Top 10 Dünger Thuja Smaragd – Hnojiva na stromy a keře

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Dehner

#ad

Speciální hnojivo pro jehličnany, pro cca 180 l, Dehner Hořká sůl, 3l, tekutá

#ad
Dehner #ad - Hořká sůl zabraňuje nedostatku hořčíku, vhodná také pro akutní nedostatek. S okamžitým účinkem, vhodné pro všechny jehličnany a thujy. Dusík a draslík zajišťují zdravý růst rostliny. Speciální hnojivo chrání před opálením jehličnanem a zabraňuje roztřepení. Es hnojivo s 5% oxidem hořečnatým a 10% hydridem kyseliny sírové.
ZnačkaDehner #ad
VýrobceDehner #ad
Výška3.94
Délka11.81
Hmotnost7.78
Šířka7.87
Číslo dílu4417960
Modelka4417960

2. Oscorna

#ad

Keře a živé ploty, 10,5 kg, Oscorna hnojivo na stromy

#ad
Oscorna #ad - 10, 5kg pytel. Organické npk hnojivo 6-4-0, 5. S dlouhodobým účinkem. Zvyšuje přirozenou hladinu humusu v půdě.
ZnačkaOscorna #ad
VýrobceOscorna #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost1
Šířka0
Číslo dílu8720549
Modelka8720549

3. RUNADI

#ad

Hořká sůl 25 kg jehličnatého dřeva hnojivo na živý plot hnojivo jedlové hnojivo hořčík

#ad
RUNADI #ad - Hořčíkové a sírové hnojivo pro jehličnany. Lze použít i v rozpuštěném stavu jako tekuté hnojivo. Pro krásné zelené zbarvení jehel.
ZnačkaRUNADI #ad
VýrobceKali #ad
Hmotnost55.12
Číslo dílu4336500114
ModelkaFMLR03

4. Dehner

#ad

Dehner Hnojivo na zimostráz, tekuté, 500 ml, pro cca 25 l

#ad
Dehner #ad - Podporuje rovnoměrný růst vašich zimostrázů. Bohatý na stopové prvky. Nízký obsah chlóru. Speciální tekuté hnojivo pro zimostrázy – NPK 7+5+5. Pro zdravé, rostoucí rostliny.
ZnačkaDehner #ad
VýrobceDehner #ad
Výška1.57
Délka5.91
Šířka3.94
Číslo dílu4418042
Modelka4418042

5. Compo

#ad

Tekuté květinové hnojivo s ideální kombinací živin pro všechny zelené rostliny, COMPO hnojivo pro zelené rostliny a palmy, 1 litr

#ad
Compo #ad - č. Compo - záruka kvality pro zdravý růst rostlin: vybrané suroviny podle originální receptury Compo, přísná kontrola kvality vlastními laboratořemi a nezávislými institucemi.

Jednoduché použití díky praktické dávkovací pomůckě: hnojivo pro pokojové rostliny přidejte do vody na zalévání a zalévejte jako obvykle. Optimální zásobování živinami: zásobuje pokojové rostliny důležitými hlavními a stopovými živinami, stimuluje růst kořenů, s extra draslíkem a železem pro zelené listy a odolnost. Pro zdravé rostliny: vysoce kvalitní, použitelné v pokoji, minerální hnojivo pro zelené rostliny a palmy, na balkóně a terase. Rozsah dodávky: 1 x compo hnojivo pro zelené rostliny a palmy, 1 litr, speciální tekuté hnojivo, výr.
ZnačkaCompo #ad
VýrobceCOMPO #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost2.65
Šířka0
Číslo dílu14441
Modelka14441

6. Konfitee

#ad

Konfitee Bonsajové hnojivo Flora Boost 500 ml I až pro 100 l zalévací vody I vhodné pro mladé a staré stromy I tekuté hnojivo pro listy a kořeny I 100% přírodní rostlinné hnojivo

#ad
Konfitee #ad - Mimořádně všestranné – hnojivo je vhodné pro všechny bonsaje kolem domu, uvnitř i venku. S praktickým uzávěrem lze hnojivo zcela jednoduše dávkovat – na 5 l vody 4 uzávěry.

Extrémně účinné – hnojivo pro bonsaje zlepšuje zakořenění vašeho stromu, tím se zlepšuje vstřebávání živin a vaše bonsaje roste a prospívá. Je užitečný nejen pro starší stromy, ale zejména jako startovací sada pro mladé rostliny. Jednoduché použití – naše hnojivo pro bonsaje flora boost lze sbírat přes kořeny a listy a lze jej jednoduše použít zaléváním nebo postřikem stříkací láhví.

Etrná k životnímu prostředí – hnojiva od flora boost nemají při správném použití žádný vliv na podzemní vodu nebo přírodní rovnováhu a zejména na zdraví lidí a zvířat. Velmi vydatná – 500ml láhev tekutého hnojiva stačí na zalévání až 100 l.
ZnačkaKonfitee #ad
VýrobceKonfitee Naturkost GmbH #ad

7. Compo

#ad

COMPO Heckenturbo – výkonné speciální hnojivo pro živé ploty a nové výsadby – hnojivo pro rychlý růst – 4 kg

#ad
Compo #ad - Compo turbo pro rychlý růst: sladěná směs živin zásobuje živé ploty nejdůležitějšími živinami, extra hořčík zajišťuje tvorbu zeleně listů a snižuje hnědé zabarvení.

Rychlá ochrana před nežádoucími pohledy na zahradu: výkonné speciální hnojivo pro živé ploty, nové výsadby, mladé stromy, rychlý okamžitý účinek pro rychlý růst výšky a šířky. Rozsah dodávky: compo záďové turbo speciální hnojivo pro živé ploty, 4 kg, výr. Pro všechny druhy dřevin: hnojivo na živé ploty lze použít pro všechny druhy jehličnanů, jako jsou jedle, tisy, ale také pro stálezelené dřeviny, smrky, jako je třešeň a cesmína nebo bambus. Jednoduché použití: hnojivo rovnoměrně rozetřete od března do poloviny srpna, zapracujte do půdy a dostatečně zalévejte, při nové výsadbě dejte přímo do otvoru pro výsadbu. č.
ZnačkaCompo #ad
VýrobceCOMPO #ad
Výška3.54
Délka12.99
Hmotnost4
Šířka8.66
Číslo dílu22466
Modelka22466

8. GREEN24

#ad

Hnojivo pro živé ploty XL 1 litr Supreme pro živé ploty a stálezelené živé ploty

#ad
GREEN24 #ad - Velmi vydatný a velmi účinný koncentrát hnojiva. V závislosti na druhu a stavu rostliny stačí 1000 ml koncentrátu hnojiva na 250 – 500 litrů hotového tekutého hnojiva! Na každém hnojivu se nachází podrobný návod.

Obsah 1000 ml. Deklarace viz obrázky produktu. Duální hnojivo, lze použít k zalévání kořenových oblastí a nastříkání na záhony a jehlice. Velmi snadné použití, dávkování probíhá přes uzávěr. Rychlé tekuté hnojivo pro stabilní větvení a svěží zeleň. Rychlá dostupnost pro rostliny díky nejefektivnějším komplexním sloučeninám.
ZnačkaGREEN24 #ad
VýrobceGREEN24 #ad
Číslo díluHECKENDUENGER-1000

9. Compo

#ad

Receptura šetrnější k životnímu prostředí, COMPO Dlouhodobé hnojivo na zimostráz a Ilex pro zimostráz, 2 kg, cesmíny a živé ploty, 40 m², dlouhodobý účinek 6 měsíců

#ad
Compo #ad - Rozsah dodávky: 1 x compo hnojivo pro zimostráz a ilex dlouhodobé účinky, 40 m², 2 kg, 6 měsíců, č. Inovativní systém hnojení s ekologičtější recepturou, pro kontrolované dávkování živin podle potřeby v souladu s přirozenými růstovými faktory vlhkost, teplota půdy, žádné nadměrné hnojení nebo podhnojení, ochrana životního prostředí.

Jednoduchá manipulace: při opětovném vysazování směs hnojivých perel s půdou před výsadbou, při existujícím vysazování rovnoměrné nanášení hnojivých perel na půdu pomocí dávkování, povrchové zapracování a dostatečné zavlažování. Pouze 1 x hnojení za sezónu: speciální hnojivo s velmi dobrým okamžitým a rovnoměrným dlouhodobým účinkem až 6 měsíců, ideální pro všechny druhy zimostrázů, cesmíny Ilex a živé ploty.

Velmi vysoký podíl dusíku pro dobrý vývoj rostlin, tolerance sucha a odolnost vůči chorobám draslík, nádhera květů a zdravé listy hořčík, růst listů a výrazné barvy fosfát, stopové živiny a vápník. Výr.
ZnačkaCompo #ad
VýrobceCOMPO #ad
Výška2.52
Délka10.24
Hmotnost4.63
Šířka7.24
Číslo dílu23853
Modelka23853

10. Cuxin

#ad

CUXIN Speciální hnojivo DCM pro třešňový vavřín – speciální hnojivo – dlouhodobé hnojivo – s technologií MINIGRAN® – pro zdravý růst – bio – organické minerální hnojivo – 3 kg

#ad
Cuxin #ad - Bio hnojivo hnojivo npk je schváleno pro použití v biologickém zemědělství a zahradnictví podle nařízení EU 2018/848 o ekologickém zemědělství a změnách. Je ideální jak pro pravou vavřínu, tak i pro divokou třešeň.

Ideální pro třešňové boboviny speciální hnojivo cuxin dcm pro třešňový vavřín má optimální složení živin pro vitální a potvrzující rostliny. MinigranovÁ technology tato jedinečná a ekologická technika vytváří mikrogranulát, u kterého jsou v každém zrnu obsaženy všechny potřebné živiny. Kvalitními, inovativními a ekologickými řešeními mají být podporovány amatérské zahradníky: uvnitř. Udržitelnost je přitom jedním z nejdůležitějších pilířů filozofie.

Přitom vzniká humus, který je důležitý pro lepší zakořenění rostlin a ukládání živin v půdě. S organickými surovinami vysoký podíl organických živin se postupně uvolňuje díky mikroživotu v půdě. Má jemnou zrnitost a je bez prachu a zápachu. O cuxin dcm cuxin dcm má více než 45 let zkušeností s vývojem organických a organických minerálních hnojiv. Aktivuje se cenný život v půdě.
ZnačkaCuxin #ad
VýrobceCuxin #ad
Hmotnost6.61
Číslo dílu51304
Modelka51304