Top 10 Cold Foam Mattress – Matrace

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sweetnight

#ad

Stupeň tvrdosti H2 a H3,, Sweetnight Matrace 180 × 200 cm, výška 18 cm, rolovací matrace, 5zónová matrace ze studené pěny, matrace, s prodyšnou gelovou paměťovou pěnou a pěnou z bambusového uhlí

#ad
Sweetnight #ad - Po rozvinutí počkejte 2–3 dny, než se rozloží v plné velikosti, pak si můžete vychutnat svou oblíbenou matraci. Zdravý potah matrace matrace sweetnight jsou certifikovány podle normy Öko-tex standard 100 a certipur-us. 100 nocí zkušební spánek. Díky rozmačkané pěně a potahu můžete nakupovat s důvěrou.

Matrace 2 v 1 2 stupně tvrdosti h3, středně tvrdá a h4 pevná v jedné matraci. Materiály vhodné pro přirozeně použitelné pro děti. Prodyšná matrace matrace z gelové pěny 180 x 200 cm se 7 zónami ležení se ideálně hodí pro spaní na břiše a na boku a podporuje záda optimálně v každé poloze ležení a zejména rovnoměrné rozložení hmotnosti. Během 24 hodin obdržíte odpověď u našeho zákaznického servisu. Díky vzduchovému střihu je pěnová matrace prodyšná a zajišťuje dobrý komfort ležení a spaní.

Měkčí strana je vyrobena z 5 cm gelové paměťové pěny objemová hmotnost 50 kg/m³ a pevná strana je z komfortní studené pěny 13 cm objemová hmotnost 30 kg/m³, celková výška jádra cca 18 cm. Všechny naše výrobky jsou dodávány přes Amazon. Přizpůsobení válečkové matrace pro většinu postelí pro dodání je jednoduchá a zabalená je všechny matrace vakuovým balením a jsou navíjeny. 100% záruka spokojenosti rychlé a včasné dodání od amazonu. Záruka 10 let.
ZnačkaSweetnight #ad
VýrobceSweetnight #ad
Výška7.09
Délka78.74
Hmotnost53.79
Šířka70.87
Číslo díluSN-DFM001-18-180L-EU-N
ModelkaSN-DFM001-18-180L-EU-N

2. Dibapur

#ad

Dibapur® Matrace ze studené pěny R45H6, celková výška cca 25 cm 90 x 200 cm, dvojitý potah, velmi pevná do cca 200 kg

#ad
Dibapur #ad - Velikost matrace je uvedena na samostatné etiketě. 100% vyrobeno v německu, vyrobeno ekologicky a vhodné i pro alergiky. Velikost balení: průměr cca 40 – 45 cm × Vámi zvolená délka.

Matrace se dodává srolovaná a vakuovaná. Obdržíte číslo zásilky pro online sledování zásilky. Matrace je vakuovaná, srolovaná a po cca 60 minut po vybalení. Matrace ze studené pěny bez zón s objemovou hmotností 45 rg 45. Vysoce kvalitní dvojitý potah ze 100% polyesteru, regulující klima a prošitý. 0110048. Důvěra v textil – textilie testované na škodlivé látky podle normy Öko-Tex Standard 100, zkušební č. Výška jádra matrace cca 24 cm, včetně potahu cca 24, 5/25 cm / studená pěna – stupeň tvrdosti: H6 / velmi pevný. Potah lze snadno sejmout pomocí 4stranného zipu.
ZnačkaDibapur #ad
VýrobceD #ad
Výška9.84
Délka78.74
Hmotnost39.68
Šířka35.43
Číslo díluHU-XI-201

3. Inofia

#ad

7zónová matrace s pružinovým jádrem z taštičkových pružin, středně tvrdá, 100 nocí, výška 26 cm, Inofia Matrace Ace Hybrid 90 × 200 cm, stupeň tvrdosti H3, ortopedická matrace pro klidný spánek

#ad
Inofia #ad - Jsme přesvědčeni, že si ji budete chtít ponechat, takže je malá a snadno přepravitelná. Vzdušný a vhodný pro alergiky díky své látkové struktuře zajišťuje matrace dostatečné větrání a správné proudění vzduchu. Testovací spánek a výhody balení 100 nocí bezrizikové zkušební doby zajistí, jakmile si je vyzkoušíte.

Nehlučné a absorbující otřesy kvalitní jednotlivé taštičkové pružiny a pěnová hmota snižují hluk a otřesy. Vzdušný a příjemný pro alergiky s tichou technologií absorbující otřesy. Optimální spánkový komfort matrace inofia se 7zónovým jádrem a ergonomickým přizpůsobením – se 7zónovým jádrem z několika jednotlivých pružin nabízí matrace Inofia dodatečný komfort, který zajišťuje nejvyšší komfort spánku a maximální bodovou elasticitu a přizpůsobivost. Přizpůsobení individuálním potřebám pro ortopedicky správnou polohu při spánku.

Online servis inofia vám rychle pomůže při řešení problémů. Robustní, stabilní a s dlouhou životností: taštičkové pružinové matrace. Tím jsou zaručeny perfektní spací podmínky jak při teplých, matrace je navíc certifikována podle Öko-Tex, antibakteriální, tak i při nízkých teplotách. Pěnová matrace H3 pro osoby do 130 kg. Matrace se ergonomicky přizpůsobí tělu a podporuje tak ortopedicky zdravé držení těla, které zajišťuje zotavující a příjemný spánek.
ZnačkaInofia #ad
VýrobceInofia #ad
Výška10.24
Délka78.74
Šířka35.43
Číslo dílups-1
ModelkaAce Hybrid

4. Kinderhaus Blaubär

#ad

Matrace Dreameland Brise Exclusiv | dětská matrace z bodově elastického jádra ze studené pěny pro odkládací postel zaoblená | dětská matrace se svislými větracími kanálky a ochranou proti vlhkosti

#ad
Kinderhaus Blaubär #ad - Prémiová kvalita: dětská matrace s vertikálními větracími kanály, která odvádí vydechovaný CO2 a dodává dítěti čerstvý vzduch. V nabídce je hebká bavlněná plenka 100% bavlna, nepostradatelná v době miminka.

Rozměry: 50 × 90 cm hranaté – 42 × 80 cm zaoblené rohy. Kvalita a pohodlí: vysoce kvalitní matrace ze studené pěny je vybavena bodově elastickými jádrem ze studené pěny, 3D vzduchovým polštářem a multifunkční látkou Sleep-Ssafe pro nejvyšší nároky. Ochrana proti mokru: postel traumeland brise exkluzivně pro kolébku, která má výhodu, přístavnou postel, do kolébky a dětské postýlky je vybavena praktickým multifunkčním potahem sleep safety.

Nabídka sady: dětská matrace plus látková plenka. Potah je vyroben z vláken Tencel. Prodyšné: dětská matrace traumeland s prodyšným 3d vzduchovým polštářem absorbuje vlhkost na povrch a nedovolí jí proniknout do jádra studené pěny. Nabízí integrovanou ochranu před mokrem, že je možné upustit od dodatečných ochranných podložek proti vlhkosti.
ZnačkaKinderhaus Blaubär #ad
VýrobceKinderhaus Blaubär #ad

5. PAARA

#ad

PAARA Pružinová postel s úložným prostorem, kompletní sada – každá postel je unikátní – vyrobeno, nastavení hlavy, matrace, protiskluzové podložky z kapsových pružinových jader, topper ze studené pěny

#ad
PAARA #ad - Každá postel je unikát a ručně vyrobená podle vašeho přání. Rychlejší dodání pouze po domluvě. Proto pro vás můžeme po dohodě vyrobit i speciální rozměry do 240 x 240 cm.

Dodací lhůta cca 4 týdny. Po nákupu nám napište požadovanou barvu, potah, druh a požadovaný stupeň tvrdosti. Tím je zajištěno, kteří dbají na kvalitu, že škody při přepravě způsobené externími poskytovateli služeb nebudou poškozeny a že Vám může proběhnout bezproblémové předání. S našimi službami oslovujeme zákazníky, protože vaši postel vyrábíme ručně podle vašich představ v německu a osobně ji přivedeme k vám domů a na přání ji postavíme.

Dodáváme celostátně. Vyrobeno pro vás přímo výrobcem v německu. Na přání se za malý příplatek vnese dovnitř a sestaví. Naše pěnové látky jsou certifikovány podle normy Öko-Tex Standard 100 .
ZnačkaPAARA #ad
VýrobcePAARA #ad
Číslo díluAM_Box_Enjoy_130GB-07

6. 4myBaby GmbH

#ad

Dětská matrace s certifikátem TÜV, Speciální matrace 4myBaby z pěnové hmoty s certifikací TÜV, 9 velikostí se zipem 80 × 180 × 8 cm

#ad
4myBaby GmbH #ad - Vysoce kvalitní pěnový materiál bez škodlivých látek. Trvanlivost – kvalitní materiály, které se používají v přírodní matraci zajišťují vysoký komfort obsluhy i po dlouhém používání.

Mnoho velikostí na výběr. Vysoký stupeň tvrdosti N25 pro nejlepší pružnost. Kvalitní potah se zipem lze prát do 95 °c. Potah ze 100% žerzeje. Hygienický a praktický – vhodný pro alergiky. Díky zipu je potah plynule odnímatelný, kromě toho je vhodný pro alergiky. Optimální cirkulace vzduchu – struktura z vysoce kvalitní pěnové hmoty je opatřena vysoce kvalitním potahem poskytuje dostatečnou cirkulaci vzduchu a dodává matraci stabilitu, bezpečnost a komfort. Kern: 100% polyuretan, toto komfortní pěnové jádro s otevřenými póry zajišťuje optimální odlehčení tlaku, bodová elasticita a a navíc prodyšnost. Vyrobeno v EU.
Značka4myBaby GmbH #ad
Výrobce4myBaby GmbH #ad
Výška3.15
Délka70.87
Šířka31.5
Záruka24 monate.

7. Sun Garden

#ad

Sun Garden Matrace 90 x 200 cm H3 vč. vodotěsného chrániče matrace I P1440 ComfortPur I certifikace Oeko Tex 100 I odnímatelný potah lze prát do 40 °C I prošívání polyesterovými klimatickými vlákny

#ad
Sun Garden #ad - Odnímatelný a snadno udržovatelný potah – odnímatelný potah matrace lze prát do 40 °C a snadno se udržuje, aby bylo zajištěno hygienicky čisté podmínky pro spaní. Navíc jsou vlákna vyrobena ze 75 % z recyklovaných PET lahví.

Vysoká komfortní pěna – s výškou 14 cm a surovou hustotou 34 kg/m3 podle din en iso 845 zajišťuje tvarově stabilní komfortní pěnové jádro příjemnou polohu při ležení a minimalizuje tvorbu prohlubeň. Ko-tex standard 100 – matrace ze studené pěny je obzvláště šetrná k pokožce a odpovídá standardu Öko-Tex 100 pro kvalitu jádra matrace a potahu bez škodlivých látek.

Ukrytí klimatických vláken – svrchní látka matrace 80 x 160 pro děti je prošitá polyesterovými klimatickými vlákny speciálně průmyslově vyráběnými pro zlepšení cirkulace vzduchu a zvýšení komfortu spánku. Dlouhá životnost & šetrná k životnímu prostředí – odolná a vysoce kvalitní komfortní pěna matrace ze studené pěny zajišťuje dlouhodobou použitelnost a vysokou kvalitu spánku.
ZnačkaSun Garden #ad
Výrobcesun garden #ad
Výška6.3
Délka78.74
Šířka35.43
Záruka3 roky záruka výrobce od data nákupu.

8. Best For Kids

#ad

Best For Kids Matrace Comfort Maxi – 60 × 120 × 10 cm – udržitelná – lze srolovat – testováno na škodlivé látky – pečeť kvality – certifikováno TÜV – 100% polybavlna – pratelný potah

#ad
Best For Kids #ad - To znamená, že matrace je zcela bez škodlivých látek. Design: naše matrace pro dětskou postýlku byla navržena v německu. Až 30 dní po zakoupení! Udržitelná a zdravá: při výrobě dětské matrace jsme dbáli na to, aby naše matrace byla zdravá a šetrná k životnímu prostředí.

Vysoká kvalita: my od best for kids jsme se zaměřili na udržitelné dětské matrace. Vysoká bezpečnost výrobku: je pro vás důležitá kvalita? pak jste u nás správně. Pěnová matrace je k dostání v 60 × 120 × 10 cm a lze ji libovolně otáčet a otáčet. Má odolný a odnímatelný potah, který je vyroben z látky ze 100% bavlny příjemné na dotek. Matrace pro dětskou postýlku se dá perfektně přepravovat, protože matraci lze srolovat.

Skládá se z bílé látky a perfektně se hodí do dětské postele. Příslib nejlepšího pro děti: abychom vám mohli trochu usnadnit rozhodnutí o koupi, bereme riziko zcela na sebe a poskytneme vám slib. Pokud se vám z nějakého důvodu na dětské matraci něco nelíbí, dostanete peníze zpět. Dětské matrace můžete také skvěle vzít s sebou jako cestovní matraci. Pěnové jádro matrace získalo certifikát tÜV a materiály použité při výrobě potahu mají certifikát Ökotex.
ZnačkaBest For Kids #ad
VýrobceBest For Kids #ad
Výška4.33
Délka47.24
Šířka23.62
ModelkaMAXI

9. Schlummerparadies

#ad

OPTIMA KLASSIK, LGA, SCHLUMMERPARADIES matrace, RG40, cca 19 cm celková výška, Vysoce kvalitní 7 zónová pěnová matrace, prověřené jádro + povlak TÜV Rheinland

#ad
Schlummerparadies #ad - Dodací lhůta cca 2-4 dny. 100% kvalita materiálu, jádro + látka potahu mnohokrát testována. Matrace optima klassik od výrobce schummerparadies, se 7 zónami 2d-vlnovitý řez, vysoce kvalitní pěnová matrace pravá vysoce odolná elastická pěna, RG 40 cca 19 cm celková výška, výška jádra: 16 cm.

7zónový účinný systém, 4 postranní zipy, vhodné pro alergiky, odolný dvojitý potah – povlak lze prát až na 60 °C, 10 let záruka na jádro. K dostání ve 2 stupních tvrdosti a v mnoha rozměrech. TÜv rheinland, made in germany, lga test na škodlivé látky, cERTIPUR, Öko Tex Standard 100: K1 testováno pro miminka.
ZnačkaSchlummerparadies #ad
VýrobceSchlummerparadies #ad
Výška7.48
Délka78.74
Hmotnost39.68
Šířka55.12
Číslo díluok-140x200-h2
ZárukaZáruka 10 let na jádro matrace, záruka 3 roky na potah (prohlášení o záruce: viz v profilu prodejce záruka / obchodní podmínky).

10. TUGA - Holztech

#ad

Holztech Svinovací rošt 140 × 200 cm – 300 kg, lamelový rošt, prémiová kvalitní práce z Německa, TUGA

#ad
TUGA - Holztech #ad - 4stranně hoblované se 4stranně frézovanými měkkými hranami. Průběžné lišty resp. Pro všechny typy matrací také matrace ze studené pěny, taštičkové pružiny nebo viskózové matrace Bett1. Lamely vyrobené na pevném pásu, ve srovnání s kvalitou roletových popruhů. Vhodné pro postele s bočními opěrnými plochami, každý svinovací rošt má podrozměr cca 5 mm vyrobeno také na vyžádání zvláštní rozměry. Masivní domácí smrk z masivního dřeva, šířka 68 mm, 20 lamel, tloušťka 20 mm pro extrémní stabilitu.
ZnačkaTUGA - Holztech #ad
VýrobceTUGA - Holztech #ad
Výška0.79
Délka76.77
Šířka54.92
Číslo dílut000000
ModelkaR-20
ZárukaZáruční podmínky: náš záruční závazek prostřednictvím této záruky výrobce nebude omezena vaše zákonná práva vůči nám vyplývající z námi uzavřené kupní smlouvy. Tímto záručním zákonem nejsou dotčena případná stávající zákonná záruční práva vůči nám. Záruka výrobce proto neporušuje vaše zákonná práva, ale spíše rozšiřuje jejich právní postavení. Pokud by byla objednávka vadná, můžete se na nás v každém případě obrátit v rámci zákonné záruky a to nezávisle na tom, zda existuje záruční případ nebo je požadována záruka. Výrobce tuga - holztech poskytuje na inzerovaný produkt záruku 5, 10 nebo 25 let. Začíná lhůta pro výpočet záruční doby s datem faktury. Prostorová oblast záruční ochrany je po celém Německu. Záruka se vztahuje na vadu inzerovaného výrobku, včetně funkčnosti, chyb materiálu nebo výroby. Pokud by se během záruční doby vyskytl nedostatek, uděluje výrobce v rámci této záruky jednu z následujících služeb: -zdarma náhradní díly zboží nebo bezplatná výměna zboží za ekvivalentní zboží v případě záruky se obraťte prosím na poskytovatele: tuga – holztech gerald grillmeier hermannsreuth 56 95671 bärnau.