Top 10 Bosch Bss825frsh – Elektrické smetáky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bosch Hausgeräte

#ad

Bezdrátový, dlouhá životnost, HEPA filtrační systém, Vysavač Bosch Unlimited 8 BSS825FRSH, 10letá záruka na motor, XXL hubice na, vysoká sací síla, rychlonabíječka, vyměnitelná baterie 5,0 Ah

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Bezplatná 10letá záruka na motor: dlouhodobý výkon díky technologii motoru Bosch "Made in Germany" záruční podmínky na bosch-home. Com. Extrémně silný a bezdrátový: žádné kompromisy ve výkonu a výrazně vyšší výkon díky baterii 5, 0 Ah.

Příslušenství: rychlonabíječka, xxl hubice na čalounění, dlouhá flexibilní štěrbinová hubice, tryska klávesnice a zásuvky, flexibilní prodlužovací hadice, kartáč na nábytek 2 v 1 a hubice na polstrování, klip na příslušenství pro sací trubku. Ideální pro alergiky: filtruje díky filtračnímu systému HEPA 99, 995 % jemných částic ze vzduchu 4. Power for all alliance: akumulátor je kompatibilní s mnoha produkty od Bosch a těmi jiných značek.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch Hausgeräte #ad
Výška51.34
Délka8.58
Hmotnost7.28
Šířka9.92
Číslo díluBSS825FRSH
ModelkaBSS825FRSH

2. Bosch Hausgeräte

#ad

Výdrž až 45 min, série 8 BSS825CARP, vyměnitelná baterie, XXL hubice na polstrování, černý, bez sáčků, rychlonabíječka, štěrbinová hubice, flexibilní prodlužovací hadice, Vysavač Bosch Unlimited Gen2

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Power for all alliance: akumulátor je kompatibilní s mnoha produkty od Bosch a těmi jiných značek. Bezplatná 10letá záruka na motor 3: dlouhodobý výkon díky technologii motoru Bosch "Made in Germany".

Příslušenství: rychlonabíječka, dlouhá flexibilní štěrbinová hubice, kartáč na nábytek 2 v 1 a hubice na polstrování, XXL hubice na čalounění, flexibilní prodlužovací hadice, tryska klávesnice a zásuvky, klip na příslušenství. Extrémně silný a bezdrátový: žádné kompromisy ve výkonu a výrazně vyšší výkon díky baterii 5, 0 Ah. Ideální pro vysávání na všech úrovních: snadné čištění podlah, citlivého nábytku, pohovek, interiéru auta a těžko přístupných míst.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch #ad
Výška50.28
Délka9.92
Hmotnost12.79
Šířka8.31
Číslo díluBSS825CARP
ModelkaBSS825CARP
ZárukaZáruka výrobce.

3. Bosch Hausgeräte

#ad

Bez sáčků, XXL hubice na čalounění,, rychlonabíječka, vyměnitelná baterie, výdrž až 45 min, Akumulátorový vysavač Bosch Unlimited Gen2, měkká hubice na tvrdé podlahy s LED, série 8 BSS825ALL

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Power for all alliance: akumulátor je kompatibilní s mnoha produkty od Bosch a těmi jiných značek. Ideální pro vysávání na všech úrovních: snadné čištění podlah, citlivého nábytku, pohovek, interiéru auta a těžko přístupných míst.

Extrémně silný a bezdrátový: žádné kompromisy ve výkonu a výrazně vyšší výkon díky baterii 5, 0 Ah. Příslušenství: rychlonabíječka, kartáč na nábytek 2 v 1 a hubice na polstrování, dlouhá flexibilní štěrbinová hubice, měkká hubice na tvrdé podlahy, xxl hubice na čalounění, flexibilní prodlužovací hadice, tryska klávesnice a zásuvky, klip na příslušenství. Bezplatná 10letá záruka na motor³: dlouhodobý výkon díky technologii motoru Bosch "Made in Germany".
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch #ad
Výška50.28
Délka9.92
Hmotnost6.39
Šířka8.31
Číslo díluBSS825ALL
ModelkaBSS825ALL
ZárukaZáruka výrobce.

4. Bosch Hausgeräte

#ad

Bezsáčkový, bezdrátový ruční vysavač, 10letá záruka na motor, hygienický filtr, zalomovací trubka, výměnný akumulátor, LED, Akumulátorový vysavač Bosch Unlimited 7 BSS711W, XXL hubice na polstrování

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Velmi silná sací síla a 10 let záruka na motor 3: důkladné čištění na všech površích až po rozích. Kompatibilní s více než 70 zařízeními od Bosch a jiných značek. Mnohostranné příslušenství včetně – rychle a jednoduše vyměnitelné: 3, matrace hubice, kartáč na nábytek 2 v 1 a hubice na čalounění, 0ah baterie, krátká štěrbinová hubice, dlouhá flexibilní hubice na štěrbiny, XXL hubice na čalounění, nástěnný držák s funkcí nabíjení.

Dné kompromisy ve výkonu a tak silný jako vysavač na kabely 1 s technologií motoru Bosch "Made in Germany". Baterie s dlouhou životností: vysoce kvalitní akumulátor Bosch, který lze snadno vyměnit.

Maximálně flexibilní: obzvláště šikovná díky praktické ohebné trubce pro větší obratnost a vysávání pod nábytkem, ruční přístroj lze použít samostatně a snadno sundat. Motorizovaná tryska s praktickým led světlem: silná tryska s integrovanými LED pro vynikající čisticí výkon na všech podlahách, i v tmavých oblastech.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch #ad
Výška51.97
Délka9.88
Hmotnost6.39
Šířka7.95
Číslo díluBSS711W
ModelkaBSS711W
ZárukaZáruka výrobce.

5. HOMPANY

#ad

Akumulátorový vysavač výdrž až 60 min, 1,5l tyčový vysavač pro tvrdé podlahy/koberce/zvířecí chlupy/auto/domov, Bezdrátový vysavač 40 000 Pa, 500 W vysavač s dotykovým displejem a kartáčem Anti-Tangle

#ad
HOMPANY #ad - Podlahový kartáč s vestavěným, aby bylo dosaženo většího sacího výkonu a usnadnilo čištění okrajů. Kartáč 2 v 1 anti tangle vysavač zvířecích chlupů má kombinaci rotujících v kartáčů s měkkými a tvrdými štětinami a kartáčů 5c s česanými zuby, nezávislým motorem je na obou koncích opatřen malými drážkami, které zajišťují lepší vniknutí vlasů do větracích kanálků a efektivně snižují rozcuchání.

Kromě toho jsou zvětšené symboly vhodné pro lidi středního věku, starší osoby a osoby s krátkozrakostí. Plné nabití trvá pouze 4–5 hodin. Dotyková obrazovka vše v jednomcitlivý systém dotykového senzoru je vybaven novým inteligentním zobrazovacím polem. 99 % drobných prachů a bakterií a roztočů pod 0, takže si již nemusíte dělat starosti, 99% filtrace + 1, 5litrová nádoba na prach s velkým objemem pro úklid celého domu, 3 μm je odstraněno 5vrstvým filtračním systémem.1

1, že by se čištění přerušilo. Silný sací výkon 40 000 pa vysavač s rukojetí má vylepšený motor 500 w, který dosahuje až 180 000 otáček za minutu bezprecedentního cyklónového sacího výkonu 40 kPa, zvířecí chlupy a nečistoty z vašich podlah a koberců a zajišťuje tichý a efektivní zážitek z čištění, což výrazně zlepšuje provozní efektivitu. Snadno absorbuje prach, drobky, díky kterému bude váš domov vypadat jako nový. 99, 5l nádoba na prach tyčový vysavač má dvojitou vírovou strukturu a cyklónové oddělení je efektivnější. Ideální pro alergiky a majitele domácích zvířat.
ZnačkaHOMPANY #ad
VýrobceHOMPANY #ad
Výška13.8
Délka9
Hmotnost9.13
Šířka4.8
Číslo díluV15A
ModelkaSmartvac 11
Záruka√ 2 roky záruka na produkt + doživotní technická podpora (support@hompany. top).

6. Bosch Hausgeräte

#ad

Akumulátorový vysavač Bosch Unlimited Gen2, série 8, LED osvětlení, XXL hubice na čalounění,, BKS8214W, automatické přizpůsobení všem druhům podlah, výdrž až 45 min, bez sáčků, vyměnitelná baterie

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Hubice allfloor highpower s led osvětlením: lepší čisticí výkon díky zabudovanému osvětlení podlahy. Autostupeň: žádné manuální přepínání výkonu díky automatickému přizpůsobení všem druhům podlah. Power for all alliance: akumulátor je kompatibilní s mnoha produkty od Bosch a těmi jiných značek. Bezplatná 10letá záruka na motor 3: dlouhodobý výkon díky technologii motoru Bosch "Made in Germany". Extrémně silný: žádné kompromisy ve výkonu a stejně silný jako kabelový vysavač 1.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch #ad
Výška50.28
Délka9.92
Hmotnost6.39
Šířka8.31
Číslo díluBKS8214W
ModelkaBKS8214W
Záruka2 roky záruka výrobce.

7. Philips Domestic Appliances

#ad

Výdrž až 80 minut XC8347/01, Bezdrátový vysavač Philips Series 8000 Aqua Plus – vysavač, mop a ruční vysavač s 360stupňovou sací hubicí

#ad
Philips Domestic Appliances #ad - Obsah balení: ruční vysavač, dlouhá štěrbinová hubice, 360stupňová sací hubice, mini turbo sací kartáč, standardní hubice, sací a stírací hubice, samostatný náhradní filtr.

Ištění v jednom kroku: bezdrátový ruční vysavač philips series 8000 Aqua Plus odstraňuje prach, nečistoty a lepivé skvrny díky jedinečné vodní hubici a dvojitému sacímu výkonu. Vysoký sací výkon: flexibilní tryska automaticky nasměruje plnou sací sílu na stranu, kde je nutný sací výkon, a zajišťuje tak efektivnější čištění. Obzvlášť hygienické: použijte svůj oblíbený čistič podlah nebo vhodný čisticí prostředek, abyste odstranili až 99 % bakterií* z tvrdé podlahy ve vašem domě. Povrchová úprava always-clean: tato speciální vrstva chrání hadřík před množením bakterií po úklidu.
ZnačkaPhilips Domestic Appliances #ad
VýrobcePhilips #ad
Výška31.26
Délka7.48
Hmotnost12.57
Šířka15.28
Číslo díluXC8347/01
ModelkaXC8347/01

8. Bosch Hausgeräte

#ad

BSS82SIL1, série 8, výdrž až 45 min, štěrbinová hubice, XXL hubice na polstrování, Akumulátorový vysavač Bosch Unlimited Gen2, LED osvětlení, všechny, bez sáčků, rychlonabíječka, vyměnitelná baterie

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Hubice allfloor highpower s led osvětlením: lepší čisticí výkon díky zabudovanému osvětlení podlahy. Extrémně silný a bezdrátový: žádné kompromisy ve výkonu a výrazně vyšší výkon díky baterii 5, 0 Ah.

Rozsah dodávky: akumulátorový vysavač, hubice pro klávesnici a zásuvku, xxl hubice na čalounění, rychlonabíječka, akumulátor 5, dlouhá, flexibilní štěrbinová hubice, 0 Ah, kartáč na nábytek 2 v 1 a hubice na čalounění, dokovací stanice, klip na příslušenství pro sací trubku. Power for all alliance: výkonný akumulátor 5, 0 Ah je kompatibilní s mnoha produkty od Bosch a výrobků jiných značek. Bezplatná 10letá záruka na motor: dlouhodobý výkon díky technologii motoru Bosch "Made in Germany" záruční podmínky na bosch-home. Com.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch #ad
Výška50.28
Délka9.92
Hmotnost11.46
Šířka8.31
Číslo díluBSS82SIL1
ModelkaBSS82SIL1
ZárukaHerstellergarantie

9. Bosch Hausgeräte

#ad

Dlouhá životnost, štěrbinová hubice, hygienický filtr, bezsáčkový, černý, všechny druhy podlah, vysoký sací výkon, Akumulátorový vysavač Bosch Unlimited série 8 BBS811PCK, bezdrátový ruční vysavač

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Vhodné také k čištění automobilů. Power for all systém: baterie je součástí bezdrátového 18voltového systému Bosch Home & Garden zelená produktová řada.

Istota na všech úrovních: díky rozsáhlému příslušenství se odstraní všechny druhy nečistot od podlahy až ke stropu. **. Dlouhá doba provozu: jednoduše vyměňte baterii, abyste v případě potřeby prodloužili dobu provozu. Intenzivní čištění: pro čistotu na všech podlahách díky štětci AllFloor HighPower Brush a motoru DigitalSpin. Filtrační systém cartridge: pro vyfukovaný vzduch, který je čistší než normální vzduch v místnosti díky 99, 9% filtraci.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch #ad
Výška9.92
Délka50.28
Hmotnost6.39
Šířka8.31
Číslo díluBBS811PCK
ModelkaBBS811PCK
Záruka2 roky záruka výrobce.

10. Rowenta

#ad

Rowenta RH98A0 X-Force Flex 12.60 kabelloser Akku-Stabstaubsauger | 150 Air Watt | bis zu 45 Min. Laufzeit | leistungsstark | Flex-Gelenk | LED-Düse | inkl. Zubehör | Lila/Schwarz

#ad
Rowenta #ad - Reinigung überall: durch das flex-gelenk reicht der staubsauger bis tief unter die Möbel für eine vollständige Reinigung, ohne sich bücken zu müssen, die motorisierte LED-Düse sorgt für die Staubaufnahme in schwach beleuchteten Bereichen. Effizienz in reichweite: ein smart digital control display zeigt die verbleibende laufzeit an und ermöglicht es Ihnen, 9 L-Staubbehälter - der sich einfach leeren lässt, mit einer Trennvorrichtung und einem Filter, die Leistung mit 4 verschiedenen Stufen und einem Boost-Auslöser Ihren Anforderungen anzupassen; hohes Fassungsvermögen: Unbeschwerte Reinigungsarbeiten mit dem 0, der zu 100% waschbar ist.

Smarte und optimierte reinigung: Ein kabelloser Staubsauger mit Spitzentechnologie und automatischer Anpasssung der Saugkraft je nach Bodenart für stets optimierte Reinigungsergebnisse. Verstauen noch praktischer: die freistehende docking-station sorgt dafür, sofabürste, filter, zwei integrierte Möbel-Bürsten, inklusive Zusatz-Rohr als Verlängerungsstück für die Reinigung bis zur Decke; Lieferumfang: Kabelloser Staubsauger, freistehende docking-station, dass Ihr Staubsauger stets geladen und das gesamte Zubehör immer griffbereit ist, Fugendüse, Ladegerät und Schnellstart-Anleitung.

Leistungsstarke saugkraft: bis zu 150 air watt, 9% filtration von feinstaub, * akkuleistung bis zu 45 Minuten** und 99, Allergenen und Staubmilben für eine langanhaltende Luft/Staub-Trennung *bei Verwendung der Boost-Funktion; **als Handstaubsauger in leistungsstarker Eco-Position.
ZnačkaRowenta #ad
VýrobceRowenta #ad
Hmotnost11.97
Číslo díluRH98A0
ModelkaRH98A0