Top 10 1-8km/h – Běžecké pásy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. RibasuBB

#ad

2,25 HP elektrický běžecký pás pod stůl, bez instalace, Elektrický běžecký pás 2 v 1 pro domácnost s LED displejem + dálkovým ovládáním, 1–8 km/h, do kanceláře, běžecký pás na doma

#ad
RibasuBB #ad - En, 86 mph může dosáhnout pomalé chůze po jídle, který spaluje tuky, 73 – 4, 6-8km/h/3, 62–1, 86–3, 97 mph může dosáhnout tréninku, rychlost můžete nastavit pro dosažení různých druhů sportu, plně vyhovuje vašim potřebám. Běžecký pás je vybaven kolečky na spodní straně, takže jej můžete po použití snadno umístit pod postel, takže můžete výrobek snadno pohybovat.

Nastavitelná rychlost rychlost běžeckého pásu pod stůl je 1–8 km/h/0, například 1–3 km/h/0, 3–6 km/h/1, 97 mph, 62 – 4, 73 mph může dosáhnout aerobního tréninku. Méně hluku, 25 hp, asi 85 decibelů, který je robustní a má dlouhou životnost, který spotřebuje méně energie a rychlost může dosáhnout 3800 ot. Min. Běžecký pás používá měděný motor o výkonu 2, který vás ani ostatní lidi neovlivní. Nosnost 220 liber běžecký pás má nosnost 100 kg / 220, 4g dálkové ovládání bez mrtvého prostoru, je vhodný pro lidi různých tvarů, velmi bezpečný a pohodlný.

Led displejběžecký pás pro psací stůl pod psacím stolem je vybaven led displejem 40 × 8, který dokáže jasně zobrazit čas, rychlost, vzdálenost a kalorie, a sledovat vaše sportovní údaje v reálném čase, 5 cm na horní straně, takže můžete svůj sport včas zkontrolovat. Balení běžeckého pásu obsahuje 2, 46 liber, se kterým můžete produkt snadno ovládat. Pohodlné skladování tloušťka běžeckého pásu pod psacím stolem je pouze 17 cm, pod pohovku nebo vedle skříně, aniž byste zabírali příliš mnoho místa. Materiál běžeckého pásuběžecký pás pod psacím stolem je z oceli a abs, aby byl váš běh plynulejší.
ZnačkaRibasuBB #ad
VýrobceNeremstore #ad
Hmotnost39.68

2. Tvdugim

#ad

Běžecký pás pro domácnost, psací stůl, walking pad, 550 W, motor s dálkovým ovládáním a LCD displejem modrá, 1 – 8 km/h

#ad
Tvdugim #ad - Umístěte walker kamkoli a začněte svůj kardio trénink během obchodu, sledujte show nebo čtete časopis. Tlumí nárazy a ultralehký motor běžecký pás je vybaven systémem tlumícím nárazy, 3" x 41", běhat nebo běhat. Multifunkční displej a dálkové ovládání běžecký pás tvdugim je vybaven uživatelsky přívětivým displejem, který automaticky přepíná rychlost, vzdálenost a kalorie.

Náš tým je vždy online a připraven vám pomoci se všemi problémy. Běžecký pás pod stůl má robustní ocelový rám, podpěrou silikonového sloupku, pokročilým motorem a 5vrstvým rozšířeným běžeckým pásem 15, takže můžete více chodit, který bez problémů unese až 242 liber. Můžete také použít manuální tlačítko pro nastavení perfektního odpočítávání času nebo vzdálenosti. Dálkové ovládání usnadňuje přizpůsobení nastavení na běžecké podložce, čas, aniž by přerušil trénink. 100% spokojenost a kvalita tvdugim se snaží nabídnout každému zákazníkovi ten nejlepší zážitek a zaručit vaši spokojenost.

Snadné uložení a přesunutí s prostorově úsporným běžeckým pásem měří plochý a štíhlý běžecký pás pouze 48, 6" x 20" x 4, 9", který lze jednoduše umístit pod psací stůl a uložit pod postel nebo pohovku. Díky zabudovaným kolečkům se s přenosným běžeckým pásem snadno pohybuje. Není nutná žádná montáž běžecký pás tvdugim under desk je běžecká podložka vylepšená v roce 2023, která se dodává kompletně smontovaná a je okamžitě připravena k zahájení tréninku.
ZnačkaTvdugim #ad
VýrobceTvdugim #ad
Výška6.3
Délka40.55
Hmotnost49.38
Šířka15.35
Číslo díluTvdugim
ModelkaA1
Záruka2

3. Bluefin Fitness

#ad

Bluefin Fitness Kick Lite Walking Pad | skládací běžecký pás pod psací stůl | perfektní pro domácnost a kancelář | konektivita aplikace a rychlost 1–8 km/h

#ad
Bluefin Fitness #ad - Co je součástí dodávky? : obdržíte běžecký pás kick lite, která vám pomůže při montáži a údržbě běžeckého pásu, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit a tašku na nářadí, mazací olej a dálkové ovládání. Výkonný motor: přenosný běžecký pás byl vyvinut ve velké británii a má prvotřídní motor, který dosahuje rychlosti 8 km/h.

Díky sklopné rukojeti, štíhlému a kompaktnímu designu lze snadno uložit a složit. Náš spolehlivý zákaznický servis je vždy po ruce, abychom vám pomohli při problémech s objednávkou a podpořili vás na vaší fitness cestě. Běžecký pás zajišťuje klidnější běžecký zážitek. Zlepšete svůj tréninkový výkon s scénickými výzvami a soutěžemi pro více hráčů. Maximální hmotnost uživatele je 100 kg a běžecký pás má velikost 114 x 40 cm.

Tíhlý, lehký design umožňuje snadné uložení přístroje, má kolečka pro větší mobilitu a je navíc tichý. Zlepšete svůj tréninkový výkon s krajinnými výzvami a soutěžemi pro více hráčů. Led displej zobrazuje data a umožňuje vám trénovat rychlostí až 8 km/h. Trénujte s přáteli: tento domácí trenažér kompatibilní s kinomap nabízí tréninková videa z celého světa, živé koučování, kurzy a strukturovaná cvičení.
ZnačkaBluefin Fitness #ad
VýrobceBluefin #ad
Výška25.39
Délka58.46
Hmotnost59.52
Šířka6.1
Číslo dílu5060840909678
Modelka5060840909678
Záruka1

4. Toputure

#ad

LED displej, malý běžecký pás pro domácí použití, Elektrický Treadmill Space Saving, aplikace a dálkové ovládání, 1 – 10 km/h, žádná instalace, walking pad s velkou běžeckou plochou

#ad
Toputure #ad - Výkonný a tichý motor s výkonným motorem o výkonu 2, ale je také velmi tichý. Prostorný běžecký pás a dvojité tlumení nárazů 5vrstvý protiskluzový strukturovaný běžecký pás má velkou běžeckou plochu 1000 x 400 mm a nabízí bezpečnější a pohodlnější zážitek z běhání.

Doporučujeme používat režim chůze rychlostí 1–4 km/h a režim běhu rychlostí 4–10 km/h. 12 přednastavených programů pro simulaci skutečných sportovních scén. Robustní ocelový rám a vícevrstvý design štítu vám umožňují chůzi nebo běh, 25 koní má domácí pás velkou nosnost až 130 kg. Přenosný a štíhlý design design bez instalace, okamžitě připraven k použití. Malý běžecký pás 2 v 1 rychlostní rozsah elektrického běžeckého pásu je 1 – 10 km/h, což je vhodné pro chůzi, jogging a běh doma, v kanceláři a v bytě.

Velikost 127 * 56, hmotnost 22, 8 * 12, 6 cm, 9 kg. Podporuje inteligentní aplikace a dálkové ovládání led displej zřetelně zobrazuje čas, kroky, kalorie, rychlost a vzdálenost, zaznamenává stav tréninku v reálném čase a ukazuje tréninkové údaje na první pohled. Domácí pásku lze propojit s aplikacemi. Běžecký pás je lehký a má dvě přední kola pro snadný pohyb. Kamenné gelové sloupky uvnitř silně absorbují nárazy a zajišťují tak polstrování vašich kolen, svalů a kloubů.
ZnačkaToputure #ad
VýrobceToputure #ad
Výška5.91
Délka53.54
Hmotnost50.71
Šířka25.98
Záruka2 YEAR WARRANTY

5. Walden

#ad

Manuelle Neigung in 3 Stufen 3680, 1 – 2,5 PS, 1 – 12 km/h, 12 voreingestellte Programme, Elektrisches Laufband für Zuhause, 1 – 10 km/h, faltbar, LCD-Display, Modell 2023

#ad
Walden #ad - Sie machen die Übungen abwechslungsreicher und erleichtern es, die gesetzten Ziele zu erreichen. Die solide verarbeitung von Qualitätsstahl sorgt für Komfort und Sicherheit während des Trainings. Das vorgestellte trainingslaufband ist die perfekte Lösung, Geschwindigkeitsbereich von 1 bis 12 km/h.

Neigungswinkel - 3 stufen für die einstellung der neigung. Programme - vorinstallierte programme bedeuten, dass jedes Training mehr Vorteile bringen kann. Parameter - t800 w power - leises laufband mit einer leistung von 800 w, verschiedene fitnessziele zu erreichen. 12 voreingestellte programme helfen Ihnen, um schnell unnötiges Fett zu verbrennen und die Kondition auf höchstem Niveau zu halten. L für laufband im Lieferumfang enthalten. Die messung - während des trainings überwacht das laufband unseren puls, distanz, Transportrollen, Platz für ein Getränk, Geschwindigkeit Zusätzliche Merkmale: Schnellzugriffsschlüssel, Sicherheitsschlüssel, Trainingsdauer, Schrittzahl, faltbare Option.

Mit den neigungseinstellungen des Gurts können Sie einen Anstieg simulieren und Ihre Beinmuskeln stärker einsetzen. Er funktioniert auch gut bei der Vorbereitung auf anspruchsvolle Outdoor-Läufe. Aufbau - der aufbau des laufbands ist sehr einfach und dauert weniger als 5 minuten! das laufband hat Räder und ein kompaktes Design, was bedeutet, dass Sie sich ohne großen Kraftaufwand bewegen können. Abmessungen zusammengeklappt: 124 x 60 x 56 cm.
ZnačkaWalden #ad
VýrobceWalden #ad
Výška50.39
Délka45.28
Hmotnost66.14
Šířka23.62
ModelkaF3680
Záruka2

6. RibasuBB

#ad

Walking Pad Laufband für Zuhause Büro, 2 in 1 Laufband mit LED-Display + Fernbedienung, 2.25HP Elektrisches Untertisch-Laufband, Installationsfrei, Laufband, 1-8km/h

#ad
RibasuBB #ad - Weniger lärm, der Sie und andere Menschen nicht beeinträchtigt. Led display: das schreibtisch-laufband für das büro unter dem schreibtisch ist mit einem 40*8. 5cm/15. 75*3. 35inch led-display auf der oberseite ausgestattet, geschwindigkeit, Entfernung und Kalorien anzeigen kann, und Ihre Sportdaten in Echtzeit überwachen kann, das klar Zeit, so dass Sie Ihren Sport rechtzeitig überprüfen können.

Einstellbare geschwindigkeit: die geschwindigkeit des untertisch-laufbandes ist 1-8km/h/062-4. 97mph, um verschiedene sportarten zu erreichen, 6-8km/h/3. 73-4. 97mph kann fettverbrennendes Training erreichen, Sie können die Geschwindigkeit einstellen, 1-3km/h/062-1. 86mph kann langsames gehen nach den Mahlzeiten erreichen, zum Beispiel, 3-6km/h/1.

86-3. 73mph kann aerobes Training erreichen, voll und ganz Ihren Bedürfnissen entsprechen. 220lbs tragfähigkeit: das laufband hat eine tragfähigkeit von 100kg/22046lbs, die für menschen mit verschiedenen Formen geeignet ist, 4g-Fernbedienung ohne Totraum, sehr sicher und bequem. Genug leistung, die robust und langlebig ist, um Ihr Laufen flüssiger zu machen.
ZnačkaRibasuBB #ad
VýrobceNeremstore #ad

7. Walden

#ad

Běžecký pás Walking Pad hmotnost 100 kg 0,75 PS 1-6 km/h ultratenká podložka pod psací stůl

#ad
Walden #ad - Pásek 3 v 1 pod psacím stolem s ultra tichým motorem – s rychlostí 1 – 6 km/h, na oddělení a v kanceláři, ještě super tichý, jogging a běh, dostatečně dobrý na chůzi, cvičení doma, bez problémů s hlukem. Podlahový pás se hodí do každého prostoru – 5vrstvý protiskluzový běžecký pás, kapacita 100 kg, lze umístit pod psací stůl, velikost běžeckého pásu: 122 l × 49 W × 13 cm, obývací pokoj, malé oddělení, běžecký pás 104 l × 39 W, ložnici a kancelář; snadno se pohybuje pomocí vestavěných kol.

Ideální podložka pro domácí kancelář – cenově výhodná ve srovnání s jinými běžeckými pásy, umožňuje vám všude chodit/běhat, univerzální, decentní, flexibilní a cenově dostupná, posuňte ji pod pracovní místo na psacím stole nebo spusťte před televizí.

Přenosný běžecký pás s lcd displejem – sledujte spálené kalorie, čas a vzdálenost na velkém displeji; dodává se s dálkovým ovládáním pro spuštění stroje, rychlost, nastavení rychlosti a konverzi dat. Perfektní pod stůl pro domácí kancelář: jedná se o vylepšenou verzi vycházkové podložky, flexibilní a efektivní, mnohostranná, jemná, není velká, není těžká, postavte ji všude ve svém domě nebo kanceláři a vyskočte pro rychlé cvičení.
ZnačkaWalden #ad
VýrobceWalden #ad
Výška5
Délka48
Hmotnost49
Šířka19
ModelkaF2200

8. SHZICMY

#ad

Max. nosnost 100 kg bílá, Běžecký pás elektrický na doma, 1–8 km/h běžecký pás s dálkovým ovládáním Treadmill Walking Pad do kanceláře

#ad
SHZICMY #ad - Méně hlukurobustní ocelový rám s dlouhou životností a vícevrstvý ochranný design umožňují, aby výrobek během provozu produkoval méně hluku, asi 85 decibelů, které neovlivní vás ani ostatní lidi a přinášejí vám klidnější a pohodlnější sportovní zážitek. Vysoce kvalitní materiál běžecký pás je vyroben z oceli a abs, který je robustní a s dlouhou životností, takže jej můžete používat dlouhou dobu bez časté výměny, což do jisté míry šetří vaše náklady.

Vynikající zkušenostběžecký pás je vybaven pěti vrstvami protiskluzových běžeckých pásů a má prostornou běžeckou plochu o velikosti 38 × 100 cm, které nabízí efektivní a bezpečné tlumení kolen a svalů a poskytuje vynikající zážitek z běhání. Je vhodný pro osoby s hmotností do 100 kg. Hd zobrazení běžecký pás je vybaven led displejem 40 × 8, rychlost, 35 palců, 5 cm 15, vzdálenost a kalorie a sledovat vaše sportovní údaje v reálném čase, který dokáže jasně zobrazit čas, 75 × 3, abyste mohli svůj sport včas zkontrolovat.

Fitness cvičenírychlost běžeckého pásu je 1 – 8 km/h, například 1–3 km/h může dosáhnout pomalé chůze po jídle, rychlost můžete nastavit pro různé druhy sportu, 3–6 km/h může dosáhnout aerobního cvičení, 6–8 km/h může dosáhnout cvičení na spalování tuků, plně uspokojí vaše potřeby.
ZnačkaSHZICMY #ad
VýrobceSHZICMY #ad
Výška2.64
Délka18.6
Hmotnost39.68
Šířka7.75
Záruka1

9. CITYSPORTS

#ad

Běžecký pás s LED displejem a dálkovým ovládáním, plochý běžecký pás pro inteligentní dům, jednoduché složení, CITYSPORTS Běžecký pás, volná regulace rychlosti

#ad
CITYSPORTS #ad - Díky tomu lze dosáhnout tří tréninkových režimů, 1–3 km/h pro režim pomalé chůze, 4–5 km/h pro rychlý režim chůze a 6 km/h pro běžecký režim, které splní vaše rozmanité fitness potřeby. Pro zlepšení využití prostoru. Kompaktní a lehké pouzdro: pro snadné skladování jej lze snadno složit, a pokud se nepoužívá, můžete běžecký pás umístit pod postel, do rohu stěny atd.

Běžecký pás není nutné instalovat, nýbrž pouze připojit k elektrické síti a používat. Běžecký pás je také vybaven dálkovým ovládáním, rychlost, vzdálenost, pomocí kterého můžete běžecký pás během běhu pohodlně ovládat. Motor vycházkového stroje je výkonný a může běžet vysokou rychlostí pro nepřetržitý výstup. Volná kontrola rychlosti: nastavitelný rozsah rychlosti běžeckého pásu činí 1 – 6 km/h. Kovová deska běžeckého pásu je kvalitní a prvotřídní, protiskluzová a odolná proti opotřebení.

Inteligentní monitorování dat: led displej běžeckého pásu ukazuje čas, kalorie a další údaje, takže můžete intuitivněji sledovat tréninkové údaje. Jednoduché ovládání, nový design: hlavním materiálem těla běžeckého pásu je silná a rafinovaná ocel, s nosností 110 kg, dřevovláknitá deska je pohodlná, která odpovídá potřebám většiny uživatelů. Maximální přenosový výkon: maximální přenosový výkon: 4 dbm na vstupu antény; flexibilní běžecký pás běžeckého pásu je vybaven tichým motorem 440 W, který má dobrý účinek snižující hluk.
ZnačkaCITYSPORTS #ad
VýrobceCITYSPORTS #ad
Výška4.45
Délka46.57
Hmotnost39.68
Šířka19.29
ZárukaZáruka do 1 roku

10. TODO

#ad

Běžecký pás, běžecký pás na doma, psací stůl, rychlost 1 – 8 km/h, motor 550 W s dálkovým ovládáním a LCD displejem maximální hmotnost 110 kg, walking Pad, TODO Běžecký pás

#ad
TODO #ad - Tlumení nárazůběžecký pás je vybaven systémem tlumení nárazů, podpěrou sloupku křemičitého a 5vrstvým rozšířeným profilovým pásem 39 cm * 104 cm, který usnadňuje chůzi nebo chůzi na vycházkové stanici Todo.

Není nutná žádná montáž tento stroj je dodáván bez montážních požadavků, když jej vyjmete z boxu, zasuňte zásuvku, pak můžete spustit běh. Snadno se pohybuje a skladujetloušťka plochého, lze jej použít pod psacím stolem. Nebo můžete běhat doma, nosnost až 110 kg. Velký lcd displej tato domácí páska je vybavena lcd displejem, rychlost, který zobrazuje vaše tréninkové údaje jako čas, vzdálenost a spálené kalorie.

Můžete chodit, běhat. Běžecký pás walking pad běžecký pás todo je ideální běžecký pás na doma a do kanceláře. 550w motor, rychlost od 1 km/h do 8 km/h, zatímco jste v práci. Se zabudovanými koly je může každý snadno pohybovat a snadno je položit pod váš psací stůl, štíhlého běžeckého pásu činí pouze 12 cm, postel nebo pohovku.
ZnačkaTODO #ad
VýrobceTODO #ad
Výška4.72
Délka48.43
Hmotnost41.89
Šířka19.69
ZárukaPokud během používání narazíte na problém, pošlete mi prosím e-maily.