Top 10 JBL Wave 100 TWS – Sluchátka do uší

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. JBL

#ad

JBL Wave 100TWS In-Ear Kopfhörer in Ivory – Kabellose Earphones mit Deep Bass Sound und Dual Connect – Bis zu 20 Stunden Wiedergabezeit mit nur einer Akkuladung

#ad
JBL #ad - Typ-c-ladekabel sowie Kurzanleitung, Garantieschein und Sicherheitsdatenblatt / Bluetooth 5. 0 / bis zu 20h Spielzeit. Lieferumfang: 1 x jbl wave 100tws kopfhörer in ivory in 2 größen inkl. Die ergonomisch geformten ohrhörer sitzen passgenau und sorgen für einen angenehmen Tragekomfort, sodass der Hörgenuss auch nach einem ausgiebigen Training oder Bürotag gewährleistet ist.

Für die ganz besonderen sounderlebnisse: die jbl wave 100TWS Earphones bestechen mit dem JBL Deep Bass Sound und ermöglichen dank der kabellosen Bluetooth Verbindung volle Bewegungsfreiheit. Ausdauerpaket: die in-ear kopfhörer bieten durch ihren leistungsstarken Akku bis zu 20 Stunden Wiedergabezeit 5h Ohrhörer, 15h Ladebox und sind nach nur 2 Stunden wieder vollständig geladen.

Leichte bedienung: die headphones mit mikrofon bieten Flexibilität - dank Dual Connect Anrufe entgegennehmen, Lautstärke einstellen, den Sprachassistenten verwenden und weiterhin Musik hören.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman Kardon #ad
Výška0.83
Délka1.14
Hmotnost0.1
Šířka0.94
Číslo díluJBLW100TWSIVR
ModelkaJBLW100TWSIVR
Záruka2 year manufacturer

2. JBL

#ad

True-Wireless sluchátka do uší s potlačením okolního šumu v růžové barvě – s přehráváním hudby až 40 h, JBL Live Pro 2 TWS – vodotěsná

#ad
JBL #ad - Puntů do uší ve třech velikostech, nabíjecí stanice, nabíjecího kabelu typu C, bezpečnostního listu a stručného návodu český jazyk nelze zaručit. Bezdrátová sluchátka do uší nadchnou zvukem jbl signature, zatímco Stick-Close design se svým oválným tvarem zajišťuje větší komfort při nošení, stínění a basy.

Rozsah dodávky: 1 x sluchátka jbl live pro 2 tws od jbl v růžové / doba přehrávání 40 h / vč. Adaptivní potlačení okolního šumu s funkcí smart ambient zajišťuje, že rušivé vnější zvuky zůstanou daleko a zároveň nebudou spolknuty důležité zvuky okolí.

Est mikrofonů beamforming snižuje hluk větru a pozadí a umožňuje křišťálově čisté hovory / dodatečný komfort díky hlasovému a dotykovému asistentovi a aplikaci JBL Headphones český jazyk nelze zaručit. Vždy připravena: bluetooth sluchátka mají díky výkonné lithium-iontové baterii výdrž až 40 hodin – po pouhých 15 minutách jsou opět k dispozici 4 hodiny přehrávání.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceJBL #ad
Výška1.06
Délka2.76
Hmotnost0.11
Šířka1.73
Číslo díluJBLLIVEPRO2TWSROS
ModelkaJBLLIVEPRO2TWSROS
Záruka2 roky záruka

3. JBL

#ad

JBL Sluchátka Tune 660 BTNC On-Ear active Noise Cancelling – JBL Pure Bass Sound – přes Bluetooth nebo kabelové připojení – bílá

#ad
JBL #ad - Ponořte se hluboko do hudebního světa, vychutnejte si jasný zvuk a doslova pocítíte basy – to je jedinečná technologie JBL Pure Bass Sound. Vypnout svět stisknutím tlačítka? jbl tune 660 btnc umožňují zapnout nebo vypnout potlačení hluku přímo na ušním boltci, aby se plně zapojilo do zvuků.

Cestování s lehkým zavazadlem je možné díky lehkým, ale robustním materiálům sluchátek – pokud sluchátka na uši právě nepoužívá, dá se perfektně složit. Ideální na cesty: až 44 hodin nepřetržitého přehrávání hudby i při zapnutém potlačení hluku – pro další 2 hodiny zábavy jednoduše sluchátka nabijte během 5 minut. Rozsah dodávky: 1 x jbl tune 660btnc active noise cancelling sluchátka v bílé barvě s kabelovým spojením nebo Bluetooth 5. 0 / včetně mikrofonu a funkce hands-free / snadno skládací.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman #ad
Výška0.98
Délka9.45
Hmotnost0.37
Šířka27.17
Číslo díluJBLT660NCWHT
ModelkaJBLT660NCWHT
Záruka12 měsíců

4. JBL

#ad

JBL Wave Buds – bezdrátová sluchátka do uší s vodotěsností IP54 a IPX2 – silné basy a výdrž baterie 32 hodin – v bílé barvě

#ad
JBL #ad - Vyhněte se nepříjemným přestávkám: technologie talkthru přeruší hudbu během hovorů, zatímco AmbientAware umožňuje hudbu pokračovat, aniž by potlačovala okolní hluk. Vodotěsnost: vodotěsná certifikace ip54 a ipx2 umožňuje vychutnat si hudbu na pláži, u bazénu nebo ve fitness studiu, aniž byste si museli dělat starosti s stříkající vodou nebo prachem.

Hudba bez přestávky: díky výdrži baterie 8 hodin a 24 hodin v pouzdře můžete poslouchat hudbu po celý den – funkce rychlého nabíjení zajišťuje dvě hodiny po pouhých 10 minutách nabíjení. Rozsah dodávky: 1 x sluchátka do uší jbl wave buds s nabíjecím pouzdrem, 3 x velikosti špuntů do uší, 1 x návod k rychlému spuštění / bezpečnostní datový list, 1 x nabíjecí kabel USB-C, v bílé barvě.

Poslouchejte každý detail: díky technologii deep bass sound, která poskytuje syté basy a současně nabízí čistou kvalitu zvuku a zpěvu, se zážitek z poslechu posune na zcela novou úroveň.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceJBL #ad
Výška1.02
Délka2.72
Hmotnost0.09
Šířka1.46
Číslo dílu6925281953569
ModelkaJBLWBUDSWHT
Záruka2 roky

5. JBL

#ad

True-Wireless sluchátka do uší s potlačením okolního šumu ve stříbrné barvě – s přehráváním hudby až 40 h, JBL Live Pro 2 TWS – vodotěsná

#ad
JBL #ad - Est mikrofonů beamforming snižuje hluk větru a pozadí a umožňuje křišťálově čisté hovory / dodatečný komfort díky hlasovému a dotykovému asistentovi a aplikaci JBL Headphones český jazyk nelze zaručit.

Rozsah dodávky: 1 x jbl live pro 2 tws sluchátka od jbl ve stříbrné barvě / doba přehrávání 40 h / vč. Puntů do uší ve třech velikostech, nabíjecí kabel typu C, nabíjecí stanice, bezpečnostního listu a stručného návodu český jazyk nelze zaručit. Bezdrátová sluchátka do uší nadchnou zvukem jbl signature, zatímco Stick-Close design se svým oválným tvarem zajišťuje větší komfort při nošení, stínění a basy.

Vždy připravena: bluetooth sluchátka mají díky výkonné lithium-iontové baterii výdrž až 40 hodin – po pouhých 15 minutách jsou opět k dispozici 4 hodiny přehrávání. Adaptivní potlačení okolního šumu s funkcí smart ambient zajišťuje, že rušivé vnější zvuky zůstanou daleko a zároveň nebudou spolknuty důležité zvuky okolí.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceJBL #ad
Výška1.3
Délka0.91
Hmotnost0.11
Šířka0.91
Číslo díluJBLLIVEPRO2TWSSIL
ModelkaJBLLIVEPRO2TWSSIL
Záruka2 roky záruka

6. JBL

#ad

JBL Wave Flex – bezdrátová sluchátka do uší s vodotěsností IP54 a IPX2 – technologie TalkTru a AmbientAware – výdrž baterie 32 hodin – v béžové barvě

#ad
JBL #ad - Poslouchejte každý detail: díky technologii deep bass sound, která poskytuje syté basy a současně nabízí čistou kvalitu zvuku a zpěvu, se zážitek z poslechu posune na zcela novou úroveň.

Hudba bez přestávky: díky výdrži baterie 8 hodin a 24 hodin v pouzdře můžete poslouchat hudbu po celý den – funkce rychlého nabíjení zajišťuje dvě hodiny po pouhých 10 minutách nabíjení. Rozsah dodávky: 1 x jbl wave flex, 1 x usb-c nabíjecí kabel, 1 x návod k rychlému spuštění / bezpečnostní datový list, 3 x špunty do uší v různých velikostech, v béžové barvě.

Vodotěsnost: vodotěsná certifikace ip54 a ipx2 umožňuje vychutnat si hudbu na pláži, u bazénu nebo ve fitness studiu, aniž byste si museli dělat starosti s stříkající vodou nebo prachem. Vyhněte se nepříjemným přestávkám: technologie talkthru přeruší hudbu během hovorů, zatímco AmbientAware umožňuje hudbu pokračovat, aniž by potlačovala okolní hluk.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceJBL #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.24
Šířka0
Číslo dílu6925281953507
ModelkaJBLWFLEXBEG
Záruka2 roky výrobce

7. JBL

#ad

JBL Live Pro+ TWS – bezdrátová sluchátka do uší s Noise Cancelling v béžové barvě – výdrž baterie až 28 hodin – vč. nabíjecího boxu

#ad
JBL #ad - Rozsah dodávky: 1 x live pro+ tws bluetooth sluchátka v béžové barvě od jbl / vč. Bez rozptýlení: s kompletně bezdrátovými sluchátky do uší se aktivně skrývají okolní zvuky – pro prvotřídní zvuk při poslechu hudby a telefonování.

Jasný zvuk při poslechu hudby a telefonování díky 3-mikrofonové technologii: zpětná vazba a dva mikrofony Beamforming potlačují okolní hluk a zachycují hlas. Výkonný akumulátor umožňuje až 7 hodin přehrávání / přes nabíjecí box je možné dalších 21 hodin zážitku z hudby / s rychlostí nabíjení a přes Qi jednoduše bezdrátově nabíjet na cestách.

Díky funkci ambient aware lze i přes sluchátka vnímat relevantní okolní zvuky / ovládat hudbu a hovory přes sluchátka nebo je přizpůsobit v aplikaci My JBL Headphones. Nabíjecího kabelu, nabíjecího boxu, špuntů do uší v 5 velikostech / kompatibilní s Alexa a Google Assistant / vodotěsná podle IPX4.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman #ad
Výška0.98
Délka9.45
Hmotnost0.13
Šířka27.17
Číslo díluJBLLIVEPROPTWSBEG
ModelkaJBLLIVEPROPTWSBEG
Záruka12 monate

8. JBL

#ad

JBL Live Pro+ TWS – bezdrátová sluchátka do uší s Noise Cancelling v černé barvě – výdrž baterie až 28 hodin – vč. nabíjecího boxu

#ad
JBL #ad - Výkonný akumulátor umožňuje až 7 hodin přehrávání / přes nabíjecí box je možné dalších 21 hodin zážitku z hudby / s rychlostí nabíjení a přes Qi jednoduše bezdrátově nabíjet na cestách.

Rozsah dodávky: 1 x live pro+ tws bluetooth sluchátka v černé barvě od jbl / kompatibilní s Alexa a Google Assistant / vč. Jasný zvuk při poslechu hudby a telefonování díky 3-mikrofonové technologii: zpětná vazba a dva mikrofony Beamforming potlačují okolní hluk a zachycují hlas. Nabíjecího kabelu, nabíjecího boxu, špuntů do uší v 5 velikostech / vodotěsná podle IPX4.

Bez rozptýlení: s kompletně bezdrátovými sluchátky do uší se aktivně skrývají okolní zvuky – pro prvotřídní zvuk při poslechu hudby a telefonování. Díky funkci ambient aware lze i přes sluchátka vnímat relevantní okolní zvuky / ovládat hudbu a hovory přes sluchátka nebo je přizpůsobit v aplikaci My JBL Headphones.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman #ad
Výška1.3
Délka0.91
Hmotnost0.13
Šířka0.91
Číslo díluJBLLIVEPROPTWSBLK
ModelkaJBLLIVEPROPTWSBLK
Záruka12 monate

9. JBL

#ad

True-Wireless sluchátka do uší s potlačením okolního šumu v černé barvě – s přehráváním hudby až 40 h, JBL Live Pro 2 TWS – vodotěsná

#ad
JBL #ad - 1 x sluchátka jbl live pro 2 tws od jbl v černé barvě / doba přehrávání 40 h / vč. Est mikrofonů beamforming snižuje hluk větru a pozadí a umožňuje křišťálově čisté hovory / dodatečný komfort díky hlasovému a dotykovému asistentovi a aplikaci JBL Headphones český jazyk nelze zaručit.

Bezdrátová sluchátka do uší nadchnou zvukem jbl signature, stínění a basy. Upozornění: pokud velikost špuntů do uší neodpovídá velikosti vašich zvukovodů nebo pokud headset nesedí správně v uších, nemusíte mít správnou kvalitu zvuku nebo volání. Puntů do uší ve třech velikostech, nabíjecí stanici, nabíjecím kabelu typu C, bezpečnostního listu a stručného návodu český jazyk nelze zaručit. Vyměňte špunty do uší za ty, zatímco design stick-close svým oválným tvarem zajišťuje větší komfort při nošení, které vám pevně sedí v uších. Adaptivní potlačení okolního šumu s funkcí smart ambient zajišťuje, že rušivé vnější zvuky zůstanou daleko a zároveň nebudou spolknuty důležité zvuky okolí.

Doporučeno pro resetování sluchátek do továrního nastavení, vložte sluchátka do nabíjecího boxu, stiskněte dvakrát jedno ze sluchátek a podržte třetí tlačítko stisknuté po dobu pěti sekund a "vyjměte a zapomeňte" sluchátka z nastavení telefonu. Bluetooth sluchátka mají díky výkonné lithium-iontové baterii výdrž až 40 hodin – po pouhých 15 minutách jsou opět k dispozici 4 hodiny přehrávání.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceJBL #ad
Výška0.98
Délka2.17
Hmotnost0.13
Šířka1.77
Číslo dílu6925281997013
ModelkaJBLLIVEPRO2TWSBLK
Záruka2 roky záruka

10. JBL

#ad

JBL Live Pro 2 TWS – vodotěsná, true-Wireless sluchátka do uší s potlačením okolního šumu v modré barvě – s přehráváním hudby až 40 h

#ad
JBL #ad - Zákazník možná bude muset sluchátka "zapomenout" v nastavení Bluetooth na svém telefonu/tabletu, aby je znovu spároval. Rozsah dodávky: 1 x jbl live pro 2 tws sluchátka jbl v modré / doba přehrávání 40 h / vč. Puntů do uší ve třech velikostech, nabíjecí kabel typu C, nabíjecí stanice, bezpečnostního listu a stručného návodu český jazyk nelze zaručit.

Adaptivní potlačení okolního šumu s funkcí smart ambient zajišťuje, že rušivé vnější zvuky zůstanou daleko a zároveň nebudou spolknuty důležité zvuky okolí. Est mikrofonů beamforming snižuje hluk větru a pozadí a umožňuje křišťálově čisté hovory / dodatečný komfort díky hlasovému a dotykovému asistentovi a aplikaci JBL Headphones český jazyk nelze zaručit. Pokud nefunguje, zkuste sluchátka resetovat.

Vždy připravena: bluetooth sluchátka mají díky výkonné lithium-iontové baterii výdrž až 40 hodin – po pouhých 15 minutách jsou opět k dispozici 4 hodiny přehrávání. Pokud jsou obě sluchátka zapnutá a nenabíjejí, dvakrát klepněte a podržte tlačítko při třetím klepnutí déle než 5 sekund. Bezdrátová sluchátka do uší nadchnou zvukem jbl signature, zatímco Stick-Close design se svým oválným tvarem zajišťuje větší komfort při nošení, stínění a basy.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceJBL #ad
Výška0.98
Délka2.17
Hmotnost0.13
Šířka1.77
Číslo dílu6925281997037
ModelkaJBLLIVEPRO2TWSBLU
Záruka2 roky záruka