Top 10 LED Kette Mit Batterie – Interiérové LED pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KeeYees

#ad

KeeYees 20 ks 5mm LED s kabelem 20 cm DC 12 V LED hotové kabely bílé + 20 ks 5 mm LED montážní malé plastové

#ad
KeeYees #ad - Perfektní pro kutily, kameru, auto, průmysl, hobby osvětlení, hračky, člun, kostýmový design atd. Nízká spotřeba energie a stabilní výkon, dlouhá životnost.

Super jasná, svítivá intenzita 6000 – 8000 mcd, jednoduše se zapojí na 12 v, vynikající produkt a super cena. Velmi doporučeno pro kutily. Nemusíte kupovat led montážní kroužky navíc. Snadné použití, stačí připojit kladné a záporné vodiče k vaší baterii nebo k napájecímu zdroji. Tato sada obsahuje 20 kusů 5mm plastových led montážních kroužků, se kterými můžete projekt jednodušeji dokončit.
ZnačkaKeeYees #ad
VýrobceKeeYees #ad
Číslo díluKYES507-5mm-WH-20
Modelka.

2. TTWAY

#ad

šatní skříň, 3000 K, schodiště, TTWAY USB COB LED pásky 2 m, CRI 90+, zrcadlo, DIY světlo, LED pásky s 320 LED/M, šířka 8 mm, 5 V, teplá bílá LED pásek pro podsvícení TV, domácí dekorace

#ad
TTWAY #ad - Iroké použití: usb led světelný pásek lze použít k oblékání zrcadel, skříní, podsvícení tV, toaletních stolků, knihoven, kuchyní, chodeb, regálů na víno, vitrín, skříní a jiných nepřímých osvětlení. Nová technologie cob led pásky: ve srovnání s běžnými led pásky má cob světelný pásek led s vysokou hustotou, široký úhel vyzařování, takže jsou světla v pásku bezbodová, CRI 90+ a nižší spotřebu proudu, rovnoměrnější a energeticky účinnější.

Usb cob led proužky: 5 v led pásky lze připojit ke každému přístroji s 5v usb výstupem, který vydává 5 v/2 a. Jednoduchá a pohodlná instalace v úzkých oblastech. Pokud je nižší než 5 v/ 2 a, např. Ideální podsvícení televizoru: s 320 led/m, je ttway usb cob světlo rovnoměrnější a jasnější, cri 90+, což pomáhá snížit namáhání očí při sledování televize.

Vezměte prosím na vědomí následující: přístroj musí být napájen přes USB port, bliká a automaticky se vypne. Síťový kabel je 1 metr dlouhý, a proto dostatečně dlouhý pro každý druh osvětlení atmosféry. Flexibilní pro diy osvětlení: usb led světelný pásek lze ohýbat v každém úhlu. Televizor, tablet, laptop, stolní počítač, powerbanka. Se silným 3m lepidlem na zadní straně a šířkou 8 mm, tzn.
ZnačkaTTWAY #ad
VýrobceTTWAY #ad
Hmotnost0.13

3. RGH LIGHTING

#ad

Plug-in, kompletní sady pro ložnici,, LED světelný pásek, LED pásky s RF dálkovým ovládáním, stmívatelné, LED lišta, podlinková svítidla s časovacím režimem, 10 m, teplá bílá, 3000 K, ultra jasné

#ad
RGH LIGHTING #ad - Délku můžete měnit stříháním nebo připojením přípojky nejsou součástí dodávky. Pro ovládání světelného proužku můžete použít každý z nich. Stmívací spínač dlouze stiskněte pro nastavení jasu světla, krátce stiskněte pro zapnutí nebo vypnutí.

Po uplynutí doby se automaticky vypne. Je to funkčnější a pohodlnější než dálkové ovládání nebo stmívač. 5 režimů časování a 2 dynamické režimy: 3/5/15/30/60 mins 5 režimů časování. Bezpečná a snadná obsluha: led pásky osvětlení pracuje se síťovým zdrojem certifikovaným 12 V. Stmívatelné: rf dálkové ovládání má nastavení jasu 10 stupňů a 4 tlačítka pro výběr jasu.

2 kontrolní metody: led lišta se dodává s rf dálkovým ovládáním a stmívačem. Jedinečné rf dálkové ovládání: rádiovou frekvenci používanou mini dálkovým ovládáním lze projít stěnou pro ovládání LED pásem v úhlu 360°. A je také se sos a dechem 2 dynamické režimy osvětlení.
ZnačkaRGH LIGHTING #ad
VýrobceRGH LIGHTING #ad
Hmotnost0.73

4. TP-Link

#ad

Scéna a světelné efekty, kompatibilní s Amazon Alexa, TP-Link Kasa KL430 Smart LED pásek, změna barvy s 16 barevnými zónami, ovládání přes aplikaci, Google Asisstant, WiFi LED pásek, 2 metry

#ad
TP-Link #ad - Nekonečné světelné efekty – desítky animovaných světelných efektů pro volný výběr. Jednoduché nastavení – stáhněte si zdarma. Kasa smart app ke stažení, plug-in a připojení k WLAN, to je.

K dostání samostatně. Skupina – zkombinujte svůj světelný pásek s jinými chytrými zařízeními Kasa pro bezproblémové ovládání jediným stisknutím tlačítka na vašem telefonu. 16 různých barevných zón – 2metrové světelné proužky mají 16 různých zón pro kombinace, které jsou vhodné pro každou náladu. Hlasové ovládání – pomocí jednoduchých hlasových příkazů můžete ovládat světelnou lištu pomocí asistentů Alexa nebo Google český jazyk nelze zaručit. Možnost rozšíření – možnost rozšíření až na 10 m s dodatečnými rozšířeními.
ZnačkaTP-Link #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.95
Šířka0.39
Číslo díluKL430
ModelkaKL430
Záruka2 roky.

5. Govee

#ad

Funguje s Alexou, RGBIC LED pásky s řízením segmentů, na střechu, synchronizace hudby, změna barvy, Govee Venkovní LED pásek 10 m, vodotěsnost IP65, balkon, zahradu,, ovládání pomocí aplikace

#ad
Govee #ad - Vychutnejte si, jak světla vaší zahradní terasy tančí na vaše oblíbené písničky. Rgbic světelné efekty: venkovní světla govee rgbic obsahují nezávislé řídicí čipy, které umožňují jednotlivým segmentům zobrazit více barev současně. Vychutnejte si ovládání hands-free s naší praktickou funkcí hlasového ovládání pro přizpůsobení barev nebo jasu.

Ideální pro vánoční dekorace venku. Oslavte se svou rodinou na zahradě. Podporuje pouze 2, 4 G WiFi. Synchronizace hudby: zabudovaný mikrofon umožňuje synchronizaci venkovních led pásků s každým typem hudby. Wifi hlasové ovládání: govee venkovní rgb pásek podporuje inteligentní ovládání alexa a google Assistant. Inteligentní ovládání aplikací: objevte s aplikací govee home app praktické a vzrušující funkce pro váš outdoorový LED pásek.

Světla fungují i nadále, svorky a lepidlo, ať už se jedná o lehké postříkání u bazénu nebo mlhu vašich postřikovačů. Upravte svůj jas, sytost barev a světelné efekty jednoduchým klepnutím. Používá se pouze k vytvoření atmosféry Valentýna. Není určeno k osvětlení. Vodotěsnost ip65: použijte dodané kabelové spony, abyste venkovní led pásky upevnili na každý suchý a čistý povrch.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Výška3.07
Délka10.75
Hmotnost0.01
Šířka10.43
Číslo díluH61723D2DE
ModelkaH61723D2DE

6. BIHRTC

#ad

Nastavení časovače, ovládání přes aplikaci, TV kuchyně, BIHRTC LED pásek 20 m RGB LED pásky měnící se barvy LED světelný řetěz s dálkovým ovládáním, stmívání, LED pásek pro dům ložnice, režim hudby

#ad
BIHRTC #ad - Mohli jsem nastavit jas a rychlost světla přes aplikaci. Balíček obsahuje: 2 role 10 m led pásky, 1 ks 24 tlačítkové dálkové ovládání a 1 ks síťový díl. Led pásky přes aplikaci: nejnovější led pásky lze ovládat nejen přes Bluetooth, ale také dálkovým ovládáním s 24 tlačítky.

Použití: hodí se pro vnitřní vybavení, počítačového stolu, horního domu, vánočního stromku, kuchyně, pro dekoraci vaší jídelny, Halloween, verandy, zejména na party jako vánoce, ložnice, baru a obývacího pokoje, narozeniny a další. Led světla lze automaticky zapnout nebo vypnout.

Režimy hudby a mikrofonu: led pásky mají inteligentní hudební režim a integrovaný mikrofon s nastavitelnou citlivostí, se kterou můžete uspořádat romantickou party s hudbou. Režim časového plánování: můžete si vytvořit osobní časový plán v aplikaci. Barva světla se mění v závislosti na rytmu hudby nebo mikrofonu.
ZnačkaBIHRTC #ad
VýrobceShenzhen Integrity Tiancheng Electronic Technology Co., LTD #ad
Číslo díluBIHRTC-DE0350C20M3B2S5A
ModelkaBIHRTC-DE0350C20M3B2S5A

7. Lixada

#ad

Měnící barvy, podhledové svítidlo, stmívatelný jas nastavitelný., Lixada 4 ks RGB LED osvětlení skříňky, tenký kulatý tvar, instalační sada s dálkovým ovládáním pro knihovnu, nástěnnou skříňku

#ad
Lixada #ad - Aby byl váš kryt fantastický, nabízí 16 statických barev a 4 světelné efekty opulentní vizuální zážitek. 1, 2 m délka rozbočovacího boxu, 2 m, délka kabelu 1, rozšiřuje oblast použití.

Infračervené dálkové ovládání s 24 tlačítky, 16 změn barev, zapnutí/vypnutí, nastavitelný jas, 4 světelné efekty změny, jak chcete. Vynikající smd5050 led, uživatelsky přívětivá, dlouhá životnost je až 40 000 hodin, pokud je jedna z nich rozbitá, úspora nákladů. Vhodné do kuchyně, skříně, obývacího pokoje, knihovny a skříně. Rovky jsou zapojeny paralelně, úspora energie, ekologická, ostatní mohou ještě fungovat. Nabízí oboustranné lepicí pásky a šrouby, 5 m délka napájecího kabelu každé lampy, 0, které vám nabízí dva druhy instalace.
ZnačkaLixada #ad
VýrobceLixada #ad
Hmotnost0.88
Číslo díluWEO0278723999541BA
ModelkaWEO0278723999541BA

8. ZAIYW

#ad

Baterie se 2 režimy, kuchyň, 2 m, světelný pásek, detektor pohybu, Better teplá, 60 LED, LED pásek, senzor pohybu, automatické vypínání pro skříně, 2835 LED noční světlo, provoz na baterie, schodiště

#ad
ZAIYW #ad - Zabudovaný pohybový senzor zapíná nebo vypíná světelnou lištu podle vnímání světla. Vodotěsný ip44 pro vnitřní použití. Ve tmě se zapíná a vypíná na druhém místě. Napájení 3 bateriemi aa nejsou součástí dodávky, opravdu bezpečná a snadná montáž a demontáž; velmi rozšířené všude tam, jako je kuchyň, šatní skříň, schodiště, zásuvka, skříně, kde je potřebujete, dveře, pod postelí atd.

Box na baterie má magnetický proužek a dodává se s oboustranným lepidlem 2M, které lze použít všude. Automatické světlo s detektorem pohybu: světelný pás je 2 metry a obsahuje 60 led. Den a noc 2 režimy senzoru: denní režim znamená, že světlo svítí tak dlouho, dokud je spuštěno pohybem; noční režim znamená rozsvícení vyvolané pouze pohybem ve tmě.

Led světelné proužky s možností stříhání, pohybem aktivované: každá led jako jednotka je opatřena označením řezu, uřízněte je podle jejich označení. Snadná instalace: 2m lepidlo lze jednoduše nalepit na hladký povrch.
ZnačkaZAIYW #ad
VýrobceZAIYW #ad
Číslo dílu2M-60L-MotionStrip-WW
Modelka2M-60L-MotionStrip-WW

9. Twinkly

#ad

Bílý drát, 2 m, Twinkly Flex – flexibilní LED světelná hadice s RGB LED – dekorační osvětlení pro interiér – řízeno aplikací

#ad
Twinkly #ad - Kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa, Google Assistant a Apple HomeKit. Kompatibilní s aplikací homey, razer chroma RGB a OMEN Light Studio pro ultimativní herní zážitek. Snadné tvarování: vytvořte perfektní dekorativní osvětlení pro každou místnost ve vaší domácnosti.

Ideální jako náladové světlo v obývacím pokoji, jako dekorace ložnice, do dětského pokoje nebo pro hraní her. Otočte a ohněte tuto flexibilní led hadici do nekonečných tvarů a tvarů. Přístroj smart home: použijte aplikaci twinkly pro zapnutí a vypnutí světel, stmívání nebo použití časovačů. Využijte svou fantazii a vyberte si s aplikací Twinkly z 16 milionů barev a vytvořte ultimativní dekorativní osvětlení.

Flexibilní světelná hadice: s flex jste umělec. S praktickými upevňovacími klipsy od Flex je snadné vytvářet tvary a zavěsit je nebo je sundat, abyste vytvořili nové. Vytvořte si vlastní efekty: buďte kreativní a kreslete efekty prakticky prstem. Herní integrace: perfektní pro tvůrce obsahu, hráče a streamy.
ZnačkaTwinkly #ad
VýrobceTwinkly #ad
Výška9.45
Délka3.54
Hmotnost1.76
Šířka3.54
Číslo díluTWFL200STW-WEU
ModelkaTWFL200STW-WEU
Záruka1 rok.

10. HUEMIHUI

#ad

HUEMIHUI LED pásek 2 m, ložnici,, USB LED pásky, stmívatelný senzor pohybu, Dream Colour LED světlo k posteli s RF dálkovým ovládáním a ovládáním přes aplikaci, WS2812 & 2835 LED pásek pro schodiště

#ad
HUEMIHUI #ad - Díky zabudovanému vysoce citlivému mikrofonu se barva inteligentních LED pásků mění s okolními zvuky nebo údery hudby. Senzor vypnutý: 1krát nesprávně stiskněte světla. Snadná instalace usb led pásky, že ji přilepíte na každý čistý, silnou samolepicí pásku a ujistěte se, které je jednoduše napájeno proudem.

3cestné ovládání převezměte úplnou kontrolu nad led páskovými světly třemi způsoby: řídicí box, rf dálkové ovládání s 28 tlačítky baterie není součástí dodávky a aplikace pro telefon. Jednoduché ovládání vyžaduje méně času na instalaci. Senzorové led světlo: senzor zapnutý: detekční vzdálenost led pásku činí cca 3 m, úhel snímání činí 120 stupňů. Pak mohou být světla vždy zapnutá. Použijte vylepšenou, suchý a rovný povrch.

Pásková světla mohou dosáhnout magického barevného režimu, RGB monochromatického režimu a bílého režimu. 3krát stiskněte nesprávně světla. Záruka bez starostí naše světelné lišty se skládají z led světel ws2812 a 2835. Náš přátelský zákaznický servis vždy stojí za naším produktem a odpoví na všechny e-maily do 24 hodin. Tato funkce je k dispozici v aplikaci a na dálkovém ovládání, použijte ji pro oživení vašeho prostoru. Není vodotěsný a koncipovaný pro vnitřní použití.
ZnačkaHUEMIHUI #ad
VýrobceHUEMIHUI #ad
Číslo díluLED Strip Lights
ModelkaLED Strip Lights