Top 10 Deutschlandfahne mit Stab – Venkovní vlajky a standarty

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TCTOHZNG

#ad

Messingösen, doppelt genähten Kanten, für den Innen- und Außenbereich, Texas-Flagge, hochwertiges Polyester mit lebendigen Farben, Dekorationen, 90 x 150 cm, Texas-Flagge

#ad
TCTOHZNG #ad - Erhöht die lebensdauer der Flagge und verhindert Ausfransen. Diese Flagge ist sehr leicht. Professionelles handwerk: hochwertige, professionelle handwerkskunst dieser Flagge.

Berall, rasen, garten, Party, Schule, wo Sie zeigen möchten. Die flagge ist doppelt am Rand genäht und durch Segeltuchkopf und zwei Messingösen verstärkt. Größe: 90 x 150 cm. Wenn das produkt irgendwelche unzufriedenheit oder Qualitätsprobleme hat, zögern Sie nicht, uns wissen zu lassen und wir können Ihnen einen Ersatz oder eine Rückerstattung bieten! Hochwertige materialien: Die Flagge ist aus strapazierfähigem Polyester. Natürlich ist dies ideal zum Verschenken an Ihre Freunde. Kaufen sie mit vertrauen: wir haben vertrauen in die qualität dieser Flagge. Zeigen sie ihren stolz: geeignet für haus, veranstaltungen im freien, Büro, Wettbewerb usw.
ZnačkaTCTOHZNG #ad
Výrobcelinjia #ad
Výška0
Délka8.5
Šířka6.5
Číslo dílute002
Modelkate002

2. G128

#ad

Indoor/Outdoor, leuchtende Farbe, qualität Polyester, viel Dicker haltbarer als 100d 75d Polyester, Messing tüllen, G128 Deutschland deutsch Flagge | 3x5 füße | Printed 150d

#ad
G128 #ad - 150d polyester -flagge - außerhalb halten und groß look inside können. Flaggen sind dye-sublimationsdruck für clear vivid helle farben - große 3ft standardgröße von 5 fuß flagge 3x 5 ft, durable flagge für den außen- und innen. Doppel-nadel steppstich-kanten mit 4 reihen on the fly ende vernähen ausfransen zu reduzieren. Strapazierfähiges Polyester leinwand heading mit zwei hochwertigen massivem messing tüllen. Gebildet von schwergewichts-150d polyester - sonstige markt marken sind mit dünnem 75d polyester material, das nicht so haltbar gemacht.
ZnačkaG128 #ad
VýrobceG128 #ad
Výška0.5
Délka7
Hmotnost3
Šířka6
Číslo díluRI-0E5N-RV39
ModelkaG128-FLG-150D-3x5ft-GER-PRINTED

3. TCTOHZNG

#ad

Německá vlajka s orlem 90 x 150 cm, německá vlajka polyester zářivé barvy s mosaznými očky německá vlajka

#ad
TCTOHZNG #ad - Všude, zahradu, outdoorové aktivity, školu, kancelář, večírky, kde chcete ukázat. Profesionální řemeslné umění – vysoce kvalitní profesionální řemeslné umění pro tuto vlajku, vlajka je na okrajích dvojitě šitá a zesílená plátěnou hlavou a dvěma mosaznými očky.

Prémiový materiál - vlajka je vyrobena z odolného polyesteru. Zvyšte životnost vlajky a zabraňte opotřebení. Velikost- 90 x 150 cm tato vlajka je velmi lehká. Nakupujte s důvěrou - jsme přesvědčeni o kvalitě této vlajky a zaručujeme, že je bez rizika! ! Pokud se vyskytnou nějaké nespokojenosti nebo problémy s kvalitou, sdělte nám to prosím a my vám můžeme nabídnout náhradu nebo vrácení peněz! Ukažte svou hrdost – vhodné pro domov, trávník, mezinárodní soutěže atd.
ZnačkaTCTOHZNG #ad
Výška0
Délka8.66
Šířka7.87
Číslo dílutc012

4. Fanshop Lünen

#ad

Vlajka Vlajka Grilovací počasí Zahradní trpaslíci Gril Trpaslík 90 x 150 cm Vlajka ke vztyčení Vlajky Grilování

#ad
Fanshop Lünen #ad - 90 cm x 150 cm. Po stranách dvě kovová očka pro zavěšení. Intenzivní barvy odolné vůči UV záření. Vysoká kvalita a stabilita. Top kvalita & rychlé dodání.
ZnačkaFanshop Lünen #ad
VýrobceFanshop Lünen #ad
Výška0
Délka59.06
Šířka35.43
Číslo dílu100004614

5. Juvale

#ad

Ideal für Sportveranstaltungen wie EM, Juvale Flaggen Deutschland Set, 2 Stück, WM, Fußballpartys, zum Teil Doppelt Genäht, Polyester, 0,9 x 1,5 m, Zwei Messingösen, Public Viewing und mehr

#ad
Juvale #ad - Maße: 90 cm breit und 150 cm lang. Bitte beachten sie, dass es nicht für superwindige draußen empfohlen wird. Dekorativ: dieses set aus 2 bunten deutschen Outdoorflaggen kann als Dekoration für Ihre Veranda, Wohnzimmer, Garten oder Balkon verwendet werden.

Ideal für verschiedene veranstaltungen: diese Deutschland-Flaggen sind ideal für Veranstaltungen, Märsche, Spendenaktionen und vor allem Feiern oder als Dekoration für Zuhause. Hochwertige konstruktion: diese 9 x 152 cm großen Flaggen mit zwei Messingösen sind aus strapazierfähigem Polyester, das an kritischen Stellen doppelt genäht ist, um ein Ausfransen zu verhindern. Fliegt im wind: diese nationalflaggen sind leicht und perfekt für Gebiete mit niedrigem Wind.
ZnačkaJuvale #ad
VýrobceJuvale #ad
Výška0.01
Délka60
Šířka36

6. TCTOHZNG

#ad

2 ks německá vlajka s orlem 90 x 150 cm, německá vlajka polyester zářivé barvy s mosaznými očky německá vlajka..

#ad
TCTOHZNG #ad - Nakupujte s důvěrou - jsme přesvědčeni o kvalitě této vlajky a zaručujeme, že je bez rizika! ! Pokud se vyskytnou nějaké nespokojenosti nebo problémy s kvalitou, sdělte nám to prosím a my vám můžeme nabídnout náhradu nebo vrácení peněz! Všude, kancelář, zahradu, trávník, kde chcete ukázat.

Velikost- 90 x 150 cm tato vlajka je velmi lehká. Prémiový materiál - vlajka je vyrobena z odolného polyesteru. Zvyšte životnost vlajky a zabraňte opotřebení. Profesionální řemeslné umění – vysoce kvalitní profesionální řemeslné umění pro tuto vlajku, vlajka je na okrajích dvojitě šitá a zesílená plátěnou hlavou a dvěma mosaznými očky. Ukažte svou hrdost – vhodné pro domov, školu, outdoorové aktivity, večírky, mezinárodní soutěže atd.
ZnačkaTCTOHZNG #ad
Výrobcelinjia #ad
Výška0
Délka9.45
Šířka7.48
Číslo dílu0002
Modelka0002

7. Aricona

#ad

Aricona Německá vlajka, velká německá vlajka 250 x 150 cm s mosaznými očky, 100% polyester, vlajka odolná proti povětrnostním vlivům pro stožár

#ad
Aricona #ad - Robustní zpracování: vlajka z odolného polyesteru odolného proti roztržení s dvojitě lemovaným okrajem - lze prát na 30 stupňů. Včetně upevňovacích pomůcek: vlajka se dvěma stabilními upevňovacími očky z mosazi k zavěšení vlajky Německa - fouká na stožáru již při lehkém větru.

Ukazatele vlajky: klasická německá vlajka z materiálu odolného proti větru a povětrnostním vlivům – díky integrovaným očkům se snadno upevní na stožár nebo balkon. Mnohostranné použití: kromě použití v exteriéru je také ideální jako skvělý doplněk pro fanoušky a dekorace při sportovních přednostech, jako jsou mistrovství světa a Evropy nebo olympijské hry. Informace o výrobku: vlajka německa ze 100% polyesteru se dvěma integrovanými mosaznými očky | Rozměry: 250 x 150 cm | Hmotnost včetně obalu cca 118g.
ZnačkaAricona #ad
Výrobcearicona #ad
Výška0
Délka23.62
Šířka35.43
Číslo dílu200
Modelka200

8. Star Cluster

#ad

Star Cluster 90 x 150 cm Německá vlajka/německá vlajka/spolková vlajka/zboží pro fanoušky/Německo národní vlajka DE 90 x 150 cm

#ad
Star Cluster #ad - Německá vlajka bez orla z polyesteru s dvojitě lemovaným okrajem vlajky. Všechny vlajky prodávané star cluster prodej prostřednictvím Star Clusteru a vyberte si z Německa a zboží jsou dodávány s 3měsíční zárukou náhrady zdarma. Vlajka je lehká a proto fouká již při lehkém větru. Se dvěma stabilními a zlatými upevňovacími oky z mosazi pro zavěšení vlajky. Ideální pro potřeby při mistrovství světa nebo evropském šampionátu a společenských akcích, klubové místnosti, vhodné také do kanceláře, jako dekorace.
ZnačkaStar Cluster #ad
VýrobceStar Cluster #ad
Výška0
Délka59.06
Hmotnost80
Šířka35.43
Číslo díluSCFLAGGE
ModelkaSCFLAGGE
Záruka3 měsíční záruka vrácení zdarma

9. BGFint

#ad

BGFint Německá vlajka vlajka s orlem 150 x 90 cm látka 100 g/m2

#ad
BGFint #ad - 2 stabilní mosazná očka. Rozměry: 90 x 150 cm německo s orlem na šířku. Digitální tisk na látku 100 g/m².
ZnačkaBGFint #ad
VýrobceBGF #ad
Výška0
Délka59.06
Šířka35.43
Číslo dílu147-46
Modelka147-46

10. FLAGBURG

#ad

FLAGBURG Německá vlajka 150 x 250 cm s orlem Německo vlajka s orlem Německo vlajka odolná proti povětrnostním vlivům plátno a dvojitě prošitá Langle pro venkovní i vnitřní použití

#ad
FLAGBURG #ad - Pro vaši spokojenost – stojíme plně za našimi výrobky. Naše vlajky zahrnovaly celý proces produktového cyklu od vytváření až po recyklaci. Recyklovatelný materiál – recyklovatelné textilie se používají pro splnění přísnějších ekologických předpisů a standardů výrobků.

Oficiální státní vlajka, která se ideálně hodí pro osobní nebo komerční použití, je perfektním dárkem pro předvedení vašeho vynikajícího vkusu! Tato vlajka je dvojitě šitá kolem okraje a zesílená silnou hlavou a dvěma mosaznými očky. Pamatujte jen na to: Jsme tu vždy pro vás. Prémiová kvalita – tato německá vlajka je vyrobena ze 100% odolné a vysoce kvalitní 100% recyklované polyesterové tkaniny, která může pyšně létat na mnoho oslav. Perfektní pro váš rodinný dům, zahradu nebo kancelář, verandu, vnitřní nebo venkovní trávník.

Materiál – kvalita této luxusní polyesterové vlajky vás překvapí. Vynikající dárek – luxusní a důstojná, německá státní vlajka je dechberoucí a nesrovnatelný dárek pro všechny občany v každé zemi. Nedoporučuje se venku ve velmi větrných oblastech. Na základě materiálu se doporučuje vlajku nosit v nízkých oblastech větru. Snažíme se vnést do života lidí více kvalitních vlajek.
ZnačkaFLAGBURG #ad
VýrobceImported #ad
Výška0
Délka96
Šířka96
Číslo díluEU2-Germany with Eagle 5x8 FT print
ModelkaEU2-Germany with Eagle 5x8 FT print