Top 10 Kopfhörer Mit kabel Lang – Příslušenství pro domácí kino, TV a video

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. starfa lab

#ad

Tabletem, zesilovač, mixér, Adaptér Cinch na jack 3,5 mm jack zdířka na dva cinch konektor cinch na 3,5 mm kabel Aux na cinch kabel kompatibilní s PC telefonem, gramofon 40 cm, reproduktorem

#ad
starfa lab #ad - Poté připojte 3, 5mm zdířku přes 3, 5mm audio prodlužovací kabel k mobilnímu telefonu, tabletu, počítači, MP3 přehrávači a dalším zařízením pro přehrávání zvuku. Univerzální design naše aux na cinch kabely jsou vybaveny 3, televize, 5mm jack přípojkou, DVD, 5 mm, která pojme všechny přístroje s připojením 3, jako je auto, tablet, smartphone atd.

Přenosný design náš kabel cinch k 3, 5 mm je dlouhý 40 cm, je perfektní pro vycházky, kdykoli ho potřebujete, stačí jej pouze zasunout do kapsy nebo kabelky a vyjmout jej, snadno se obsluhuje. Pouzdro zástrčky pouzdro našeho adaptéru cinch na jack 3. 5 zdířka kabelu je z hliníkové slitiny, která je příjemná a má dlouhou životnost, takže si nemusíte dělat starosti s problémem s korozí produktu.

Použitíplug and play, připojte konektor cinch k existujícímu cinch kabelu z cd přehrávače, dvd přehrávače nebo jiného zařízení s podporou Cinch. Drát dobré kvalitydrát použitý v našem adaptéru cinch na aux je elastický pvC materiál, vnější prošívaná deka je síťovaná tkanina, která vykazuje dobrou flexibilitu, dlouhou životnost, smaltovaný drát a dobrou vodivost.
Značkastarfa lab #ad
Výrobcestarfa lab #ad
Číslo díluCK-1

2. UGREEN

#ad

Tiskárnu, UGREEN USB prodlužovací kabel 3.0 5 Gbps A na A USB prodlužovací kabel s nylonovým kabelem a hliníkovým pouzdrem pro Stick Myš Hub, webovou kameru PS4/5 atd. 1 m

#ad
UGREEN #ad - S prodloužením USB 3. 0 kabelu lze 1 gb film úsporně přenášet za 3 sekundy. Dlouhá a robustní: konektor a zdířka prodlužovacího kabelu usb jsou vyrobeny z kovu a v elegantní šedé barvě. Dobrá kvalita zajišťuje, že se nemusíte bát zlomení kabelu.

Prodlužovací kabel je také velmi flexibilní, což vám umožňuje používat jej v každé poloze. Prodlužovací kabel USB 3. 0 stačí pro vaše potřeby při každodenním používání. Prodloužení a ochrana usb portu: usb prodlužovací kabel je k dostání v pěti různých délkách, což je obzvláště užitečné, splní vaše různé potřeby. Kromě toho je zpětně kompatibilní s USB 2.

0, usb 1. 1 a usb 1. 0 Kabel ovinutý černým nylonem je bezpečně a pevně připevněn ke konektoru a zdířce. Usb prodloužení navíc chrání usb zdířku vaše zařízení tím, že snižuje počet zapojování a odpojení. Podpora plug and play: s prodloužením usb 3. 0 nepotřebujete žádný ovladač zařízení, je tak časově úsporný při používání a kompatibilní s běžnými USB 3. 0 zařízeními.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Délka1
Číslo dílu10495
Modelka10495

3. UGREEN

#ad

Myš, UGREEN USB prodlužovací kabel 3.0 5 Gbps USB A na A USB prodlužovací kabel s nylonovým kabelem a hliníkovým pouzdrem pro USB flash disk, sluchátka, webkamera, USB hub tiskárnu, PS4/5 atd. 5 m

#ad
UGREEN #ad - Prodlužovací kabel je také velmi flexibilní, což vám umožňuje používat jej v každé poloze. Usb prodloužení navíc chrání usb zdířku vaše zařízení tím, což je obzvláště užitečné, že snižuje počet zapojování a odpojení.

Dlouhá a robustní: konektor a zdířka prodlužovacího kabelu usb jsou vyrobeny z kovu a v elegantní šedé barvě. Dobrá kvalita zajišťuje, že se nemusíte bát zlomení kabelu. Dné starosti! při přenosu dat nedochází ke zpoždění nebo přerušení. Prodlužovací kabel USB 3. 0 stačí pro vaše potřeby při každodenním používání. Kabel ovinutý černým nylonem je bezpečně a pevně připevněn ke konektoru a zdířce.

Prodloužení a ochrana usb portu: usb prodlužovací kabel je k dostání v pěti různých délkách, splní vaše různé potřeby. Podpora plug and play: s prodloužením usb 3. 0 nepotřebujete žádný ovladač zařízení, je tak časově úsporný při používání a kompatibilní s běžnými USB 3. 0 zařízeními. Přenosová rychlost 5 gbps: prodloužení ugreen usb 3. 0 může podporovat rychlé nabíjení i synchronizaci dat.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Délka5
Číslo dílu25285
Modelka25285

4. UGREEN

#ad

Webkamera, sluchátka, PS4/5 atd. 2 m, UGREEN USB prodlužovací kabel 3.0 5 Gbps USB A na A USB prodlužovací kabel s nylonovým kabelem a hliníkovým pouzdrem pro USB flash disk, USB hub tiskárnu, myš

#ad
UGREEN #ad - Dné starosti! při přenosu dat nedochází ke zpoždění nebo přerušení. Kabel ovinutý černým nylonem je bezpečně a pevně připevněn ke konektoru a zdířce. Dobrá kvalita zajišťuje, že se nemusíte bát zlomení kabelu.

Prodloužení a ochrana usb portu: usb prodlužovací kabel je k dostání v pěti různých délkách, splní vaše různé potřeby. Dlouhá a robustní: konektor a zdířka prodlužovacího kabelu usb jsou vyrobeny z kovu a v elegantní šedé barvě. Prodlužovací kabel USB 3. 0 stačí pro vaše potřeby při každodenním používání. Kromě toho je zpětně kompatibilní s USB 2. 0, usb 1. 1 a usb 1. 0 Prodlužovací kabel je také velmi flexibilní, což vám umožňuje používat jej v každé poloze.

Přenosová rychlost 5 gbps: prodloužení ugreen usb 3. 0 může podporovat rychlé nabíjení i synchronizaci dat. S prodloužením USB 3. 0 kabelu lze 1 gb film úsporně přenášet za 3 sekundy. Usb prodloužení navíc chrání usb zdířku vaše zařízení tím, což je obzvláště užitečné, že snižuje počet zapojování a odpojení.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Délka2
Hmotnost0.13
Číslo dílu10497
Modelka10497

5. UGREEN

#ad

PS4/5 atd. 3 m, webkamera, sluchátka, USB hub tiskárnu, UGREEN USB prodlužovací kabel 3.0 5 Gbps USB A na A USB prodlužovací kabel s nylonovým kabelem a hliníkovým pouzdrem pro USB flash disk, myš

#ad
UGREEN #ad - S prodloužením USB 3. 0 kabelu lze 1 gb film úsporně přenášet za 3 sekundy. Kabel ovinutý černým nylonem je bezpečně a pevně připevněn ke konektoru a zdířce. Prodlužovací kabel USB 3. 0 stačí pro vaše potřeby při každodenním používání.

Kromě toho je zpětně kompatibilní s USB 2. 0, usb 1. 1 a usb 1. 0 Dlouhá a robustní: konektor a zdířka prodlužovacího kabelu usb jsou vyrobeny z kovu a v elegantní šedé barvě. Dné starosti! při přenosu dat nedochází ke zpoždění nebo přerušení. Přenosová rychlost je až 5 gbps a je 10krát rychlejší než standard USB 2. 0 Prodloužení a ochrana usb portu: usb prodlužovací kabel je k dostání v pěti různých délkách, což je obzvláště užitečné, splní vaše různé potřeby.

Dobrá kvalita zajišťuje, že se nemusíte bát zlomení kabelu. Podpora plug and play: s prodloužením usb 3. 0 nepotřebujete žádný ovladač zařízení, je tak časově úsporný při používání a kompatibilní s běžnými USB 3. 0 zařízeními.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Délka3
Číslo dílu10498
Modelka10498

6. UGREEN

#ad

PS4/5 atd. 0,5 m, webkamera, myš, sluchátka, USB hub tiskárnu, UGREEN USB prodlužovací kabel 3.0 5 Gbps USB A na A USB prodlužovací kabel s nylonovým kabelem a hliníkovým pouzdrem pro USB flash disk

#ad
UGREEN #ad - S prodloužením USB 3. 0 kabelu lze 1 gb film úsporně přenášet za 3 sekundy. Prodlužovací kabel je také velmi flexibilní, což vám umožňuje používat jej v každé poloze. Podpora plug and play: s prodloužením usb 3. 0 nepotřebujete žádný ovladač zařízení, je tak časově úsporný při používání a kompatibilní s běžnými USB 3.

0 zařízeními. Kabel ovinutý černým nylonem je bezpečně a pevně připevněn ke konektoru a zdířce. Dné starosti! při přenosu dat nedochází ke zpoždění nebo přerušení. Prodloužení a ochrana usb portu: usb prodlužovací kabel je k dostání v pěti různých délkách, splní vaše různé potřeby. Dlouhá a robustní: konektor a zdířka prodlužovacího kabelu usb jsou vyrobeny z kovu a v elegantní šedé barvě.

Přenosová rychlost je až 5 gbps a je 10krát rychlejší než standard USB 2. 0 Univerzální kompatibilita: ugreen usb 3. 0 prodloužení je univerzálně kompatibilní s většinou usb 3. 0 zařízení, například počítače/laptopu/tv a usb 3. 0 přípojkou vybavených periferií jako klávesnice/myš/usB webkamera/kamera/palubní kamera/tiskárna/čtečka karet/externí pevný disk/USB rozbočovač/PS4/5 atd.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Délka0.5
Hmotnost0.07
Číslo dílu10494
Modelka10494

7. Anker

#ad

Anker Powerline III USB C na USB C kabel, 90 cm dlouhý bleskurychlý nabíjecí kabel s 60W Power Delivery PD pro iPad Mini 6. Gen, S9 S8 Plus černý, MacBook Pro 2020, iPad Pro 2020, Galaxy S21

#ad
Anker #ad - Stylový a stabilní: díky strukturovanému povrchu padne kabel pohodlně do ruky a zaručuje snadné nasazení a spojení. Co dostanete: nabíjecí kabel powerline iii usb-c na USB-C 90 cm dlouhý, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Need for speed: jednoduše připojte k nabíječce power delivery 18 w a nabijte baterii svého S10 na 50 % za pouhých 30 minut! síťový zdroj není součástí dodávky. Anker plus: připojte se k více než 50 milionům šťastných fanoušků. Nabíjení Anker. Absolutně odolný: díky své prvotřídní výdrži více než 25 000 ohybů a deformací bude váš nabíjecí kabel určitě žít mnohem déle než váš smartphone.
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Výška0.26
Délka35.43
Hmotnost0.06
Šířka0.47
Číslo díluA8852011
ModelkaA8852011

8. Nearockle

#ad

Nearockle 16 Stück Silikon Kabelbinder Wiederverschließbar für Handy-Ladegerät, Kabel-Organizer,wiederverwendbare kabelbinder für Kabelmanagement und Organisieren Schwarz

#ad
Nearockle #ad - Länge: 107 mm, besser geeignet für kopfhörerkabel, mauskabel, datenkabel, Netzwerkkabel usw. Bei nicht künstlichen qualitätsproblemen können Sie sich gerne an uns wenden, um kostenlosen Ersatz oder eine Rückerstattung zu erhalten. 16 stück 107mm multifunktions-kabelbinder in schwarz und freundlicher Kundenservice, Ihre Zufriedenheit ist unsere oberste Priorität.

Darüber hinaus erleichtert das design der Schnalle das schnelle Öffnen und Schließen unserer Kabelbinder und sie lösen sich nicht so leicht. Silikon besteht aus hochwertigem silikon und ist im vergleich zu Kunststoff und Nylon flexibler und weicher, verschleißfest, leicht zu reinigen und wiederverwendbar. Die spezielle größe ist für eine perfekte Passform nur bei der Verwendung konzipiert, Audiokabel, um Ihnen etwas zu bieten ein angenehmes Erlebnis. Es kann für verschiedene drähte verwendet werden und Gummi hat eine lange Lebensdauer von 3–5 Jahren.

Unser kabelbinder mit rundem lochdesign kann nicht nur alle arten von dicken und dünnen Drähten aufnehmen und bequem aufbewahren, sondern auch den zusammengebundenen Draht platzsparend aufhängen. Es ist hilfreich für den innen- und außenbereich, um zu verhindern, schreibtisch binden, Koffer, kann verschiedene elektronische Kabel in Küche, schublade, ist auch zum Verschließen von Snacks, schrank, zum Binden von Regenschirmen und zum Befestigen von Kleiderbügeln erhältlich, dass die Kleidung herunterfällt Wind.
ZnačkaNearockle #ad
VýrobceNearockle #ad
Číslo dílu16
ModelkaD9013

9. Anker

#ad

90 cm dlouhý bleskový nabíjecí kabel s 60W Power Delivery PD pro iPad Mini 6. Gen, MacBook, Smartphone atd., Pixel, iPad Pro 2020, Anker Powerline III USB C na kabel, Galaxy S21 S10 S9 Plus

#ad
Anker #ad - Co dostanete: nabíjecí kabel powerline iii usb-c na USB-C 90 cm dlouhý, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Need for rychle: jednoduše připojte k 18w nabíječce power delivery a nabijte baterii svého Samsung S10 na 50 % za pouhých 30 minut! síťový zdroj není součástí dodávky.

Nabíjení Anker. Absolutně odolný: díky své prvotřídní výdrži více než 25 000 ohybů a deformací bude váš USB-C nabíjecí kabel určitě žít mnohem déle než váš smartphone. Anker plus: připojte se k více než 50 milionům šťastných fanoušků. Stylový a stabilní: díky strukturovanému povrchu se USB-C kabel pohodlně drží v ruce a zaručuje snadné nasazení a spojení.
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Výška0.26
Délka35.43
Šířka0.47
Číslo díluA8852021
ModelkaA8852021

10. deleyCON

#ad

SPDIF kabel s optickými vlákny, deleyCON 1m Toslink kabel optický digitální audio kabel s kovovou zástrčkou a nylonovým pláštěm

#ad
deleyCON #ad - Barva: Černá // délka: 1 metr // Počet: 1 kus. Robustní kovová zástrčka // vysoce kvalitní nylonový plášť // bezztrátová kvalita zvuku. Pro tv, stereo zařízení, projektor, domácí kino, TV, hi-fi zařízení, herní konzoli. Kompatibilní s dolby digital, dts, 5. 1 + 7. 1 surround sound // Kabel s optickými vlákny. Bezporuchový, digitální audio přenos // Pozlacený konektor Toslink. Deleycon toslink kabel // optický digitální audio kabel // SPDIF zvukový kabel. Slo modelu: mk3518 // značka: deleyCON.
ZnačkadeleyCON #ad
VýrobcedeleyCON #ad
Délka1
Hmotnost0.06
Číslo díluMK3518
ModelkaMK3518