Top 10 Grow Light E27 – Osvětlení rostlin

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Grow Gang

#ad

Osvětlení pro pěstování podzimních a kaktusových plodů, E27, PPF, Pianta 18 W Full Spectrum LED světlo pro pěstování rostlin pro pěstování rostlin – žárovka pro pěstování rostlin do interiéru, B22

#ad
Grow Gang #ad - Nízká energie a dlouhá výdrž – pianta je jedním z nejúčinnějších a výkonných světel na trhu, s umol/j 33. 1 a ppf/w of 1. 8, které šetří náklady na elektrickou energii. Vysoce účinný tepelný rozptyl a snadná instalace – kvalitní konstrukce s pevným hliníkovým ohřívačem navrženým pro optimální tepelné rozptýlení, které zajišťuje dlouhou životnost a odolnost.

Pianta má vrchol 437 nm peak wavelength, aby optimalizovala růst, osvětlení pianta grow helps your house plantáže. Pianta je navržena tak, perfektní pro pěstování rostlin v interiéru, boosting plodin a maximalizaci nutričních hodnot pro podzim. 3400 k designed for cosy spaces – unlike other grow lights, pianta emits a natural, warm light that complements your home Decor with a Kelvin of 3, 400K and produces a high uniform light Disttion with a 60° Beam Angle, to help avoid light loss with high light transmission.

Záruka – nabízíme 1roční záruku a 24hodinovou přátelskou zákaznickou službu. Pokud je to jakýkoli výrobek, neváhejte nás kontaktovat a my vám dáme náhradu nebo plnou refund. Výrobek je certifikován CE a UKCA. Latest horticultural samsung led technologie - posiluje nejlatest horticultural led od samsung, zvyšuje vysokou par 97 % a PPF 33. 1.
ZnačkaGrow Gang #ad
VýrobceGrow Gang #ad
Číslo dílu10101
Modelka10101

2. Garpsen

#ad

5 Level dimmbar, Garpsen wachsen Lichter für Indoor-Pflanzen, 2 Köpfe Vollspektrum-LED-Pflanze wachsen Lichter, 40 LEDs Clip auf Pflanzenlicht für kleine Pflanzen mit Timer-Einstellung 6/12/16H

#ad
Garpsen #ad - Stromversorgung über usb oder ac-netzstecker USB-Netzadapter im Lieferumfang enthalten, ist es tragbar und bequem zu Hause oder im Büro zu verwenden. Das grow-licht wird bequem zu nimmt gute pflege ihrer Pflanzen, um 12H überschreiten, die mehr freundlich zu Licht-liebenden Pflanzen ist, und unsere wurde aktualisiert, wenn Sie zur Arbeit gehen oder im Urlaub. Jede frage bitte zögern sie nicht, über Amazon E-Mail zu fragen und Ihre Fragen werden innerhalb von 12 Stunden beantwortet werden.

3 beleuchtungsmodi und 5 dimmstufen--die indoor-grow-lampe enthält rote/blaue/warmweiße leds, die den mangel an natürlichem Sonnenlicht effektiv ergänzen und das Wachstum der Pflanzen in allen Stadien fördern, Warmweißes Licht & Mischlicht und 5 Helligkeitsstufen von 20% bis 100% wählen, sie können 3 farbmodi Rot+Blaues Licht, besonders geeignet für Pflanzen in der Aussaatphase. Sicherheit & professioneller service--garpsen pflanzen wachsen licht versprechen 12 Monate Garantie plus eine 30 Tage Geld-zurück-Garantie. Volles spektrum & kostengünstig--diese 2 köpfe wachsen licht ist mit 6 rot +14 weiß + 20 warmweiß-leds für jede Lichtröhre 40 LEDs insgesamt ausgestattet, ist das Spektrum nahe dem natürlichen Sonnenlicht, ist die Lichtfarbe freundlich zu den Augen, geringer Stromverbrauch, die für Zimmerpflanzen in allen Wachstumsstadien geeignet ist, Energieeinsparung, ideal für kleine Pflanzen.

Weite beleuchtungsfläche & einfache bedienung--diese pflanzenleuchte für den innenbereich verfügt über einen 360° flexiblen Schwanenhals aus Edelstahl, mit dem die Beleuchtungsfläche erweitert und der Winkelabstand zwischen Licht und Pflanzen leicht eingestellt werden kann. 6/12/16h timer--die meisten der pflanze lichter mit eingebauten controller auf dem markt nicht die zeitliche 12h überschreiten, so dass die Pflanzen besser wachsen. Stellen sie die timing-zeit 6h/12h/16H, müssen Sie nicht manuell ein-und ausschalten das Licht wachsen.
ZnačkaGarpsen #ad
VýrobceGarpsen #ad
Výška5.12
Délka9.06
Šířka1.57
Číslo dílu‎BL-J20A
Modelka‎BL-J20A

3. Spider Farmer

#ad

Zeleniny, květin, Spider Farmer 2024 LED lampa pro pěstování rostlin SF1000, plnospektrální LED světlo pro růst rostlin se Samsung LM301H EVO diodami, stmívatelná lampa pro růst pokojových rostlin

#ad
Spider Farmer #ad - 3000k diody poskytují více načervenalého světla a 5000K diody více namodralého světla. V případě dotazů nám můžete zaslat e-mail. Sf1000 spotřebuje pouze 100 w a má o 50 % nižší výkon než jiné SMD LED nebo žárovky Blurple, dosahuje max. Perfektní pro klíčení, 660 nm a ir 760 nm.

Stmívatelný & daisy chain design: světlo na rostliny sf1000 má stmívací knoflík a vypínač světla. 660 nm červené a infračervené světlo je užitečné zejména během květu, 5000 K, modrá, růst, červená a IR 3000 K, kvetení a sklizeň. Spider farmer záruka: spider farmer jsou přesvědčeni o kvalitě našich produktů a technologií, a proto poskytují 5letou záruku výrobce na LED osvětlení rostlin plnospektrální prostřednictvím místního střediska údržby. Update-hliníkový karton je silný a robustní, snadno použitelné balení.

Intenzitu světla lze volně nastavit u jednotlivé rostlinné lampy. 2, květina footprint je 60 x 60 cm. Optimální plnospektrální lampa pro rostliny: sf1000 světlo pro růst používá plné spektrum – bílá, kde urychluje dobu květu a zvyšuje výnosy. Vysoký bezpečnostní výkon, nevydává enormní teplotu, spolehlivý Driver, že LED lampa vydrží déle, kvalitní ochranné kryty pro kabely, dobrá vodotěsnost. Multi lampa ve spojení s jednotným stmíváním, obzvláště výhodné pro velké plochy pokojových rostlin a komerční osázení.
ZnačkaSpider Farmer #ad
VýrobceSpider Farmer-DE #ad
Výška2.32
Délka12.8
Hmotnost2.78
Šířka11.42
Číslo díluSpider Farmer SF1000
ModelkaSpider Farmer SF1000

4. Spider Farmer

#ad

300 W s 896 ks diodami, 90 × 90 cm, plnospektrální světlo, květiny, pro zeleninu, kryt 2,75 umol/J, Spider Farmer G3000 LED lampa pro pěstování rostlin, stmívatelná lampa pro pěstování rostlin

#ad
Spider Farmer #ad - Pasivní chlazený a odnímatelný ovladač: bar light design a hliníkový materiál na zadní straně přispívají k lepšímu proudění vzduchu a velkému odvádění tepla. Stmívací knoflík je ideální pro pěstitele pro nastavení intenzity světla podle různých stadií růstu. S 896 ks diodami, kryt pro růst 90 x 90 cm v celém cyklu. G3000 grow led se dodává s odnímatelným ovladačem a dlouhým síťovým kabelem, čímž se snižuje okolní teplo ve vašem rostoucím prostoru pro delší životnost.

Vylepšené plné spektrum a stmívatelné: plné spektrum 650 – 665 nm, 2800–3000 k, 4800–5000 k je perfektní, aby se zelenina mohla přizpůsobit každé fázi cyklu zařízení. S vodotěsnou deskou obvodů bez starostí vlhké prostředí. Ujistěte se, ale nikdy nemají naši kvalitu nebo angažovanost, které skutečně potřebujete od vysoce kvalitního rostlinného svítidla – za dostupnou cenu. Jednoduchá instalace. Stmívání daisy-chain: s funkcí daisy-chain můžete připojit až 15 led žárovek na rostliny – několikrát stmívat světla pro růst rostlin současně.

Hodnota za peníze: Žárovky spider farmer grow se často kopírují, že kupujete autentické spider farmer led světlo pro růst, nabízíme 3 roky následné péče prostřednictvím místního servisního centra US/CA/UK/DE. Maximální rovnoměrnost a účinnost: jedinečně navržený 4 led světelný bar nabízí rovnoměrnější pokrytí baldachýnu, dosahuje působivé ppe 2, 75 umol/J, G3000 LED světlo pro rostliny s plným spektrem vytáhnete 300 wattů s 819 umol/S, především na vnější hrany plochy. Velmi rozšířené v komerčním pěstování horizontálně a vertikálně, skleníku, potrubí, klimatických prostorech, pěstování domu pěstování beden a stanů, domácích zahradách, hydroponii.
ZnačkaSpider Farmer #ad
VýrobceSpider Farmer-DE #ad
Výška24.02
Délka24.02
Hmotnost11.68
Šířka2.95
Číslo díluSF-G3000
ModelkaSF-G3000

5. BLOOM PLUS

#ad

Výsev, plné spektrum, LED světlo pro pěstování pokojových rostlin, stádium zeleniny a kvetení rostlin,, BLOOM PLUS LED lampa pro pěstování rostlin XP3000, stmívatelná LED lampa pro pěstování rostlin

#ad
BLOOM PLUS #ad - Zajištění kvality a podpora zákazníků: led svítidla bloom plus jsou přísně qc a balení výrobku je pevné a bezpečné. Planant light se snadno instaluje a rychle ovládá, že je tiché, Plug and Play. Flexibilní a kompletní příslušenství vám umožňuje nastavit výšku růstové lampy, které oproti chlazení ventilátoru má výhodu, zavěšení je dobře vyvážené a praktické.

Nabízíme 30denní záruku vrácení peněz, osvědčenou 3letou záruku a servisní střediska v Evropě a Severní Americe. Skutečný výkon led lampy činí 300 w, což může nahradit 600W HPS/CMH-světlo pro růst rostlin. Maximální výtěžnost činí 2, 5 g/wattů. Stmívatelné tlačítko pomáhá pěstitelům přizpůsobit výstupní výkon potřebám rostlin. Pokud máte dotazy, můžete nás kontaktovat e-mailem. Napájení je absolutně spolehlivé a rostlinné svítidlo prošlo certifikacemi CE, rostlinné lampy jsou robustní a lehké, UL, díky čemuž jsou vhodné jak pro začátečníky, surové a jiné bezpečnostní certifikace.

Odvod tepla z hliníkové desky a snadná instalace : pěstující lampa využívá tiché pasivní chlazení, udržuje led v chladu a bezpečné udržování rostlin. Vysoká energetická účinnost + vysoký výkon: pěstovací lampa bloom plus xp3000 používá 652 spolehlivých diod samsung lm301b s dlouhou životností a nabízí světelnou energetickou účinnost až 2, 7 μmol/J. Vynikající design a robustní struktura: povrch světelné desky světla je vodotěsný a má stupeň krytí ip65.
ZnačkaBLOOM PLUS #ad
VýrobceBLOOM PLUS #ad
Hmotnost13.93
Číslo díluBLOOM PLUS
ModelkaBLOOM PLUS XP3000

6. VIPARSPECTRA

#ad

Lampa pro pěstování rostlin, LED lampa pro pěstování rostlin podobné plnému spektru podobnému slunečnímu záření a stmívatelnou funkcí, VIPARSPECTRA Pro Series P600 LED Grow Light s vylepšenými SMD LED

#ad
VIPARSPECTRA #ad - Sluneční plné spektrum světla pro vnitřní rostliny: skládá se z 660 nm červeného světla, 3000 k a 5000 k a poskytuje rostlinám vše, IR, co potřebují v přirozeném slunečním světle. Dodatečné stmívací tlačítko manipuluje s jasem celého světla a umožňuje tak flexibilitu pro dosažení perfektního růstového výkonu pro každou fázi růstu.

Oblast pokrytí: srovnatelné s běžnými 200 w hps / mh při spotřebě pouze 90 wattů! perfektní pro vegetativní zakrytí 60 x 60 cm při 35 cm a zakrytí květů 45 x 45 cm při 22 cm. Silné zakrytí zad: plug and play. Kvalita produktu a přátelský zákaznický servis jsou pro nás vždy nejvyšší prioritou. Dné ventilátory bez šumu. Zabudované velké plochy z masivních hliníkových chladičů, které jsou nezbytné pro odvod tepla a současně zaručují dlouhou životnost světla.

Není nutná žádná instalace. Dosáhněte vyššího výnosu a současně šetřete náklady na energii! Nezapomeňte nastavit výšku a jas podle požadované úrovně vašich rostlin, abyste dosáhli optimálního růstu. Nabízíme bezstarostnou 24měsíční záruku a profesionální poradenství, abyste vy i vaše rostliny mohli lépe růst. Voskové světlo přátelské: tichý design bez ventilátoru.
ZnačkaVIPARSPECTRA #ad
VýrobceVIPARSPECTRA #ad
Výška2.05
Délka11.81
Hmotnost6.11
Šířka11.02
ModelkaP600
Záruka2 roky záruka.

7. Meine Orangerie

#ad

LED lampa pro rostliny pro přezimování středomořských rostlin – vyvinuto s profesionály z citrusových rostlin, plné spektrum rostlinného světla 20, Meine Orangerie

#ad
Meine Orangerie #ad - Jiné lampy sotva splňují požadavky těchto náročných rostlin. Kvalitní součásti v silném kovovém krytu jsou zárukou nejvyšší kvality. Led světlo pro rostliny certifikované v německu a 1000krát testováno ve světelné laboratoři a na cenných středomořských rostlinách Meine Orangerie.

Ať už v bytě, ve sklepě, v garáži nebo na schodišti. Pomoc proti ztrátě listů a žlutým listům pro citrónovník, limetku, oleandr, palmy, bonsaje, kvetoucí rostliny a hydroponické pěstování hydroponické. Díky tomu jsou grow Lights bezpečné a trvanlivé.

Světelné barvy led lampy plné spektrum jsou speciálně přizpůsobeny středomořským a citrusovým rostlinám. Rostlinné lampy s nejnovější led technologií pro perfektní přezimování středomořských rostlin a citrusových rostlin. Osvětlení rostlin s bezpečnostním standardem IP65 – chráněné před deštěm a nečistotami.
ZnačkaMeine Orangerie #ad
VýrobceDavid Communication e.K. #ad
Výška5.91
Délka1.46
Hmotnost0.84
Šířka4.33
Číslo díluLP1001431
ModelkaMeine Orangerie 20W

8. Briignite

#ad

Briignite Žárovka svítí. Rostlinná lampa, růstová lampa pro pokojové rostliny, patice 15 W, lampa pro růst rostlin s plným spektrem lampa pro rostliny E27

#ad
Briignite #ad - Stejně jako přirozené sluneční světlo, ideální pro rajčata, papriky, listovou zeleninu a bylinky ve všech fázích růstu. Vysoký jas a úspora energie: led žárovky pro růst rostlin a60 poskytují jasný světelný výstup 1400 lumenů v úhlu 180 stupňů. Ivotnost až 25 000 hodin.

Používají vysoce výkonné led čipy, které odpovídají běžné 100w žárovce, spotřebují však pouze 11 wattů a ušetří 90 % vašeho účtu za elektřinu. Delší životnost: led lampy slunečního světla produkují málo tepla a poskytují vhodnou teplotu pro vaše rostliny. Vyvážené osvětlení celkových vlnových délek spektra nabízí vašim rostlinám více světla s vysokým PPF 25 mikromolů za sekundu. Přírodní domácí světlo: na rozdíl od těchto fialových nebo načervenalých růstových žárovek ukazují naše 3500k lED žárovky vaše pokojové rostliny bez tvrdého nebo nehezkého světla a nabízejí příjemnou, přirozenou teplotu světla, která se dobře hodí do každého dekorativního prostředí.

Vyšší účinnost: led lampa pro růst s vysokou propustností světla zlepšuje efektivněji vstřebávání rostlin. Plné spektrum a přírodní světlo: plnospektrální lampa pro růst a60 je pro oči při 3500 k bílé, okurky, má však červené / modré světelné spektrum. Použití plastu a hliníku pro chladicí systém zajišťuje lepší odvod tepla.
ZnačkaBriignite #ad
VýrobceBriignite #ad
Výška4.25
Délka2.36
Hmotnost0.15
Šířka2.36
Číslo dílu2
Modelka2

9. FECiDA

#ad

Klíčení zeleniny, světlo pro pokojové rostliny, FECiDA LED lampa pro pěstování rostlin, rostliny s funkcí, LED lampa pro pěstování rostlin s funkcí stmívání, kvetení, plné spektrum 600 W s UV IR

#ad
FECiDA #ad - Ervené a infračervené světlo 660 nm je obzvláště užitečné během květu, modré, infračervené a UV LED 3000 K, 5000 K, kde urychluje dobu květu a zvyšuje výnosy. Přinášíme vám kvalitní zážitek z nakupování a používání. Silný chladicí systém znamená delší životnost LED a lepší cyklus vzduchu. Odpovíme vám do 24 hodin a váš problém vyřešíme co nejrychleji.

Tiché vestavěné ventilátory a dobré zpracování toto světlo pro růst rostlin je vybaveno tichým vestavěným ventilátorem a větracími otvory v led desce. 3000k diody zajišťují více načervenalého světla a 5000k diody pro více modravých barev. Výkonné a nižší provozní náklady toto plné spektrum růstového světla pro vnitřní použití používá 588 vysoce kvalitních led, vysoká energetická účinnost s 2, které jsou velmi podobné diodám Samsung LM301B, 2 μmol/J. V případě dotazů nám můžete zaslat e-mail nebo nás kontaktovat prostřednictvím sociální aplikace.

Můžeme vám dát to, co potřebujete – skutečně profesionální LED lampa pro růst s dostupnou cenou a skvělými zkušenostmi. Obsahuje uv ir ir, 660 nm, ideální plné spektrum toto led světlo s plným spektrem zahrnuje bílé, červené, ir 760 nm a uv 395 nm. Vysoce kvalitní materiál, krásný vzhled, uživatelsky příjemné balení. Nabídněte vám nejlepší servisfecida grow light nabízí 2 roky záruku a vynikající zákaznický servis. Plynulý stmívací design a funkce daisy-chain s touto závěsnou růstovou lampou se stmívacím tlačítkem můžete nastavit jas zcela podle potřeby svých rostlin.
ZnačkaFECiDA #ad
VýrobceFECiDA #ad
Výška1.8
Délka8.4
Hmotnost2.98
Šířka12.4
Číslo díluLED Grow Light
ModelkaGL-CR600
Záruka2 roky záruka.

10. Spider Farmer

#ad

Spider Farmer LED Grow lampa SF1000D LED plné spektrum lampa pro rostliny se Samsung LM301B diodami 100 W kryt 60 x 60 cm Grow Light lampa pro růst stanu pro pokojové rostliny, květiny, zeleninu

#ad
Spider Farmer #ad - Spider farmer sf1000d je energeticky účinnější a šetří účetnictví. Perfektní pro klíčení, modrého, 760 nm. Abyste mohli s důvěrou růst. Zlepšení výtěžnosti o 50 % a dosahuje max. Plug & play: není nutná žádná montáž. Samsung led: sf led růstové světlo používá samsung lm301b diody – nejvyšší světelný výkon led a silný průnik.

2, 5 g/w ve srovnání se starou tradiční růstovou lampou. Jako sluneční svit podporuje fotosyntézu rostlin, 5000 K, 660 nm, kvetení a sklizeň. Perfektní pro 90 x 90 cm veg footprint, květina Footprint je 60 x 60 cm. Spider farmer led grow light nabízí 3 roky zákaznického servisního střediska US/CA/UK/DE. Led žárovka pro pěstování rostlin: spider farmer sf1000d led lampa pro pěstování rostlin se skládá z bílého, červeného a infračerveného světla 3000 K, zvyšuje růst rostlin, růst, zkracuje růstový cyklus.

V případě dotazů nám můžete poslat e-mail a my vám pomůžeme tento problém vyřešit. Ihned po vybalení je vaše led světlo připraveno k použití. Nízké provozní náklady: energetická účinnost s 2, orchideje, bazalka, růže, do skříně, mnohem lepší než falešná 1000w led světla pro růst růstu. Vhodné pro malé růstové stany, papriky, spotřebuje pouze 100 W, 7 umol/J, sukulenty, jako jsou rajčata, hydroponii, rozmarýn.
ZnačkaSpider Farmer #ad
VýrobceSpider Farmer-DE #ad
Hmotnost3.22
Číslo díluSpider Farmer-SF1000D
ModelkaSpider Farmer-SF1000D