Top 10 Universal Adapter Steckdose Weltweit – Cestovní adaptéry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Weinsamkeit

#ad

Weinsamkeit mezinárodní zásuvkový adaptér s 4 USB, USA, Cestovní adaptér po celém světě, 1AC zásuvka, 1 USB-C, Itálii, Anglii, cestovní zástrčka adaptér po celém světě pro Německo, Austrálii

#ad
Weinsamkeit #ad - Ujistěte se, že vaše přístroje podporují dvojité nebo variabilní napětí, než je použijete s naším cestovním adaptérem. Celosvětový cestovní adaptérnáš univerzální adaptér je vaším spolehlivým společníkem ve více než 180 zemích, včetně eu, usa, austrálie, velké británie, Číny a Japonska.

Je vybaven dvojitou 8a pojistkou proti přetížení, bezpečnostními klapkami a zásuvným zámkem. Náš závazekzavazujeme se, že každý problém s adaptérem vyřešíme bezplatně nebo vám zašleme nový adaptér. Kompatibilní s více zařízenímitento univerzální cestovní adaptér je kompatibilní s celou řadou elektronických zařízení, jako jsou smartphony, tablety, herní konzole, sluchátka, notebooky, Bluetooth reproduktory, digitální fotoaparáty, holicí strojky atd. Vezměte prosím na vědomí: Adaptér není měnič napětí.

Certifikovaná bezpečnost vyrobeno z kvalitního pc, náš mezinárodní adaptér nabízí maximální bezpečnost. V případě dotazů ohledně kvality produktu se na nás můžete obrátit prostřednictvím e-mailové schránky Amazon. 5 v/2, celkový výkon: 5 v/5, 6 a, 4 a, 1 usb typ c max.5 v/3 a a 1 ac zásuvka, náš adaptér může nabíjet až 6 zařízení současně vysokou rychlostí. Nabízí maximální výkon 880 w při 110 v a 1840 W při 230 V. Díky malé velikosti a lehkosti je ideální pro všechny vaše cesty.
ZnačkaWeinsamkeit #ad
VýrobceWeinsamkeit #ad
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. Ortiny

#ad

Ortiny Cestovní adaptér po celém světě, Thajsko, Itálie,, mezinárodní zásuvkový adaptér se 4 USB, 1 USB C a 1 AC zásuvkou, cestovní zástrčka 28 W Fast Charge univerzální adaptér pro Německo, UK, USA

#ad
Ortiny #ad - Pokud si nejste jisti, 3 × 7, 1 × 5 cm, kompaktní design, aby se ušetřilo místo v zavazadle. Tyto ochranné systémy zajišťují bezpečnější nabíjecí prostředí pro vás a vaši rodinu. Multifunkční designový koncept může splnit různé požadavky na nabíjení, neváhejte se nás zeptat. Může nabíjet až 6 zařízení současně, 1 typ c celkový výstup: 5v/3a a 1 ac podporuje 110-230 V, takže na cestách nemusíte mít s sebou více adaptérů.

Nejlepší společník na cesty: velikost 5, malý a přenosný, zda je vhodný pro váš cíl, aniž byste museli brát s sebou další adaptéry.4 usb a a 1 typ c: tento univerzální cestovní adaptér je vybaven 4 usb celkový výstup 5 v/2, 50/60 hz, 4 a max, 8a maximální zatížení. S tímto univerzálním cestovním adaptérem si nemusíte na cestách do více než 224 zemí jako Evropa, USA, Německo, Austrálie, Itálie, Thajsko, Velká Británie, Asie, Japonsko, Izrael, Čína, Kolumbie atd. Univerzální cestovní adaptér 6 v 1: ortiny cestovní adaptér je vybaven konektory eu/uk/us/austrálie.

Už nemusíte dělat starosti s nabíjením na různých místech. Havá upomínka: nejedná se o konvertor, tento univerzální cestovní adaptér je vhodný pouze pro přístroje s duálním napětím nebo globální zařízení s rozsahem vstupního napětí 110–230 voltů, transformace transformace nebo obrácení sítě není díky tomuto výstupnímu adaptéru dosaženo. Vícenásobná bezpečnostní ochrana: cestovní adaptér je vybaven dvojitými pojistkami, přepěťovou ochranou a bezpečnostním zamykáním dveří a jeho kryt je vyroben z vysoce kvalitního ohnivzdorného materiálu, který vydrží teploty až 750 °C.
ZnačkaOrtiny #ad
VýrobceOrtiny #ad
Výška2.09
Délka2.8
Hmotnost0.33
Šířka1.97
ModelkaJY-305B

3. hyleton

#ad

Hyleton Cestovní adaptér po celém světě, typ C, USA, mezinárodní cestovní zásuvka, univerzální zásuvkový adaptér 4 USB porty s 5,6 A a 1 3,0 A, Austrálie Usw, Evropu, Anglii, cestovní adaptér pro Německo

#ad
hyleton #ad - Cestovní adaptér univerzální cestovní adaptér od hyleton lze použít ve více než 224 zemích jako celá evropa, Japonsko, austrálie, sri lanka, Dubai, thajsko, uk, itálie, usa, mexiko, maledivy, většinu zemí v Asii.

Bezpečnostní ochrana kompatibilní s 100 – 240 v, ce a fc. Není vhodné pro Jižní Afriku a Indie. Nabízíme vám uspokojivé řešení. Cestovní adaptér 6 v 1 4 usb 5, aby vám ušetřily více času a doma, fotoaparát, může nabíjet několik zařízení jako počítač, 6 a + 1 typ c 3, 0 A + 1 zásuvky, hodinky a jiné zařízení současně, mobilní telefon, v kanceláři atd. Kompaktní designcestovní nabíječka je tak malá, že jej můžete zasunout do kufru nebo batohu, je to dobrý průvodce na vaši cestu.

Dvojitá pojistka proti přetížení, výstup typ c: 5 v/3 a, ROHS, bezpečnostní okno, zásuvný systém pro 100% bezpečnost. Spokojenost bezstarostná 18měsíční záruka. Pokud máte dotazy, odpovíme vám do 24 hodin. Nejcestovnější zástrčka na světě je vhodná pro konektory následujících specifikací: typ A / typ C/ typ B / typ I / typ G / typ E.
Značkahyleton #ad
Výrobcehyleton #ad
Výška2.8
Délka2
Hmotnost0.49
Šířka2
Číslo díluCAAKF693

4. PAIDASHU

#ad

Cestovní zástrčka adaptér USA Německo zástrčka USA adaptér zásuvka s USB A & C cestovní dárek doplňky napájecí adaptér cestovní zástrčka Amerika Mexiko Thajsko Kanada adaptér a1 001

#ad
PAIDASHU #ad - Cestovní adaptér nahrazuje 3 nabíječky: cestovní adaptér gircea se standardním americkým konektorem typu b kombinuje 1 usb a a 1 usb c přípojku max. Bezpečnostní systém multi-protect: cestovní zástrčka adaptéru je vybavena bezpečnostním systémem certifikovaným ce, kontrolou teploty a dalšími pokročilými bezpečnostními funkcemi zajišťuje bezpečnost uživatelů a zařízení uživatelů.

Pro další seznamy zemí prosím přejděte dolů, abyste viděli podrobnosti v popisu. 2, 5 a a standardní f evropská zásuvka 110–250 voltů široké napětí nebo dvojité napětí / 15 A, takže můžete nabíjet 3 elektronická zařízení současně, jako např. Tento adaptér usa na německo je kompatibilní pouze s širokonapěťovými zařízeními 110 V-250 V. Mobil/laptop/kamera/powerbanka/sluchátka atd. Velmi praktický cestovní dárek pro muže, přátele, přátele, kdo miluje cestovatele.

Na cesty nemusíte brát žádné další usb adaptéry nebo zásuvkové lišty a ušetříte místo v kufru. S přepěťovou ochranou, ochranou proti zkratu, poskytuje 18měsíční záruku a nabízí přátelskou podporu. Jednoduše vytáhněte zástrčku, ženy, rodinu, kolegy a někoho, bratry, sestry, kamarádky, abyste získali dostatek proudu, což je velmi kompaktní a velmi snadné ovládání. Inteligentní čip pro identifikaci: cestovní zástrčka gircea s integrovaným inteligentním ic dokáže automaticky rozpoznat vaše přístroje a poskytuje nejrychlejší možný proud.
ZnačkaPAIDASHU #ad
VýrobcePAIDASHU #ad
Číslo dílu001 usa adapter steckdose"
Modelka001 usa adapter steckdose"
Záruka2 YEAR

5. TESSAN

#ad

TESSAN Cestovní adaptér UK Adaptér Anglie Německo zástrčka se 2 USB 2. 4A, zásuvka, zásuvkový adaptér cestovní zástrčka proudový adaptér pro Irsko Velká Británie nástěnná nabíječka nabíjecí stanice

#ad
TESSAN #ad - Adaptér pro konektor typu g: cestovní adaptér z evropského schuko na 3 pin uk velká británie, irsko, tablet atd. Tento cestovní adaptér ve velké británii je vhodný pouze pro přístroje se dvěma napětím nebo globální přístroje s rozsahem vstupního napětí 100–240 V.

Max. Změna napětí transformace nebo změna frekvence sítě neprobíhá přes tento zásuvkový adaptér. A je vhodný pro některé přístroje vysoušeč vlasů, uganda, Keňa, Seychely, Kypr; dva USB porty mohou nabíjet až 2, Gambie, 4 A. Upozornění: nejedná se o konvertor. Je perfektní pro nabíjení elektrických výrobků, Malta, Hongkong, jako je mobil, Singapur, který nepřesahuje 3250 W. Vstupní koncept 3 v 1 splňuje různé požadavky na vaši cestu a ušetří vám spoustu zavazadlového prostoru, 1 × 5, aniž byste museli brát s sebou další adaptéry nebo zásuvky.

250 v, 13 a. Průvodce na cesty: díky velikosti 7, 4 × 6, 8 cm je tento univerzální adaptér kompaktní a přenosný. Cestovní adaptér 3 v 1: tento uk zásuvkový adaptér slouží k připojení přístrojů s německými bezpečnostními konektory, obrysy a evropskými konektory s UK zdířkou typ G. Výkon až 3250 wattů max.
ZnačkaTESSAN #ad
VýrobceTESSAN #ad
Hmotnost0.02
Číslo díluAdapter UK ENGLAND reiseadapter
ModelkaTS-611

6. TESSAN

#ad

Mexiko, USA zásuvka, cestovní zástrčka, zásuvkovým adaptérem, nabíječku, adaptér, napájecí adaptér pro Kanadu, Thajsko, TESSAN Cestovní adaptér USA adaptér Amerika Německo zástrčka se 2 USB 2. 4A

#ad
TESSAN #ad - Vstupní koncept 3 v 1 splňuje různé požadavky na vaši cestu a ušetří vám spoustu zavazadlového prostoru, aniž byste museli brát s sebou další adaptéry nebo zásuvky. Dva usb porty mohou nabíjet až 2, obrysy a evropskými konektory s USA zdířkou typ B.

Změna napětí transformace nebo změna frekvence sítě neprobíhá přes tento zásuvkový adaptér. Průvodce na cesty: díky velikosti 7, 37 × 6, 08 × 5, 79 cm je tento univerzální adaptér kompaktní a přenosný. Upozornění: nejedná se o konvertor. Adaptér typu b: cestovní adaptér 2 pin evropský schuko na 3 pin usa, honduras, kajmanské ostrovy, bahamy, guyana, libanon, bermudy, thajsko, belize, Peru, Niger, Ekvádor, Guam, Americká Samoa, Kuba, Kanada, panama, Ekvádor, barbados, Palau, El Salvador, Dominikánská, nikaragua, Filipíny, Spojené státy, Aruba, Kostarika, kolumbie, Haiti, laos, jordán, jamajka, antigua a barbuda, mexiko, Guatemala, Tchaj-wan atd.

Cestovní adaptér design: 3 v 1 cestovní adaptér. Je určen k nabíjení elektrických výrobků jako mobil, 10 A. Tento cestovní adaptér usa typ b je vhodný pouze pro přístroje se dvěma napětím nebo globální přístroje s rozsahem vstupního napětí 100–240 V. Max. 3. Ne pro Japonsko.
ZnačkaTESSAN #ad
VýrobceTESSAN #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluTS-611-USA
ModelkaTS-611-US

7. TESSAN

#ad

TESSAN Cestovní zástrčka Austrálie adaptér Čína Německo zástrčka se 2 USB 2,4 A, cestovní adaptér, zásuvkový adaptér cestovní adaptér napájecí adaptér pro nový Zéland Argentina nástěnná nabíječka

#ad
TESSAN #ad - Dva usb porty mohou nabíjet až 2, tablet atd. Tento adaptér na zásuvku aus slouží k připojení zařízení s německými bezpečnostními konektory, 10 a. Adaptér typu i: cestovní adaptér 2 pin evropský schuko na 3 pin austrálie, kiribati, papua nová guinea, nový zéland, tádžikistán, fidži, Argentina, samoa, Cookovy ostrovy, Uruguguay, Uzbekistán, Tumor valu, samoa, Čína, austrálie, Timor Leste, Šalamounovy ostrovy, tonga, Americký, nauru, Svatý Vincent a Grenadiny, Vanuatu atd.

2250 v, ne více než 2500 W. Výkon až 2500 wattů max. Max. A je vhodný pro některé přístroje vysoušeč vlasů, 4 A. Vstupní koncept 3 v 1 splňuje různé požadavky na vaši cestu a ušetří vám spoustu zavazadlového prostoru, aniž byste museli brát s sebou další adaptéry nebo zásuvky.

Jedinečný design: cestovní adaptér 3 v 1. Průvodce na cesty: díky velikosti 7, 37 × 6, 08 × 5, 85 cm je tento univerzální adaptér kompaktní a přenosný. Je perfektní pro nabíjení elektrických výrobků, jako je mobil, obrysy a evropskými konektory s zdířkou AUS typ I. Upozornění: nejedná se o konvertor. Změna napětí transformace nebo změna frekvence sítě neprobíhá přes tento zásuvkový adaptér.
ZnačkaTESSAN #ad
VýrobceTESSAN #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluTS-611-AU
ModelkaTS-611-AU

8. TESSAN

#ad

Adaptér Namibie, adaptér na zásuvku Jižní Afrika, TESSAN Cestovní adaptér Jižní Afrika s USB, adaptér Jižní Afrika, cestovní adaptér typ, cestovní zástrčka Jižní Afrika, napájecí adaptér Jižní Afrika

#ad
TESSAN #ad - Váží pouze 100 g a nepřidává vašemu zavazadlu žádnou další váhu. Zásuvkový adaptér jižní afrika: cestovní adaptér jižní afrika má ac přípojku a dvě usb přípojky, které mohou připojit tři zařízení současně. Tento adaptér jihoafrická zásuvka je vhodná pouze pro přístroje se dvěma napětím nebo globální přístroje s rozsahem vstupního napětí 100–250 V.

Cestovní zástrčka namibie: cestovní adaptér pro přeměnu c/e/f zástrček na M konektor. Ideální pro nabíjení vašich přístrojů na cestách nebo na dovolené. Malá a přenosná: s velikostí 7 x 5, 2 x 8, 6 cm je tato cestovní zástrčka jižní afrika kompaktní a přenosná. Upozornění: adaptér namibia zásuvka není konvertor.

Převod napětí transformace nebo změna frekvence sítě se tímto zásuvkovým adaptérem neprovádí. Maximální výkon až 2500 W max. 250 v, 10 a. Cestovní zástrčka pro namibii platí také pro Jižní Afriku, Lesotho, Mosambik atd. Dva usb porty lze nabíjet až 12 W. Kompatibilita: vhodné pro většinu přístrojů, smartphony, holicí strojky, kompatibilní s většinou zařízení, jako jsou tablety, fotoaparáty atd.
ZnačkaTESSAN #ad
VýrobceTESSAN #ad
Výška2.76
Délka3.39
Šířka2.05
Číslo díluHU-XI-28

9. TESSAN

#ad

Adaptér pro Itálii, adaptér Itálie se 2 USB 2,4 A, cestovní adaptér Itálie, TESSAN Cestovní zástrčka Itálie Německo zástrčka USB, Chile, adaptér do zásuvky Itálie typ L, Itálie, Uruguay

#ad
TESSAN #ad - Kompatibilita: vhodné pro většinu přístrojů. Cestovní adaptér typ l: cestovní adaptér pro přeměnu c/e/f zástrček na l konektor. Pro všechny vaše požadavky na nabíjení během vaší cesty a ušetří vám spoustu místa v zavazadle, aniž byste museli brát s sebou další adaptéry nebo zásuvky.

Adaptér itálie německo: cestovní adaptér itálie má ac přípojku a dva usb přípojky, které mohou připojit tři zařízení současně. Ideální pro nabíjení vašich přístrojů na cestách nebo na dovolené. Dva usb porty lze nabíjet až 2, 4 A 5 V. Tento cestovní adaptér chile je vhodný pouze pro přístroje se dvěma napětím nebo globální přístroje s rozsahem vstupního napětí 100–250 V. Maximální výkon až 2500 W max.

Zásuvkový adaptér pro itálii, sýrii, etiopii, Chile, Uruguayi, Eritreu, libyjský arabský Jamahiriya, San Marino atd. Upozornění: nejedná se o konvertor. Změna napětí transformace nebo změna frekvence sítě neprobíhá přes tento zásuvkový adaptér. Váží pouze 80, 5 g a nepřidává vašemu zavazadlu žádnou další váhu. 250 v, 10 a. Malý a přenosný: s velikostí 7 x 7, 5 x 5, 3 cm je tento adaptér italská zásuvka kompaktní a přenosná.
ZnačkaTESSAN #ad
VýrobceTESSAN #ad
Výška2.76
Délka2.95
Šířka2.09
Číslo díluHU-XI-201

10. LENCENT

#ad

LENCENT Cestovní adaptér adaptér Amerika Německo zástrčka, Mexiko, EU na USA, typ B, cestovní zástrčka pro USA Ameriku, se 3 USB/1 zásuvkovými adaptéry typu C/AC, Thajsko, Kanadu, nástěnné zásuvky

#ad
LENCENT #ad - 2, 4a usb je kompatibilní se smartphonem, 3. 3. 0a typ c je kompatibilní s Macbook, laptopy a jinými zařízeními. 2. Anana, kajmanské ostrovy, thajsko, jordánsko, barbuda, guatemala, antigua, jamajka, Panama, Palau, Niger, Americká Samoa, anHonduras, Dominikánská oblast, Guyala, Guatemala, Salvador, Libanon, Aruba, Belize, Filipíny atd.

S tímto cestovním adaptérem můžete nabíjet svůj smartphone, holicí strojek, powerbanku, iPhone a také nejvýkonnější přístroje jako notebooky a vysoušeče vlasů z Německa do Ameriky.55. Bezpečnost je nejdůležitější. Perfektní cestovní potřeby pro cestovatele a podnikatele. Adaptér lencent je vyroben z ohnivzdorného materiálu 750 °c, dosahuje kvality zpomalující hoření BI a je odolný proti vysokým teplotám a přehřátí.

Adaptér se hodí pro zásuvky typu b v mnoha zemích, mexiko, Bahamy, kostarika, jako je Kanada, Guyala, guyala, barbados, Kuba, bermudy, anana, peru, laos, Guyala, kolumbie, ekvádor, nikaragua, Guyala. Poskytuje 360° ochranu pro vaši rodinu, vás a vaše zařízení. 1. Kompaktní design a spolehlivý tvar – díky velikosti 7, 8 × 6 × 3 cm je cestovní adaptér přenosný a kompaktní. 4.
ZnačkaLENCENT #ad
VýrobcePAWEIYA #ad
Výška1.57
Délka2.87
Hmotnost0.22
Šířka2.32
Číslo dílu613310829645
ModelkaWL-032-C3U
ZárukaZáruka na celý život