Top 10 Hobby Horse Pferde – Koníci na tyči

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WAGOMA

#ad

Děti, WAGOMA® Vodítko na koně růžové – podporuje pohyb a fantazii – postroj s koňmi pro děti na hraní – s extra dlouhým vodítkem – vodítko pro koně na hraní

#ad
WAGOMA #ad - Povzbuzuje fantazii – díky vzoru, prefabrikované motherovce s extra dlouhým vodítkem a malým zvonečkům je stimulována fantazie. Hra s koňmi je tak opravdu zábavná.

Nekompromisní kvalita – milovníci malých koní si s naším kvalitně zpracovaným dětským postrojem z odolného materiálu užijí dlouho radost. Příslib wagoma – stojíme za naším vodítkem pro koně a nabízíme vám absolutně bezrizikovou objednávku: Pokud nebudete s objednávkou spokojeni, vrátíme vám peníze až 60 dní po nákupu. VŠechno hot – s naší láskyplně vytvořenou hračkou pro koně je zábava dovádět po okolí. A pohyb jak je známo, podporuje zdraví. Zářící dětské oči – naše kvalitně zpracované dětské vodítko pro milovníky malých koní rozzáří dětské oči radostí a je přitom velmi snadné obléknout.
ZnačkaWAGOMA #ad
VýrobceWAGOMA #ad
Výška1.73
Délka10
Šířka6.65

2. TE-Trend

#ad

TE-Trend Koňský kůň pro děti kůň hobby kůň kůň 2dílný 96 cm koňský kůň se zvukovou rukojetí kůň s kolečky hnědý

#ad
TE-Trend #ad - Nadčasový koník se zvukem láskyplně navržený a kvalitně vyrobený ze dřeva přesvědčí tohoto hracího koně milovníky velkých i malých koní. Tyčové koně ze dřeva a plyše jsou stejně vhodné pro chlapce i dívky a jsou skvělou hračkou, která se postará o trvalou zábavu při pohybu.

Hůl je 2dílná a má stabilní dřevěný závit. Náš kvalitní te-trend dřevěný kůň s plyšovou hlavou a hůlkou vám nabízí německý prodejce z Německa. Naše hlava koně s holí je cca 96 × 22 × 27 cm velký a má hmotnost cca 400 g. Každý plyšový kůň má na uchu plyšové hlavy koně zvukovou funkci zapnutí a vypnutí a signalizuje příjemný cval a zvuk, což navíc zvyšuje zábavu malého koňského jezdce. Dvojitá kolečka mají Ø 50 mm a šířku 19 mm. Rukojeti holičského koně jsou 6 cm dlouhé.
ZnačkaTE-Trend #ad
VýrobceTE-Importe #ad
Výška10.63
Délka37.8
Šířka8.66
Číslo dílu62744
Modelka62744

3. Pink Papaya

#ad

Krása, roztomilá hračka kůň z plyše se zvukovou funkcí: kvílení a cval, barva: černá s bílou hřívou, Pink Papaya Koňský kůň

#ad
Pink Papaya #ad - Baterie jsou součástí dodávky. Značkový výrobek! každá hračka koně značky pink papaya je ručně vyráběná a je unikátem. Hrací koně pro chlapce a dívky, k dostání v mnoha exkluzivních designech.

Sladký cukr! se svými věrnými knoflíkovými očima a magickými zvuky v uchu nese koňský kůň své dítě přes hůl a kámen. Hrací kůň je skvělý nápad na dárek! hebké! s držadly a otěžemi na měkké plyšové hlavě, na 65 cm dlouhé dřevěné tyči s praktickými dřevěnými kolečky. VybavenÍ! když stisknete ucho plyšového koně, zazní 2 zvuky, cval a kývání. Perfektní společník pro malé dobrodruhy. Design: překrásný design a kvalitní zpracování dělají z tohoto roztomilého koníčka absolutní sen pro děti.
ZnačkaPink Papaya #ad
Výrobce3S GmbH & Co KG #ad
Výška8.66
Délka37.01
Šířka8.66
Číslo dílu40017

4. Sweety Toys

#ad

Barva zlatohnědá – velmi ušlechtile – s bílou hřívou s funkcí vývrty a cvalu, Sweety Toys 5109 Zlatý kůň "My Donner", velikost cca 100 cm top kvalita s držadly a pojezdovými kolečky ze, super sladký

#ad
Sweety Toys #ad - Funkce výkyvného a cvalového hluku. Koňský kůň goldy "my donner" velikost 100 cm. Originál. Těžko vznětlivý, antialergický. Kvalitní zpracování.
ZnačkaSweety Toys #ad
VýrobceSweety-Toys #ad
Výška5.91
Délka38.58
Šířka7.48
Číslo dílu5109
Modelka5109

5. Bigjigs Toys

#ad

Bigjigs Toys Steckenpferd, geblümt

#ad
Bigjigs Toys #ad - Vyrobeno z kvalitních materiálů z odpovědně obhospodařovaných zdrojů. Věk: 3 + jahre. Do kůň, květinové. Výška: 970 mm. Odpovídá aktuálním evropským bezpečnostním normám.
ZnačkaBigjigs Toys #ad
VýrobceBigjigs Toys #ad
Výška37.8
Délka9.84
Hmotnost1.21
Šířka9.45
Číslo díluBJ283
ModelkaBJ283

6. goki

#ad

Goki 53940, Plíseň na koni

#ad
goki #ad - Jsi můj nový přítel? jsem plíseň na koni a jsem vždy milý a ručně zkrocený. Hříva byla vyrobena z vlny. Se mnou je spousta zábavy na koni.
Značkagoki #ad
VýrobceGoki #ad
Výška7.87
Délka39.37
Hmotnost1
Šířka8.27
Číslo dílu53940
Modelka53940
ZárukaBez záruky

7. TE-Trend

#ad

TE-Trend Tyčový kůň děti kůň hobby kůň kůň 2dílný 96 cm koňský kůň se zvukovou rukojetí kůň s kolečky béžový

#ad
TE-Trend #ad - Hůl je 2dílná a má stabilní dřevěný závit. Náš kvalitní te-trend dřevěný kůň s plyšovou hlavou a hůlkou vám nabízí německý prodejce z Německa. Každý plyšový kůň má na uchu plyšové hlavy koně zvukovou funkci zapnutí a vypnutí a signalizuje příjemný cval a zvuk, což navíc zvyšuje zábavu malého koňského jezdce.

Naše hlava koně s holí je cca 96 × 22 × 27 cm velký a má hmotnost cca 400 g. Tyčové koně ze dřeva a plyše jsou stejně vhodné pro chlapce i dívky a jsou skvělou hračkou, která se postará o trvalou zábavu při pohybu. Rukojeti holičského koně jsou 6 cm dlouhé. Nadčasový koník se zvukem láskyplně navržený a kvalitně vyrobený ze dřeva přesvědčí tohoto hracího koně milovníky velkých i malých koní. Dvojitá kolečka mají Ø 50 mm a šířku 19 mm.
ZnačkaTE-Trend #ad
VýrobceTE-Importe #ad
Výška10.63
Délka37.8
Šířka8.66
Číslo dílu62745

8. Sweety Toys

#ad

Sweety Toys 3723 koňský kůň vč. zvukové funkce bez koleček a bez držadel – vhodný pro hobby horsing turnaje

#ad
Sweety Toys #ad - Při tomto sportu jsou v parkurovém stylu znovu vytvořeny prvky skákání nebo drezury. Hračka sweety toys 3723 je ideální pro tuto sportovní aktivitu. Baterie vč. Vyměnitelná velikost: cca 100 cm. Vhodné pro hobby Horsing Turnaje. S funkcí cvalu koní a koňského vojáka. K tomu jsou zapotřebí koně, bez koleček a rukojetí. Spojuje gymnastické a jezdecké prvky. Nesnadno vznětlivé, antialergické. Hobby horsing – nový trendový sport.
ZnačkaSweety Toys #ad
VýrobceSweety-Toys #ad
Výška7.87
Délka39.37
Šířka3.94
Číslo dílu3723 B
Modelka3723 B
Zárukane

9. TE-Trend

#ad

TE-Trend Zvonový kůň Sound Děti Hobby Horse Dřevěný kůň Hrací kůň Dřevěný hůl Kolečka 96 cm Hnědý

#ad
TE-Trend #ad - Kvalitní dřevěný kůň te-trend s plyšovou hlavou a hůlkou vám nabízí německý prodejce z Německa. Rukojeti holičského koně jsou 6 cm dlouhé.

Náš kůň na tyči je cca 96 × 22 × 27 cm velký a má hmotnost cca 380 g. Nadčasový koňský kůň se zvukem láskyplně navržený a kvalitně vyrobený ze dřeva přesvědčí tohoto holičského koňského přátele velkých i malých koní. Koně ze dřeva a plyše jsou stejně vhodné pro chlapce i dívky a jsou skvělou hračkou, která se postará o trvalou zábavu při pohybu. Funkce zapnutí a vypnutí zvuku na uchu plyšové hlavy koně signalizuje příjemný cval a zvuk, což navíc zvyšuje zábavu malých jezdců.
ZnačkaTE-Trend #ad
VýrobceTE-Importe #ad
Výška10.63
Délka37.8
Šířka8.66
Číslo dílu62607

10. Bieco

#ad

Bieco Koňský kůň pro děti brownie | cca 100 cm | špičková kvalita | dřevěný kůň pro venkovní i vnitřní použití | plyšový kůň na koni | dřevěný kůň pro chlapce a dívky | plyšový kůň

#ad
Bieco #ad - Vysoký zábavný faktor: roztomilý kůň z plyše zve k vydatnému vyjížďce na koni nebo k vdechnutí do obývákové stáje. Zábava na koni pro chlapce a dívky.

Skvělý nápad na dárek: ať už k narozeninám nebo příležitostem, dřevěný kůň se perfektně hodí jako dárek. Tak uděláte radost dětem i rodičům. Stabilní dřevěná tyč a lehká dřevěná kola, držadla jsou k dispozici. Rozsah dodávky: velikost: cca 102, 5 x 24 x 27 cm. Pedagogicky cenné: ať už dobrodružství na koni jako bibi a tina na martinově dvoře, Cow-boy&Ind-ianer nebo ušlechtilý rytíř na vysokém růži – plyšový kůň podněcuje fantazii a podporuje motoriku vašeho malého pokladu. Plnění snů: s tímto skvělým koněm rozbušíte srdce každého milovníka koní.
ZnačkaBieco #ad
VýrobceBieco #ad
Výška10.63
Délka39.37
Hmotnost0.86
Šířka9.45
Číslo dílu74000191
Modelka74000191
ZárukaŽádné