Top 10 Bicycle Pump Electric – Sports-Promotions

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KIMBONNI

#ad

Kompresor, pneumatika s hliníkovým tělem, digitální obrazovka, Elektrická vzduchová pumpa, kompresor, pumpička na jízdní kolo, akumulátorová vzduchová pumpa 150 psi, také jako kapesní svítilna,

#ad
KIMBONNI #ad - Nezávislý spínač řídí jasná led světla pro optimální vidění ve tmě, bar, kpa, zřetelně zobrazuje 4 různé jednotky Psi, aby vám pohodlně poskytl nouzové osvětlení v noci. Je vhodný pro nafukování jízdních kol, aut atd. Můžete si vybrat požadovaný tlak pneumatik a přednastavit.

Velký digitální displej a funkce osvětleníosvětlený digitální displej vzduchového čerpadla nabízí zařízení uživatelskou přívětivost a vizuální plnost. Jakmile je dosaženo přednastavené hodnoty tlaku, nafukování se automaticky zastaví. 6000mah baterie a kompletní nafukovací příslušenstvítato bezdrátová vzduchová pumpa má zabudovanou baterii 6000 mah a k nafouknutí nevyžaduje externí napájení. Rychlé nafouknutí a přenosná velikost elektrická vzduchová pumpa fivangin je vybavena vysoce přesným válcem ze slitiny, 3 bar, není nutné časově náročné ruční nafukování.

Můžete jej používat s důvěrou. Může zobrazovat 360 stupňů bez mrtvého úhlu, kg/cm² a jedním tlačítkem lze přepínat 5 druhů inflačních režimů. Mezitím nabízíme 24hodinový servis. Lze jej nosit autem a bez problémů zastrčit do kufru nebo batohu. Maximální nafukovací tlak činí 150 psi / 10, pouze 46 * 68 * 208 mm. Kompaktní módní design, díky kterému lze rychle nafouknout pneumatiky.
ZnačkaKIMBONNI #ad
VýrobceKIMBONNI #ad
Číslo dílu774049282016

2. Grapsa

#ad

Plesová jehla, Taška na pumpičku Bosch na jízdní kolo Vzduchová pumpa Mini kompresor EasyPump. Úložný box Taška Taška Pouzdro USB kabel, adaptér ventilu Presta pouze úložná, Objemový adaptér

#ad
Grapsa #ad - Akumulátorový úložný kufr na vzduchovou pumpu je vybaven odnímatelným poutkem na ruku, které lze kdykoli snadno přenášet nebo zavěsit na stěnu. Jedinečný vzhled: drážkový tvar kufru s akumulátorovou pumpou se perfektně hodí k baterii vzduchového čerpadla, což může účinně snížit tření a vibrace vzduchového kompresoru akumulátoru v elektrické tašce na pumpičku na kolo, čímž je vaše nářadí bosch chráněno dvojitou ochranou.

Erpadlo pro bosch easy si můžete vzít kdykoli a všude snadno s sebou. Pouze krabička. Robustní taška na vzduchovou pumpu na akumulátor: akumulátorová vzduchová pumpa na jízdní kolo držák na uschování z kvalitního materiálu, který je prachotěsný a odolný proti pádu, a může tak co nejlépe chránit vaši elektrickou pumpičku a prodloužit tak její životnost. Elektrické úložné pouzdro na jízdní kolo uchovává stroj a jeho příslušenství perfektně na přenosném místě, objemový adaptér, mini kompresor EasyPump a související příslušenství, takže můžete kdykoli najít požadované příslušenství.

Můžete je kdykoli snadno nosit nebo zavěsit na stěnu a ušetřit místo. Barva elektrické brašny na pumpičku odpovídá barvě akumulátorové pumpy na kolo. Taška na vzduchovou pumpičku: elektrická pumpa je vhodná pro pumpičku bosch na jízdní kolo, jako je usb kabel, jehla na míč, ventilátor presta atd. Kompresorový box je malý a kompaktní, snadno se vloží do batohu a nezabere příliš mnoho místa.
ZnačkaGrapsa #ad
VýrobceGrapsa #ad
Hmotnost0.31
Číslo dílueasy pump-gs0728
Modelkaeasy pump-gs0728

3. LEXIN

#ad

Přenosná hustilka na jízdní kolo, akumulátorový kompresor 5000 mAh, auto, motocykl, LEXIN P5 elektrická vzduchová pumpa, 10,3 bar, míče, skútr, invalidní vozík

#ad
LEXIN #ad - Bezplatná výměnná služba je nabízena v záruční době, 25 x 10, 79 x 5, pokud je problém s kvalitou výrobku. Po napojení s naměřeným výrobkem ukáže LEXIN P5 aktuální hodnotu tlaku vzduchu. Na horní straně je k dispozici usb-c port pro nabíjení a USB port pro jiná zařízení např.

Lexin nabízí 7*24hodinovou německou zákaznickou službu a jednoroční záruku. Akumulátorová vzduchová pumpa: součástí dodávky je hadice s ventilem auta a adaptérem presta a jehla na míč pro nafukování pneumatik jízdních kol, kteří si sedí, skútrů a motocyklů a míčů. 4 v 1: lexin p5 lze použít jako dobíjecí elektrickou vzduchovou pumpu, zkoušečku stlačeného vzduchu, kapesní lampu a powerbanku. Zelená--více než 65% výkon, 20krát nafouknout pneumatiky automobilů, červená -- mezi 10 % a 25 %, žlutá -- mezi 25 % a 65 %, červené blikání -- méně než 10 %.

Můžete také zvolit vždy požadovanou hodnotu pro tlak v barech nebo americké jednotce psi libry na sqare palce. Maximální provozní tlak vzduchového čerpadla LEXIN P5 zahrnuje solidní 10, 3 bar / 150 psi. Mobilu k nabíjení. Velmi praktický a vhodný na cesty. Akumulátorové kompresory lexin jsou praktické i pro uživatele invalidních vozíků, mohou naplnit prázdnou pneumatiku.
ZnačkaLEXIN #ad
VýrobceLEXIN #ad
Výška1.5
Délka6.4
Hmotnost1.1
Šířka2.7
Číslo díluLEXIN-P5
ModelkaLX-P5
ZárukaZáruka 2 roky

4. Feolaviy

#ad

čerpadlo, 7500 mAh, elektrický, akumulátor, přenosný akumulátorový kompresor s digitálním LCD displejem Pressure černý, kompresor, 150 PSI, Elektrická vzduchová pumpa – akumulátor

#ad
Feolaviy #ad - Přenosný pro venkovní použití: tento mini kompresor je kromě toho vybaven 1 jehlou na míč, míče a plavecké kroužky. Na co čekáte? kupte si okamžitě duši na pneumatiky dva v jednom a zažijte komfort nafukování koncového pólu pneumatiky. Mobilní energetické čerpadlo: ale to není vše – tuto elektrickou vzduchovou pumpu lze použít také jako mobilní napájení, takže můžete nabíjet na cestách.

Rozměr pneumatiky 205/55r16 -36 psi činí méně než 6 minut. Automatické vypnutí: vybaveno přednastavenou funkcí tlaku pneumatik se přednastavená hodnota automaticky zastaví, lze jej i v noci velmi jasně ovládat; maximální nafukovací tlak činí 150 psi/10 bar, což přispívá k zamezení nadměrnému nafouknutí a uvolnění rukou. Díky své kompaktní velikosti 16, auta, což z něj dělá perfektní nástroj pro jízdní kola, 5 x 4, 1 x 6, 2 vzduchovými tryskami a 1 nafukovací francouzskou tryskou, motocykly, 8 cm a přiložené kabelce jej lze snadno přepravovat a vzít s sebou.2

2, 5krát rychle nafukovací: náš přenosný vzduchový kompresor, dosahuje otáček až 21 000 ot. Min, elektrická vzduchová pumpa s výkonným motorem, což může být za pouhé 1 minutu 29–36 psi nebo 0 čerpacích plynů. Tento produkt přidává dodatečné prodloužení nafukovací trubky, o 16 cm delší než běžné modely, včetně bezdrátového napájení a napájení DC12V pro elektronickou záklopku cigaret, a lze jej snadno ovládat. Vybaveno ultrajasným led světlem se 3 režimy normální/SOS/blikání, aby vyhovoval vašim různým požadavkům na nafukovací výrobky.
ZnačkaFeolaviy #ad
VýrobceFeolaviy #ad
Výška6.34
Délka2.56
Šířka1.89
Číslo dílu1226-caraotu-A09001

5. Xiaomi

#ad

5 režimů, integr. LED osvětlení, 14,8 Wh akumulátor, digitální displej, nabíjení přes USB-C, Akumulátorový elektrický vzduchový kompresor/vzduchové čerpadlo Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S 0,2–10,3 bar/3–150 psi

#ad
Xiaomi #ad - Vysoký a přesně nastavitelný tlak až 150 psi pro optimální huštění pneumatik jízdních kol, motocyklů, automobilů a míčů. 5 různých přednastavených režimů tlaku vzduchu. Díky kompaktní konstrukci je perfektním společníkem na cesty. Rychle a snadno se nabije přes USB rozhraní typu C za méně než 3 hodiny. Vybaveno digitálním displejem pro zobrazení stavu tlaku a nastaveného režimu.
ZnačkaXiaomi #ad
VýrobceXiaomi #ad
Výška1.77
Délka4.88
Hmotnost1.06
Šířka2.8
Číslo díluMJCQB05QJ
ModelkaMJCQB05QJ
ZárukaZákonná záruka 24 měsíců

6. QiCYCLE

#ad

Motocykly, QiCYCLE Elektrická vzduchová pumpa, přenosný vzduchový kompresor s LED světlem, jízdní kola,, plnič pneumatik pro auto, vysoce přesný digitální akumulátorový kompresor, dobíjecí 150 psi

#ad
QiCYCLE #ad - Uživatel může na displeji odečíst tlak pneumatik v reálném čase. Kromě toho má funkci powerbanky pro případ nouze. Výkonný motor a vysoká rychlost nafukovánívestavěný supermotor s výkonem 120 w v kombinaci s válcovým pístem z teflonového materiálu, než se pneumatiky nahustí od 2, který je odolnější vůči vysokým teplotám a častému tření.

5 přednastavených režimů a nabíjecí port typu c qicycle inflátor má podsvícený hd lcd displej a 5 přednastavených režimů tlaku pneumatik. Automaticky se zastaví, jakmile je dosažena přednastavená hodnota tlaku pneumatik. Plně nabitý kompresor může pracovat nepřetržitě až 35 minut a nafouknout 5 prázdných pneumatik 175/70 R14.

Nabíjecí přípojka typu C umožňuje snadné nabíjení. Qicycle inflátor se snadno nafoukne až do tlaku vzduchu 150 psi. Vynikající odvod tepla a vysokotlaká vzduchová hadicevybaveno výkonným ventilátorem a 336 ks otvory, které odvádějí teplotu, dokáže udržovat bezpečnou teplotu
ZnačkaQiCYCLE #ad
VýrobceQiCYCLE #ad
Výška2.52
Délka7.87
Hmotnost1.87
Šířka2.52
Číslo díluQJCQBP1

7. PARKVISION

#ad

PARKVISION Elektrická vzduchová pumpa 7500 mAh, 150 PSI, do auta, přenosný akumulátorový kompresor s LED světlem, duální režimy nabíjení, akumulátorová pumpička, na motocykl,, čerpadlo na pneumatiky

#ad
PARKVISION #ad - Praktický a výkonný přenosný vzduchový kompresor: tato vzduchová pumpa je kompaktní 17 x 7, 1 x 6, 5 cm a výkonná se zabudovaným super kapacitním akumulátorem 7500 mAh. Pokud potřebujete pomoc, můžete nás kdykoliv kontaktovat na stránce s podrobnostmi o objednávce "Kontaktovat prodejce" nebo nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu v příručce.

Silikonová inflační hadice proti opaření, bezdrátové nafouknutí pneumatik: na rozdíl od jiných stylů na trhu byla naše připojovací přípojka na inflační hadici vybavena spařovacím silikonem, který může po nafouknutí rychle vychladnout a nabízí ochranu proti opaření. Podržte tlačítko "u" pro výběr požadované jednotky. Režim duálního síťového zdroje umožňuje jednoduché nabíjení přes praktické rozhraní typu C a kabelu rozhraní zapalovače cigaret. Upozornění: klikněte na tlačítko "U" pro výběr požadovaného režimu. Automatické zastavení a integrovaná funkce paměti: 4 volitelné jednotky psi, vzduchové čerpadlo se automaticky vypne, bar, kpa, kg/cm2.

Jakmile objem náplně dosáhne přednastavené hodnoty, aby se zabránilo nadměrnému foukání. Naše vzduchová pumpa se dodává s různými tryskami a je ideální pro auta, fotbalové míče atd. Basketbalové míče, ale lze ji použít také jako powerbanku pro váš mobilní telefon a jako kapesní svítilnu s osvětlením. Multifunkční inteligentní použití: současně zobrazuje hodnotu tisku v reálném čase a přednastavená hodnota tisku, motocykly, invalidní vozíky, elektrické skútry, jízdní kola, LCD displej pro snadné odečítání tlaku ve tmě.
ZnačkaPARKVISION #ad
VýrobcePARKVISION #ad
Výška2.56
Délka6.69
Hmotnost0.39
Šířka2.76
Číslo díluTF-008
Záruka1 rok

8. Neakhmer

#ad

Jízdní kolo,, 6000 mAh, vzduchová pumpa s manometrem, Přenosný vzduchový kompresor, mini hustilka na pneumatiky, 140 psi, 12 V, pro auto, pumpička na jízdní kolo, dobíjecí elektrický kompresor

#ad
Neakhmer #ad - Pokud najdete něco špatně, můžete nás kdykoliv kontaktovat na stránce s podrobnostmi o objednávce "Kontaktovat prodejce". 150 psi 10, 3 bar: velikost přenosného vzduchového kompresoru 17 x 6, motocyklové pneumatiky, mini plnič pneumatik, pouze 598 g. Vybaveno konektorem typu c a nabíjecím kabelem pro auto, plavecké kruhy, nafukovací hračky a jiné nafukovací výrobky.

Dc 12 v nebo bateriový vzduchový kompresor: ve srovnání s jinými přenosnými vzduchovými čerpadly, pokud je bezdrátová vzduchová pumpa vypnutá, že čerpadlo můžete používat pouze tehdy, když je plná energie. Upozornění: klikněte na tlačítko "Loop" pro výběr požadovaného režimu. Když objem náplně dosáhne přednastavené hodnoty, bar, čerpadlo se automaticky vypne, aby se zabránilo nadměrnému foukání.

Skvělý výběr dárků pro vaše přátele a rodinu. Automatické zastavení a integrovaná funkce paměti: 4 volitelné jednotky psi, kpa, kg/cm2. Nejlepší kamarád na cestách. Toto bezdrátové čerpadlo na pneumatiky má také funkci SOS a osvětlení, která vám pomůže v nouzových situacích. Tento přenosný vzduchový kompresor lze použít jako powerbanku: má usb přípojku, která vám nabízí funkci powerbanky pro nabíjení vašeho smartphonu v případě nouze. Nejprve prosím nastavte hodnotu tisku.
ZnačkaNeakhmer #ad
VýrobceNeakhmer #ad
Výška1.97
Délka6.3
Hmotnost1.19
Šířka2.36

9. Fanttik

#ad

Elektrischer Kompressor mit Digitalem LCD-Bildschirm und 4 Modi für Auto, Fahrrad, Motorrad, Fanttik X8 Mini Elektrische Luftpumpe, 10,3 BAR/150 PSI Tragbar Fahrradpumpe, Bälle

#ad
Fanttik #ad - Einfach zu bedienen. Multifunktionales schnelles aufpumpen mit dem hochleistungs-chip und 10, 3 bar/150 psi hochdruck-Kapazität bläst dieser Tragbarer Luftkompressor schnell auf, autos, bällen, Reifen der Größe 110/70 R17 können in nur 38 Sekunden befüllt werden. Präzises und kabellose luftpumpe das große digitale manometer zeigt sowohl den Strom als auch das Ziel nebeneinander mit +/- 0, 1 bar +/- 1, 5 psi Genauigkeit an.

Das kompakte und leichte design ist einfach zu verstauen und passt in Ihre Tasche, Fahrradträger, Auto oder Rucksack. Einfach zu bedienen elektrischer kompressor 4 arten von voreingestellten inflationsmodus werden auf dem großen LED-Bildschirm deutlich angezeigt, bequem für Sie zu wählen. Nicht in deutscher Sprache. Der manuelle modus ermöglicht es Ihnen, den Druckwert entsprechend dem Aufblasobjekt einzustellen und das Aufpumpen stoppt automatisch bei dem eingestellten Druck.

Kabelloses batteriegeladenes Design befreit Sie von komplizierten Kabeln verursachten Problemen und ermöglicht einfacheres Aufblasen der Luft. Lieferumfang: 1 x 8 luftpumpe, 1 x aufbewahrungstasche, 1 x düse und Kugelnadel-Adapter, 1 x Presta-Ventiladapter, 1 x USB-Kabel, 1 x Luftschlauch, 1 x Bedienungsanleitung evtl. Perfekt zum aufpumpen von Motorrädern, Fahrrädern, Schwimmringen und anderen aufblasbaren Gegenständen. Taschenformat-reifenpumpe mit einem gewicht von nur 544 g kann der ultraleichte X8 leicht in einer Hand gehalten werden, während er benutzt wird.
ZnačkaFanttik #ad
VýrobceFanttik #ad
Výška1.88
Délka5.51
Hmotnost1.2
Šířka3.34
Číslo díluX8
ModelkaX8

10. TOPUMP

#ad

150 psi, přenosná akumulátorová vzduchová pumpa na jízdní kolo s LED displejem, bezdrátový kompresor na jízdní kolo pro auto, TOPUMP Elektrická pumpa na kolo TP100, jízdní kolo,, automatické vypnutí

#ad
TOPUMP #ad - Akumulátorová vzduchová pumpa na kolo váží pouhých 400 g a má kompaktní design, kterou lze snadno uložit, nosiči jízdních kol nebo v automobilové konzole. Integrovaná led světla se perfektně hodí pro nafukování pneumatik při špatných světelných podmínkách nebo v nouzových případech. Upozornění: není vhodné pro 4x4, nafukovací matrace nebo nafukovací čluny.

Nabízíme vám jednoroční výměnný nebo opravný servis. Přesné a inteligentní nafouknutí: led indikace elektrické pumpy na kolo s akumulátorem lze snadno odečíst a během používání zřetelně ukazuje aktuální hodnotu tlaku. Výkonná a rychlá: elektrická vzduchová pumpa pro jízdní kolo má dobíjecí baterii 2 x 2000 mah a dokáže nafouknout pneumatiky až 150 psi 10, nákladní automobily, pneumatiky vozidel, 3 bar. Přečtěte si pečlivě návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, abyste zabránili poškození výrobku v důsledku nesprávného ovládání.

Všestranný a s 5 inteligentními režimy: bezdrátový akumulátorový kompresor od topump nabízí 4 přednastavené režimy auto, motocykl, cestování, jízdní kolo, basketbal a uživatelsky definovaný režim. Přenosný mini akumulátorový vzduchový kompresor se automaticky vypne při dosažení požadovaného tlaku – jednoduše připojte a začněte. Praktická a lehká: elektrická pumpička na kolo topump tp100 je vše, co potřebujete, tašce, abyste své pneumatiky mohli kdykoli a kdekoli nafouknout. S integrovanou vzduchovou hadicí, ideální pro uložení v batohu, nepotřebujete žádné další příslušenství.
ZnačkaTOPUMP #ad
VýrobceTOPUMP #ad
Výška1.52
Délka6.32
Hmotnost0.9
Šířka2.89
Číslo díluA12
ModelkaTP100
ZárukaZáruka 1 rok