových kapek / odrazových blesků. Slitinový drát není tak drahý než čistý zlatý drát, snižuje náklady na používání. Podporuje pouze dc5v. Každou led lze odříznout, prodloužit nebo ohýbat, LED WS2812B, aniž by došlo k poškození zbytkového pásku.
ZnačkaBTF-LIGHTING #ad
Výška0.59
Délka5.91
Hmotnost0.11
Šířka3.94
Číslo díluWS2812B5M60LB30E
ModelkaWS2812B5M60LB30E

4. GEYUEYA Home

#ad

Sync hudba, 10 ks Bluetooth WiFi LED vestavných světel 230 V, vestavné bodové světlo, vestavná světla, časovač LED stropní svítidlo s Alexa Google Home, stmívatelné RGBWC Smart LED bodové bodové ploché 5 W 350 lm

#ad
GEYUEYA Home #ad - Stropní led bodové světlo má paměťovou funkci, funkce paměti, funkce časování, vestavěný vysoce citlivý mikrofon ve stropním LED bodovém bodě reaguje na hudbu, po opětovném zapnutí si může vzpomenout na barvu a jas posledního nastavení. Můžete vytvořit až 64 skupin.

Upgrade vestavné zářiče alexa led bodové rgb wc, aktivujte bluetooth a použijte aplikaci k nalezení světla. Máte-li dotazy, sklepy, chodby, skříně, kontaktujte nás prosím a my vám pomůžeme vyřešit. Vestavné bodové světlo je kompatibilní s Amazon Alexa, Google Home. Energetická třída a++ šetří více než 80 % méně proudu ve srovnání s běžnými žárovkami. Světlo můžete zcela jednoduše ovládat, jednoduše si stáhněte aplikaci haodeng, můžete si sami vytvořit svůj oblíbený režim, aplikaci můžete použít pro nastavení 160 000 barev, každá barva je stmívatelná 2700 K-6500 K, vytvořit pro vás jinou atmosféru.

Snadná instalace 5 w na světlo, 350 lm, velikost montážního otvoru: Φ75-80 mm, montážní hloubka: 45 mm. Rozlučte se s tradiční kontrolní metodou, zapněte Bluetooth a použijte aplikaci, abyste našli vestavné bodové světlo. Oblíbené pro obytné prostory, bar atd. Pomocí aplikace můžete vytvořit časový plán, světlo automaticky zapíná a vypíná. Pro snadnější správu a ovládání můžete zařízení podle potřeby rozdělit do různých skupin.
ZnačkaGEYUEYA Home #ad
VýrobceGEYUEYA Home #ad
Výška3.5
Délka5.12
Hmotnost3.51
Šířka5.12
Číslo díluWK601-10RN

5. Philips Hue

#ad

Echo Dot, kompatibilní s Amazon Alexa Echo, ovládání přes aplikaci, Philips Hue White & Color Ambiance Outdoor Lightstrip 5 m 1400 lm, 16 milionů barev, stmívatelný

#ad
Philips Hue #ad - Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G. Inteligentní bluetooth osvětlení od philips Hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3. Generace. Třída krytí: hue outdoor lightstrip se díky vysoké třídě ochrany ip67 kompletně odolný proti povětrnostním vlivům a vodotěsný do 1 m výborně hodí pro venkovní použití.

Generace, echo Plus a Echo Show 2. Pro ovládání v celém domě je nutný Hue Bridge k dostání samostatně. Chytré ovládání světla: venkovní světelný pásek hue lze jednoduše ovládat pomocí Bluetooh ve vašem venkovním prostředí. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů.

Jednoduché a bezpečné uvedení do provozu: díky nízkonapěťovému systému 24 V lze svítidlo pomocí síťového zdroje součástí dodávky zapnout do venkovní zásuvky. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Personalizované osvětlení: vyberte si v aplikaci hue z 16 milionů barev nebo nejrůznějších odstínů bílé a vytvořte díky flexibilnímu ohýbání perfektní světelné efekty pro vaši zahradu a balkon.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška0.79
Délka0.43
Hmotnost4.19
Šířka191.73
Číslo dílu8718699709860
Modelka929002289102
Záruka2 roky výrobce.

6. Philips Hue

#ad

Kompatibilní s Amazon Alexa Echo, 16 milionů barev, ovládání přes aplikaci, Philips Hue White & Color Ambiance Outdoor Lightstrip 2m 684lm, Echo Dot, stmívatelný

#ad
Philips Hue #ad - Jednoduché nastavení: díky nízkonapěťovému systému 24 V lze světelný pásek připojit k venkovní zásuvce – jednoduše a bezpečně. Kompletně odolný proti povětrnostním vlivům: 2metrový světelný pásek Philips Hue se díky vysoké třídě ochrany IP67 výborně hodí pro venkovní použití.

Personalizované osvětlení: vyberte si z milionů barev a odstínů bílé, abyste si mohli individuálně přizpůsobit náladu ve vašem domě. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Pro plný zážitek ze chytré domácnosti v celém domě: rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge k dostání samostatně a objevte mnoho dalších funkcí.

Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Flexibilně použitelný: lightstrip lze díky flexibilnímu ohýbání a rozptýlenému světelnému efektu ideálně použít jak na balkon, tak i na zahradu. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška0.79
Délka0.43
Hmotnost2.78
Šířka78.35
Číslo dílu8718699709846
Modelka929002289002
Záruka2 roky výrobce.

7. Shelly

#ad

Shelly RGBW2 | WLAN řízené relé pro chytré RGBW LED pásky | domácí automatizace | kompatibilní s hlasovými asistenty Alexa a Google Home | aplikace pro iOS Android | není nutný rozbočovač | časovač

#ad
Shelly #ad - Udělejte své led pásky chytré pro kuchaře v kuchyni nebo pro příležitostné noční hraní – definujte jedinečný styl a atmosféru vaší kuchyně pomocí Shelly RGBW2 tím, že budete LED pásky chytré. Posaďte se pohodlně a užívejte si! shelly zÁkaznickÝ service – shelly je jednou z nejrychleji rostoucích značek smart home na světě se zařízeními, která nabízejí řešení pro automatizaci soukromých domů, budov a podniků.

Vyberte si mezi 16 miliony barev a jedinečnými efekty, non-ul. Shelly rgbw2 lze připojit jako každý jiný led ovladač a umožňuje vám ovládat rgb+w, stmívání, změřte výkon a vyberte si z obrovské palety RGB barev. S aplikací shelly smart control můžete svá zařízení shell ovládat na dálku a budete informováni o všech automatizovaných událostech ve vašem domě. Instalace je rychlá a jednoduchá a dá se snadno připevnit za vestavěný vypínač světla, 4 x jednobarevné LED pásky nebo libovolná stmívatelná LED světla přímo z vašeho mobilního zařízení.

Shelly připravila místnost na herní sezení, když vypnula světla a nechala žaluzie dolů. Zařízení můžete zcela jednoduše nakonfigurovat a spravovat jejich nastavení jednotlivě, nebo můžete vytvářet personalizované scény kombinací zařízení Shell a spouštět určité akce ve vaší domácí automatizaci. Ovládejte 12–24 v dc, zásuvku, větvičku nebo elektrický box. Shelly rgbw2 je wifi relé pro led smart strips se stmívací funkcí a monitorováním proudu. Nejmenší wifi řešení pro každý led pásek – v jednom jednoduchém kroku udělejte své led pásky inteligentní.
ZnačkaShelly #ad
VýrobceAllterco Robotics #ad
Výška0.55
Délka1.69
Hmotnost0.04
Šířka1.5
Číslo díluRGBW2
Modelka3800235262191

8. Govee

#ad

11 hudebních her, Govee RGBIC herní neonový LED pásek 3M pro herní psací stůl, 64+ scén, herní a vánoční, ovládání RGB aplikací, nastavitelný LED pásek, neonový štít kompatibilní s Razer Chroma

#ad
Govee #ad - Upozornění: ai gaming Box je k dostání samostatně. Neoslňující difúze: inovativní invertní technologie osvětlení neonových led pásků govee eliminuje světelné skvrny a mezery běžných LED proužků, chrání vaše oči před oslněním a zajišťuje rovnoměrné a nepřerušované osvětlení.

84 led korálků/m s hustšími rgb světelnými perlami zajišťuje živější a přirozenější vánoční osvětlení. Vyberte si z 16 milionů diy barev, 64+ scénických režimů, 11 hudebních režimů a více jednoduchým klepnutím na aplikaci Govee Home český jazyk nelze zaručit. Led pásky lze zastřihnout na 12 bodů a zajišťují perfektní tvar pro většinu psacích stolů. Vytvořte si pohlcující bitevní stanici, abyste realizovali spojení světla a hraní. Ai dreamview sync: synchronizujte barvy s govee rgbic ai gaming sync box a razer chroma. Upozornění: Světlo nelze splétat.

Inteligentní aktivace: spravujte své herní led pásky pomocí jednoduchých hlasových příkazů přes alexa a Google Assistant. Segmentované rgbic osvětlení: govee gaming led pásek obsahuje 42 regulovatelných segmentů pro přizpůsobitelné světelné efekty RGBIC a zobrazuje více barev. Měkčí neonový silikonový materiál: neonový materiál činí herní led pásky měkčí a odolnější než běžné neonové silikonové světelné hadice, takže se perfektně hodí k ovinutí hran stolu, Govee led pásek. Použitelná délka je mezi 214, 29 cm – 300 cm.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.09
Číslo díluH61C33D1DE
ModelkaH61C33D1DE

9. SUBOSI

#ad

Pracuje s Alexa/Google Home Assistant, WiFi 10 m inteligentní COB RGB LED páskový světelný řetěz 576 LEDs/M 5760 LED 24 V stmívatelný LED pásek, světelná lišta, tvarovatelná sada LED světel

#ad
SUBOSI #ad - Světelný proužek můžete stříhat nebo prodloužit podél značky. Lze řezat ve vzdálenosti 0, 5 cm. Alexa echo kompatibilní a funkce časování ovládejte své led pásky pomocí hlasového asistenta alexa v režimu wifi. Perfektní synchronizační světla hudby, LED světelné lišty, vychutnejte si každý rytmus plnými doušky.

Flexibilní pro diy osvětlení tento led světelný pásek lze ohýbat v každém úhlu např. Aplikaci můžete použít k přizpůsobení osvětlení, režimu východu a západu slunce, aniž byste museli registrovat účet, časování, hudebního režimu a vybrat si z 16 milionů barev podle libosti. Proměňte každou místnost v taneční parket nebo vytvořte uvolněnou a klidnou atmosféru. Pokud potřebujete světelný proužek prodloužit, dbejte prosím na napájení světelného pásku. Led pásky s upgradovaným designem ve srovnání s běžnými smd led mají cob světla více led, emitují rovnoměrněji a jasněji se stmívači, jsou hustší 576 LED na metr, nemají černé skvrny a světlo je rovnoměrné a měkké, což je výhodnější pro pokožku a oči.

Synchronizace s hudbou zabudovaný vysoce citlivý mikrofon, umí "poslouchat" hudbu/hlasové údery a automaticky tancovat na okolní zvuk. S nejsilnější 3m lepicí zadní stranou a šířkou 10 mm se snadno instaluje na úzkých místech. Inteligentní aktualizace funkcí aplikace stačí si zdarma stáhnout aplikaci fvtled. B.
ZnačkaSUBOSI #ad
VýrobceSUBOSI #ad

10. BAGZY

#ad

S dálkovým ovládáním a síťovým zdrojem není součástí, neonový LED pásek Alexa WiFi kompatibilní 230 V, BAGZY RGB neonový LED pásek 10 m, vodotěsný, venkovní krytí IP65, pracuje s Google Assistant

#ad
BAGZY #ad - Barevný displej rgb naše rgb pásky mají nejen 16 plných barev, jako je automatické skákání a skrývání. Boční emitující design je jasnější než běžné led pásky. Tak vytvoříte romantickou, nádhernou atmosféru pro váš dům. Inteligentní aplikace a dálkové ovládání neonový led pásek podporuje aplikaci i dálkové ovládání s 24 tlačítky, pomocí kterého můžete pohodlně měnit barvu a režimy.

Náš obchod v současné době neprodává odpovídající připojovací příslušenství. Během používání nadále vydává teplo. Využívá vestavěný mikrofon pro rozpoznání hudby a herního zvuku a přizpůsobuje světelné efekty, výška 10 mm, průměr lampy: 10 mm. Synchronizace s hudbou led hadice zhodnotí vaši party, které reagují v reálném čase. Hlasové ovládánínaše inteligentní neonové led pásky mohou fungovat s hlasovými asistenty Alexa a Google Home Assistant; světlo můžete jednoduše zapnout a vypnout, měnit barvu světla a stmívat jas jednoduchým hlasovým příkazem.

Mají funkci časovače, kterou můžete nastavit na určitou dobu pro vypnutí. S projekční oblastí 120° není ani zblízka vidět žádný světelný bod. Na rozdíl od běžných led světelných lišt zde na zadní straně neonové pásky neexistuje samolepicí lepicí páska! Upozornění: Před zapálením světelného proužku nejprve roztáhněte celý světelný proužek, abyste zabránili přehřátí a požáru.
ZnačkaBAGZY #ad
VýrobceBAGZY #ad