Top 10 Quetschball Im Netz – Mačkací hračky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Herr Bert

#ad

Šroubovák Bert – šikovný dárek pro řemeslně nadané a stresující osoby Jednoduše skřípněte a tlak klesá.

#ad
Herr Bert #ad - Připraveno ke kňučení: jednoduše stlačte a bert během mžika odbourává stres. Díky polyuretanové pěně má vždy svůj původní tvar. Uvolněná návštěva pracoviště: se šroubovákem bert od squeezies bude každá návštěva při opravách potěšením – bez stresu a uvolněná! Skutečný univerzál: vyzbrojen elegantním modrým mužem a šroubovákem, je Bert připraven k okamžitému použití.

Vhodné pro každého: ať už muži, žena, mladí nebo starší. Roubovák bert obratem ruky opravuje stresované nervy. Odtrhnout místo stlačení díly odtrhávají. Na základě vlastností materiálu se mohou při nesprávném používání např. Varování: pozor! herr bert není hračka a není vhodná pro děti do 5 let.
ZnačkaHerr Bert #ad
Výrobcembw Vertriebsges. mbH #ad

2. Aeyohni

#ad

S krabičkou, plnicí pero, odbourání stresu, adventní kalendář, Aeyohni Squishy Toys 50 ks. Squishies hračka Mochi Squishy jako dárek k dětským narozeninám, gumová zvířátka, velikonoční vajíčka, vánoce

#ad
Aeyohni #ad - Pokud vložíte squishy do této uzavřené krabičky, zabráníte tak prachu a ztrátě. Můžete si tak vzít figurky jako dárek k narozeninám, výhru za hry a další. Po umytí můžete otřít dětským pudrem, abyste obnovili hladkost gumové figurky. Vzhledem k malé velikosti mohou být malá zvířata uložena do velikonočních vajíček, což děti jistě překvapí.

Neopakující se zvířata ze skwihů – sada aeyohni squishy obsahuje 50 různých tvarů malých zvířat mochis. Praktický box pro uložení a přepravu. Malé gumové figurky lze použít jako suvenýr k dětským narozeninám, jako velikonoční vajíčko, jako halloweenskou hračku, jako mini dárek k adventnímu kalendáři, jako veselý malý vánoční dárek, svatební dárek a mnoho dalšího. Na základě podnětů našich zákazníků jsme produkt vylepšili a cíleně ošetřili olejový film na povrchu hračky Squishy a získáte hladké squishies s vůní.

Malá roztomilá nevítivá zvířátka obsahují celou řadu barev a jak pro chlapce, tak dívky si mohou najít svou oblíbenou barvu. Mini squishies box – squishies fidget toys squishies je uložen v praktickém kufru s rukojetí. Snadné čištění – jednoduše se čistí vodou nebo malým množstvím mýdla. Velikost vhodná pro děti– každou aeyohni squishy mohou držet v jedné ruce děti starší 3 let.
ZnačkaAeyohni #ad
VýrobceAeyohni #ad
Výška5.87
Délka4.25
Šířka8.86
Číslo díluAE-NNJ50
ModelkaAE-NNJ50
Záruka30 dní

3. XINBAOHONG

#ad

XINBAOHONG Kapky přesýpacích hodin s tekutým pohybem bubliny 4 kusy Liquid Motion Bubble Timer přesýpací hodiny únik dekompresního oleje psací stůl hračka dárek pro děti a dospělé

#ad
XINBAOHONG #ad - Exkluzivní a ideální dárek – pro děti je to zábavná hračka, do školy, která může zlepšit koncentraci. Pomalý pohyb, živé barvy a jemné kapky mohou dětem a dospělým pomoci nově se soustředit, doporučené vizuální spínací hodiny pro děti s autismem a ADHD.

Odbourává stres – bubbler liquid motion se skládá z pestrých barev. Zajímavý časovač na kapalinu – čas, který každá bublina potřebuje k dosažení podlahy, se může lišit. Nepropustný design s dlouhou životností. Liquid motion bubble timer se hodí na doma, do kanceláře a je perfektním dárkem pro přátele a rodinu. Pestrý časovač na tekutiny – tato sada 4 kusů senzorických hraček pro plynulé časovače pohybových bublin v designu malých přesýpacích hodin má krásné, které splývají a pomalu se pohybují, plynulé barvy, společně s časem a gravitací pro jedinečný zážitek.

Jeho tloušťka je extrémně vysoká, kvalita je velmi dobrá a není snadné ji zlomit. Bezpečné a ekologické materiály – dekompresní časovač je vyroben z vysoce průhledného plastu a má hladký vzhled bez otřepů, který nepoškodí vaše zdraví. Pokud nepotřebujete přesný čas, zůstaňte na kuchyňské pracovní desce. Pro dospělé je to nástroj pro odbourání stresu a uvolnění nálady. Stimuluje smyslovou hru pro uklidňující relaxaci.
ZnačkaXINBAOHONG #ad
VýrobceXINBAOHONG #ad
Číslo díluLT-4
ModelkaLT-4

4. lzijun

#ad

Antistresové kuličky, dospělé, Vánoce, 18 kusů míčků proti stresu, suvenýry, dárky pro hosty k dětským narozeninám, antistresové míčky pro děti

#ad
lzijun #ad - Design ke zmírnění strachu tyto stresové míčky s úsměvem můžete použít ke zmírnění strachu, snížení napětí a do jisté míry eliminaci strachu a každý den si můžete najít trochu zábavy a udělat radost.

Iroké možnosti použití stresové míčky na hraní jsou vhodné pro mnoho lidí a mohou pomoci zmírnit stres lidí a utěšit je, přinášejí lidem mnohem více radosti při oslavách večírků jako jsou sportovní tématické party, narozeniny, když jsou pod vysokým tlakem, karneval atd. Balení obsahuje 18 kusů náhodných žlutých stresových míčků s usmívajícím se obličejem, stačí je sdílet s rodinou nebo přáteli a každodenní používání.

Prémiový materiál antistresové míčky jsou vyrobeny z vynikajícího polyuretanového materiálu, který je bezpečný, netoxický a zdravotně nezávadný a dlouho vydrží. Veselý design různé výrazy vzbuzují zájem dětí a zajišťují více zábavy při hraní s ostatními, mohou přinést dobrou náladu.
Značkalzijun #ad
Výrobcelzijun #ad
Výška2.48
Délka2.48
Šířka2.48
Číslo dílulzijun-001
Modelka1
ZárukaČ

5. KUUQA

#ad

KUUQA 30 kusů hraček zvířátka Squishies Squishies Squeeze Easter Egg, králík roztomilý mini panda kočka měkký stres reliéf mačkací hračka pro děti narozeniny party favors goodie

#ad
KUUQA #ad - Velikost: 4–7 cm. Super sladké zvíře, vhodné pro dospělé a děti na hraní. Mini stres reliéfní hračka, zajíc, můžete uvolnit své špatné emoce. Elastický materiál: tpr, termoplastový gumový materiál, netoxický není jedlý, nevkládejte do ústy!. K dispozici jsou velké narozeninové oslavy pro děti nebo vaše přátele nebo jako hlavní dekorace. Ada roztomilých zvířat, zmáčknete, medvěd, prasátko atd. Balení obsahuje: 30 ks zvířecích mochi, lze je opláchnout vodou přímo, pokud jsou špinavé.
ZnačkaKUUQA #ad
VýrobceKUUQA #ad
Výška1.57
Délka5.91
Hmotnost0.41
Šířka5.91
Číslo díluKQ435
ModelkaKQ435

6. ANBOOR

#ad

Hračka, pomalu se zvyšující mačkání, velký, pomalé stoupání, ANBOOR Squishies Squishies Zmrzlinový krém, antistresová hračka pro děti barevná, 12,5 × 10,5 × 21,5 cm, 1 ks

#ad
ANBOOR #ad - Vlastnosti: elastický ekologický pu, netoxický; blátivé, pomalu rostoucí; velmi měkké, voňavé a lehké; realistický vzhled. Pokud obdržíte squishies, vyvětrejte 1-2 dny, pak bude zápach normální.

Funkce: antistresová hračka, rehabilitační trénink, pro sbírky "Squishies", napomáhá pozornosti a myšlení, odvzdušnění špatné nálady, vnitřní dekorace. Pozor: nejezte! neroztrhněte! tato hračka squishies není vhodná pro děti do 6 let, hrajte si prosím pod dohledem dospělých. Balení: 1 ks x squishies smiley ice creme; materiál: pu pěna; velikost: 12, 5 cm šířka x 21, 5 cm délka x 10, 5 cm výška; barva: pestrá. Tuto sladkou, měkkou hračku do ruky si zamilujete. Perfektní dárek: bude to dobrý dárek pro vaše děti a vaše přátele.
ZnačkaANBOOR #ad
VýrobceAnboor #ad
Výška8.46
Délka4.92
Hmotnost0.15
Šířka4.13
Číslo díluDM123 EU FBA
ModelkaDM123 EU FBA

7. twoonto

#ad

Twoonto Mini Squishy Pack, Soft Mochi Squishy Toys 40 Pcs Moji Fidget Toy, Kawaii Tier Squishies Partytüten Füllstoff Stressabbau Spielzeug für Kinder Erwachsene Weihnachten Geburtstagsgeschenk

#ad
twoonto #ad - Zur gleichen zeit können Sie es auch als Dekoration verwenden, im Auto und so weiter. Perfektes geschenksuper weiche und niedliche squeeze spielzeug eignen sich für Weihnachtsgeschenke, Kindergeburtstagsfeiern, Osterkorbfüllung, am Fenster, Valentinstagsgeschenke, Erntedankgeschenke, und können als Klasse Belohnungsgeschenke verwendet werden.

Ideales lernspielzeugeine vielzahl von tierauftritten, kann es kindern leicht machen, hase, wie bär, was die farbwahrnehmung von Kindern fördern kann. Squishy spielzeug ist weich im Griff und kann sehr gut gedehnt und gedrückt werden. Mini squishy Spielzeug haben einen schwachen Duft. Entspannen sie sichmini squeeze spielzeug ist nicht nur für jungen und mädchen geeignet, sondern auch für erwachsene zum Spielen. Eine vielzahl von niedlichen tieren und hellen farben wird die aufmerksamkeit der Kinder auf sich ziehen, jeweils mit einer Größe von 3-6 cm, Drücken und Kneten dieser kleinen Squishies, was sehr geeignet ist zum Teilen und Spielen, Kinder werden eine gute Zeit haben.

Bitte achten Sie darauf, Ihre Kinder spielen zu lassen. Mochi-spielzeuge sind reich an Farben und sehen lebendig aus, die die Fantasie der Kinder fördern können. Sicher und ungiftigmit sicherem tpr-material können sie sicher sein, sie können hochwertige zeit mit Kindern verbringen. Ideales spielzeug für Kinder, dass Kinder sie nicht versehentlich essen.
Značkatwoonto #ad
VýrobceTWOONTO #ad
ModelkaS-40

8. Nuseya

#ad

Nuseya 42 ks Squishy Fidget Toys Mochis Squishy Kawaii hračka pro děti Squeeze Balls Anti Stress hračka pro dárky k dětským narozeninám, žádná duplicitní zvířata, dárky pro děti s krabičkou

#ad
Nuseya #ad - Všestranné a přenosné – kompaktní velikost našich hraček squishy umožňuje snadné nošení a použití v různých situacích. Objevte více zábavy s Nuseya Fidget Toy Bulk. Tyto moshi squishies nabízejí také uspokojivou texturu, která odbourává stres a strach.

Jako dárek nebo dárek k dětským narozeninám jsou tato zvířátka Squishy díky svým živým barvám a modelům atraktivnější než hromadné stresové míčky. Mochis squishy stresové hračky – nuseya squishy fidget toys mají 42 různých tvarů zvířat, které dětem ve věku 3 až 12 let nabízejí celou řadu radosti a zábavy. Tato sada squishy obsahuje 6 jednorožců, 6 suchozemských zvířat, 12 mořských obyvatel, 12 dinosaurů a 6 velikonočních zvířat. Perfektní dárek pro děti – nuseya squishy toys jsou vynikající volbou pro odměny ve třídě nebo jako dárek k narozeninám pro děti.

Můžete je použít také jako výplň pro velikonoční vajíčka a vánoční goodie bagy nebo kawaii dekorace. Tato dárková taška pro děti nabízí také odbourání stresu na cestách. Mohou sloužit jako výukový prostředek během tréninku myšlení ve škole nebo jako jednoduchá zábava během cesty. Jednotlivě zabalené a zábavné – naše hračky squishy lépe odolávají opakovanému stlačení a protahování, aniž by ztratily svůj tvar.
ZnačkaNuseya #ad
VýrobceNuseya #ad
Výška3.94
Délka8.27
Hmotnost1.76
Šířka4.72
Číslo díluNS-SZNNJ42
ModelkaNS-SZNNJ42
Záruka30 dní

9. OleOletOy

#ad

OleOletOy Stress Strings balení 12 ks Fidget Noodles Glow in The Dark Sensory Noodles Relief Straief pro děti dospělé – Stocking Stuffers Party Favors Autismus ADHD terapie

#ad
OleOletOy #ad - Tak oblíbené u dětí! kromě toho se jedná o kombinaci šňůrek ve tvaru housenky a elastických šňůrek v pevných barvách. Tyto šňůry s jednorožci mohou dětem pomoci uklidnit se a soustředit se, které se mohou natáhnout až na jeden metr, což je ve škole velmi oblíbené, natáhnout, mnoho učitelů to doporučuje.

Zlikvidujte stres tím, že tyto hračky, stlačit a zkroutit. Jsou lehké a přenosné a dobře zabalené. Každá natahovací šňůra může natáhnout o 9 palců až 9 stop! Je jedno, jak se natáhne, nepraská se tak snadno. 12 kusů 6 barev: obdržíte 12 kusů pružných šňůrek v 6 různých barvách, růžová, fialová, modrá, žlutá, oranžová a zelená. Záře v temném strečovém provázku: na rozdíl od jiných běžných strečových šňůrek mají tyto vylepšené šňůry magický světelný efekt.

Snadno se čistí. Novelty dárek: tento řetízek je tak roztomilý a brilantní. Uspokojí různé potřeby. Super skvělé jako plnicí pero pinata a goodie Bag Favors, na Halloween reklamní dárky, party favors, ceny ve třídě, karneval a festivaly. Tyto šňůry s jednorožci jsou vyrobeny z odolného TPR, který vykazuje velkou elasticitu.
ZnačkaOleOletOy #ad
VýrobceOleOletOy #ad
Výška1.97
Délka5.91
Šířka2.76
Číslo dílu2105JY19
Modelka2105JY19
Záruka12 měsíců

10. ANBOOR

#ad

ANBOOR Squishies Cola dóza Antistress Squishies Pomalu Stoupající Squeeze mačkání Hračka Pomalé Rising Toys Squishies Nápojová hračka Speelgoed Děti Dospělí Červená velikonoční dekorace 7*7*12 cm, 1

#ad
ANBOOR #ad - Jednoduše přitlačte nebo hněte, roztomilá a blátivá, Squishy pomalu vstane a vrátí se do původního tvaru. Dóza cola squishy, tak měkká, voní dobře. Ideální hračka pro odbourání stresu, nechte své špatné pocity volný průběh stisknutím Squishies; Pomůcka pro pozornost a myšlení; pomoc při rehabilitačním tréninku; sbírky "Squishies"; dárek na party; vnitřní dekorace.

Balení: 1 × dóza na kokshy; materiál: pu pěna; velikost: 7 cm délka x 7 cm šířka x 12 cm výška; barva: červená a barva kawaii oči, při hraní se prosím vyhněte zvednutí a tahání.

Perfektní dárek: bude to dobrý dárek pro vaši rodinu a přátele! tuto roztomilou a měkkou ruční hračku si zamilujete! Pozor: prosím neroztrhejte si squishy ani nevkládejte do úst! sladká blátivá hračka cola s jedlými vůněmi, které sladce voní. Pokud se vám to nelíbí, můžete ji chvíli nechat na větraném místě, zápach se rozptýlí.
ZnačkaANBOOR #ad
VýrobceAnboor #ad
Výška4.72
Délka2.76
Hmotnost0.18
Šířka2.76
Číslo díluDM504 EU FBA